kia carens ll gasnie

forum użytkowników Kia Carens
maticzechow
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2020, 17:03
model samochodu: kia carens ll 1,8 B G 2004

kia carens ll gasnie

Post autor: maticzechow »

witam mam mianowicie taki problem dzisiaj chcialem przemiescic sie z punktu a do punktu b i po ujechaniu kilometra samochod zgasl. Prubujac go ogpalic tylko cos trzaskalo pod maska wiec uruchomilem go stykajac styki na przekazniku startowym i pojechalem. Za jakis czas znowu zgasl odpalilem go tak jak poprzednio i zaczely migac wszystkie kontroli i mimo iz jechalem opad predkosciomierz. Wracajac z punktu b do punktu a juz nic sie nie dzialo. W czym moze lezec problem
Ostatnio zmieniony 15 lip 2020, 18:14 przez maticzechow, łącznie zmieniany 1 raz.
Kawu
Posty: 48
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:20
model samochodu: Kia Cee'd II; 1,6 CRDi 128KM
Lokalizacja: Legnica

Re: kia carens ll gasnie

Post autor: Kawu »

maticzechow pisze: 15 lip 2020, 17:12 witam mam mianowicie taki problem dzisiaj chcialem przemiescic sie z punktu a do punktu b i po ujechaniu kilometra samochod zgasl prubujac go ogpalic tylko cos trzaskalo pod maska wiec uruchomilem go stykajac styki na przekazniku startowym i pojechalem za jakis czas znowu zgasl odpalilem go tak jak poprzednio i zaczely migac wszystkie kontroli i mimo iz jechalem opad predkosciomierz w czym moze lezec problem
Ja pierdziu, gdzie sa jakieś znaki interpunkcyjne? Przecież to można czytać na różne sposoby...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Carens”