Problemy z telefonem

forum użytkowników modelu ProCeed
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Problemy z telefonem

Post autor: goldenguti »

Cześć! W moim procku poliftowym od około 2-3 tygodni mam problemy z połączeniami telefonicznymi, dzisiaj się to nasiliło do takiego poziomu, że z drugiej strony osoby mnie nie słyszą bo strasznie przerywam (wcześniej było przerywanie ale dało się mnie usłyszeć, dopiero dzisiaj się dowiedziałem o tym). Na AA i na samym bluetoothie dzieje sie to samo, jak w trakcie rozmowy przeszedłem na rozmowę z ręki to problem zniknął momentalnie. Sparowałem telefon ponownie, nie pomogło. Miał ktoś coś podobnego?
rybson_opole
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2021, 13:29

Re: Problemy z telefonem

Post autor: rybson_opole »

Miałem coś podobnego w kia ceed 2017 1.6 gdi 136 km
Nie zrobili tego przez 3 lata gwarancji
Był wymieniony mikrofon, na zgłoszeniu gwarancyjnym powiedzieli ze wszystko ok wiec nie wymieniali radia , do końca leasingu (5lat) się z tym urzeralem
Po drodze zmieniłem z 3 telefony i na każdym był ten sam problem. ciśnij ich na maksa łącznie z dzwonieniem do nich i próba umówienia terminu (najlepiej żeby wtedy przerywalo)
Jak będą ściemniać ze ok , proponuję zadzwonic do kogoś zaufanego i poprosić żeby nagrał rozmowę a później Ci ją przesłał
Najlepiej stanąć gdzieś gdzie masz zasieg (zrobić zdjęcie) I przemówić jakimś monologiem (ja miałem tak że mnie przerywało ale osobę z drugiej strony słyszałem bardzo dobrze)
Powodzenia
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Problemy z telefonem

Post autor: Deepsea »

Trochę brzmi jak jakiś softowy problem z wycinaniem szumów.
rybson_opole
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2021, 13:29

Re: Problemy z telefonem

Post autor: rybson_opole »

... jak znajomi do mnie dzwonili to wiedzieli że jadę kią.
Jak odebrałem procka to pierwsze co zadzwoniłem do znajomych i pytałem czy przerywa . Teraz bym nie odpuścił i zrobił akcje z nagrywaniem rozmowy ... nie odpuszczaj kolego i jak się nie zmieni to ciśnij ich , gwarancja na radio to 3 lata jak dobrze pamiętam. Powodzenia
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Problemy z telefonem

Post autor: goldenguti »

rybson_opole pisze: 12 maja 2022, 16:10 ... jak znajomi do mnie dzwonili to wiedzieli że jadę kią.
Jak odebrałem procka to pierwsze co zadzwoniłem do znajomych i pytałem czy przerywa . Teraz bym nie odpuścił i zrobił akcje z nagrywaniem rozmowy ... nie odpuszczaj kolego i jak się nie zmieni to ciśnij ich , gwarancja na radio to 3 lata jak dobrze pamiętam. Powodzenia
Dzisiaj po testach wyszło:
AA po aktualizacjach - w ogóle nie było mnie słychać, po ich odinstalowaniu słychać mnie ALE jak druga osoba mówi w tym samym czasie co ja, to mnie przerywa. Jeżeli mówimy jak w walkie-talkie, raz ja raz druga osoba, to jest 0 problemów, nic nie przerywa, ani na bluetoothie, ani na AA. Totalne dziwactwo. A redukcję szumów wyłączyłem (ale wydaje mi się, że dotyczy ona tylko radia)
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Problemy z telefonem

Post autor: goldenguti »

Aktualizacja: na telefonie dziewczyny wszystko śmiga perfekcyjnie, najprawdopodobniej mój telefon jest winowajcą (na szczęście, i tak go chciałem zmienić :D), jutro powinien być nowy także będzie testowane :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”