Niekompletnie spolszczony komunikat

forum użytkowników modelu ProCeed
MarcinBorz
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2022, 07:23
model samochodu: ProCeed

Niekompletnie spolszczony komunikat

Post autor: MarcinBorz »

Dzień dobry, w moim ProCeedzie my'22 od początku mam problem z nie do końca spolszczonym komunikatem który potwierdza odbiór lokalizacji wysłanej za pomocą Kiaconecta z telefonu. Reszta komunikatów jest w porządku. Oprogramowanie aktualizowane w styczniu w ASO nic nie pomogło, stwierdzili żeby poczekać do następnej aktualizacji. W weekend udało się ja zrobić samemu z sukcesem. Faktycznie kilka rzeczy się zaktualizowało jednakże problemu z komunikatem nie poprawił. Czy ktoś słyszał może o takim problemie czy to tylko mój jednostkowy przypadek?
Pozdrawiam
Załączniki
IMG_20220426_211517-min.jpg
IMG_20220426_211517-min.jpg (66.85 KiB) Przejrzano 1566 razy
megowski
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2022, 16:22
model samochodu: Kia ProCeed gt-line

Re: Niekompletnie spolszczony komunikat

Post autor: megowski »

Mam to samo. Samochód odebrany miesiąc temu.
MarcinBorz
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2022, 07:23
model samochodu: ProCeed

Re: Niekompletnie spolszczony komunikat

Post autor: MarcinBorz »

Zamierzasz coś z tym działać czy uważasz że gra niewarta jest świeczki? Kontaktowałeś się z aso?
Deepsea
Posty: 187
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Niekompletnie spolszczony komunikat

Post autor: Deepsea »

Też to mam i jeszcze gdzieś znalazłem ale nie umiem tego teraz przywołać. Myślę że zdjęcia i opis sytuacji trzeba wysyłać do centrali bo ASO raczej machnie ręką.
megowski
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2022, 16:22
model samochodu: Kia ProCeed gt-line

Re: Niekompletnie spolszczony komunikat

Post autor: megowski »

MarcinBorz pisze: 28 kwie 2022, 21:21 Zamierzasz coś z tym działać czy uważasz że gra niewarta jest świeczki? Kontaktowałeś się z aso?
Szczerze to nie chce mi się tracić czasu na to. Da radę z tym żyć ;) Jak będzie pierwszy przegląd olejowy to zgłoszę ten błąd.
MarcinBorz
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2022, 07:23
model samochodu: ProCeed

Re: Niekompletnie spolszczony komunikat

Post autor: MarcinBorz »

No właśnie ja na tym rekomendowanym aczkolwiek nieobowiązkowym ;) serwisie olejowym zgłosiłem ten fakt i zaproponowali mi poczekać na nową aktualizacje twierdząc że może pomoże. Jednocześnie robili wielkie oczy twierdząc że nigdy wcześniej z takim przypadkiem się nie spotkali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”