Centralny zamek

forum użytkowników modelu Soul
Hubert84
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2021, 02:30
model samochodu: Kia Soul

Centralny zamek

Post autor: Hubert84 »

Witam wszystkich, mam problem niedługo okaże się czy mały czy trochę większy. Otóż: Samochód 2 tyg stał u mechanika, nowe sprzęgło, regeneracja belki, sprawdzenie rozrządu, itp. Po przyjeździe przestał działać centralny zamek. Z jednego kluczyka jak i z drugiego, zero jakiej kolwiek reakcji cisza.... Po włożenie kluczyka do zamka to samo, otwiera się od kierowcy i tam dopiero na panelu drzwiach można sobie wszystkie drzwi otworzyć. Napewno kilka dni stał odpiety akumulator, czy to by miało coś wspólnego ze straciło zakodowanie? Nie znam się na tym totalnie nic, dlatego prosiłbym o jakieś sugestie. Może gdzue znajduje się moduł do komfortu może jakaś wtyczka się odłączyła?
Kia Soul 1.6 cvvt 2009 r
Pozdrawiam
Hubert84
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2021, 02:30
model samochodu: Kia Soul

Re: Centralny zamek

Post autor: Hubert84 »

Hey wszystkim,po chwili przerwy znowu problem z centralnym. Pojechałem w końcu do magika 170 km od domu. Podpial 3 komputery i nic zero błędów czegokolwiek. Nawet szklanki posciagal, dalej nic. Doszedł do teorii że pewnie gdzieś coś kradnie prąd, po tym jak było dłużej aku odpiete. Wcześniej mi lusterka elektryczne się nie składały, teraz składają i takie pytanie :czy jest możliwość lusterka tyle mocy kradlo że centralny niedaje rady otworzyć. Przy okazji oczywiście nie działają lampki w kabinie, bagażnik tylko otwierany ze stacyjki. Teraz jest sygnał że gaz słychać że sie załącza i przy okazji jest krótkie piiiip😆
Bo to dziwne że kluczyki wysyłają sygnał i nie można ich zaprogramować. Może ktoś miał podobne kiedyś objawy? Może pomoże wyłączenie lusterek ale jak i gdzie. Wszystkie bezpieczniki sprawdzone są dobre
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Soul”