Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Hookie »

Rabat dostałem kilka dni temu. Wcześniej miałem mniejszy na tańszego proceeda, ale anulowali. :) To coś tam jednak wywalczyłeś! Dwa przeglądy to chyba ok 2500
Daydream
Posty: 56
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:48

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Daydream »

granat pisze: 21 maja 2022, 13:54 A można teraz w ogóle negocjować cenę ? Dają jakieś obniżki?
:lol: :lol: :lol:

Mamy połowę 2022, nie 2020 roku.
granat
Posty: 35
Rejestracja: 21 maja 2022, 13:53

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: granat »

Daydream pisze: 23 maja 2022, 20:47
granat pisze: 21 maja 2022, 13:54 A można teraz w ogóle negocjować cenę ? Dają jakieś obniżki?
:lol: :lol: :lol:

Mamy połowę 2022, nie 2020 roku.
w sensie że teraz można ? przecież ciągle są problemy dostępnością i czasem oczekiwania
Daydream
Posty: 56
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:48

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Daydream »

Przyjacielu - negocjowanie i rabatowanie to luksus czasów braku niedoborów i szybkiej produkcji aut o stabilnych cennikach, a to stało się przeszłością. Na logikę, po co spuszczać z ceny, gdy chętnych jest kolejka, dealerzy mają coraz trudniejsze warunki do funkcjonowania, a zaraz centrala przyśle excela z nowym cennikiem? ;)
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: wlodio5 »

Jak sama nazwa wskazuje wątek pt. "Czas oczekiwania na Sportage V" jest na temat rabatów i negocjacji cenowych :lol: :lol: :lol:
Gdzie jest Adek Koneksja z newsami na temat produkcji MHEV-ów?II :?: :D
granat
Posty: 35
Rejestracja: 21 maja 2022, 13:53

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: granat »

Daydream pisze: 23 maja 2022, 21:04 Przyjacielu - negocjowanie i rabatowanie to luksus czasów braku niedoborów i szybkiej produkcji aut o stabilnych cennikach, a to stało się przeszłością. Na logikę, po co spuszczać z ceny, gdy chętnych jest kolejka, dealerzy mają coraz trudniejsze warunki do funkcjonowania, a zaraz centrala przyśle excela z nowym cennikiem? ;)
ale mi o to właśnie chodziło, że nie zjebalem nie negocjując bo wcześnie czytałem że KIA nie daje nic. Są niedobory więc KIA podwyższa ceny 7.05 a ja i tak kupuje nie negocjując jak leszcz :))))

ja nie kumaty, poszedłem do salonu i wziąłem co w cenniku jest.
Elemele
Posty: 24
Rejestracja: 28 mar 2022, 23:25
model samochodu: Sportage V 1.6 T-GDi HEV 230KM 6AT 2WD, Business Line + PNS + AE+, Sparkling Silver

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Elemele »

granat pisze: 23 maja 2022, 23:18
Daydream pisze: 23 maja 2022, 21:04 Przyjacielu - negocjowanie i rabatowanie to luksus czasów braku niedoborów i szybkiej produkcji aut o stabilnych cennikach, a to stało się przeszłością. Na logikę, po co spuszczać z ceny, gdy chętnych jest kolejka, dealerzy mają coraz trudniejsze warunki do funkcjonowania, a zaraz centrala przyśle excela z nowym cennikiem? ;)
ale mi o to właśnie chodziło, że nie zjebalem nie negocjując bo wcześnie czytałem że KIA nie daje nic. Są niedobory więc KIA podwyższa ceny 7.05 a ja i tak kupuje nie negocjując jak leszcz :))))

ja nie kumaty, poszedłem do salonu i wziąłem co w cenniku jest.
Mi pod koniec marca sprzedawca w salonie sam w zasadzie od razu wpisał 3700 zł rabatu, potem mailowo kontaktowałem się jeszcze z innym salonem. Telefonicznie mówili, że niby rabatów nie dają, ale jak powiedziałem, że mam inną ofertę z rabatem to była inna rozmowa. Przez telefon Pani zaproponowała mi 3500 zł, ale poprosiłem, by jeszcze przemyśleli sprawę i przesłali mi ofertę na maila. Dostałem godzinę później z rabatem 4510zł.
A to nie było wszystko, ale by nie zapeszać, to epilog napiszę jak auto będzie już u mnie, bo patrząc po wycofywanych umowach, to rabat będzie rabatem, jak faktycznie auto już będzie moje za wynegocjowaną cenę :lol:
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: marsen »

Załączniki
IMG_20220524_010637.jpg
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Hookie »

Daydream pisze: 23 maja 2022, 21:04 Przyjacielu - negocjowanie i rabatowanie to luksus czasów braku niedoborów i szybkiej produkcji aut o stabilnych cennikach, a to stało się przeszłością. Na logikę, po co spuszczać z ceny, gdy chętnych jest kolejka, dealerzy mają coraz trudniejsze warunki do funkcjonowania, a zaraz centrala przyśle excela z nowym cennikiem? ;)
Kto nie negocjuje ten frajer i tyle. Ja zamawiałem kilka dni temu i dostałem 9800 rabatu. Odpowiedź na pytanie "czy warto" zostawiam zainteresowanym.
Adek.Koneksja
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2022, 07:17
model samochodu: 1.6 T-GDI MHEV, BL, AWD

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Adek.Koneksja »

wlodio5 pisze: 23 maja 2022, 21:52 Gdzie jest Adek Koneksja z newsami na temat produkcji MHEV-ów?II :?: :D
jestem, nie bardzo miałem czas na newsy bo swoj odbieram na koniec nastepnego tygodnia i nie dopytywalem sie wiecej. Poza moim tego samego dnia VINy dostało ponad 50 zamowien mhev.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”