Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Info z dzisiejszego dnia. Sprzedawca ma inny numer zamówienia naszego samochodu i wysyłając zapytanie na ten numer otrzymuje informacje o statusie naszego zamówienia. Wie o planowanym wejściu na produkcje naszego samochodu maksymalnie 21 przed ;) Mój sprzedawca otrzyma dodatkowe zajęcie 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Wydaje mi się że sprzedawcy sobie to monitorują na bieżąco.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Musieli by pytać co trzy tygodnie . Wątpię żeby to robili przy tylu zaległych zamówieniach . Ja swojego poproszę i go zmotywuję flaszką whisky 8-)
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Odpowiedz KIA Polska

Post autor: tomekjulia »

Szanowny Panie, Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną Pański pojazd nie trafił jeszcze na linię produkcyjną, jeżeli w systemie pojawi się data planowanej produkcji będzie możliwe oszacowanie przybliżonego terminu dostarczenia pojazdu. Pańskie zamówienie będzie monitorowane, jeżeli pojawi się data produkcji poinformujemy Pana o tym fakcie. Z wyrazami szacunku, Patryk Trzmiel konsultant Dziękuje Panu Patrykowi Trzmielowi za zobowiązanie się do monitorowania i powiadomienia mnie o statusie mojego zamówienia Co z tego wynika ? Na produkcję pewnie w czerwcu nie wejdzie. Mamy za to obietnice monitorowania przez konkretną osobę z imienia i nazwiska. Ponowiłem zapytanie dzisiaj i dzisiaj otrzymałem odpowiedz. Bądz co bądz lubię szybkie reakcje 8-)
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: StonicScross »

Po co kupować auto które jest już 5 lat na rynku? Szybciej straci na wartości.
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Hookie »

StonicScross pisze: 03 cze 2022, 09:23 Po co kupować auto które jest już 5 lat na rynku? Szybciej straci na wartości.
Zerknij na ceny Alfa Romeo Giulia (na rynku od 2016 roku) i daj znać ile traci na wartości i po ile śmigają używki. Przespałeś ostatnie 5 lat chyba. ;)
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: StonicScross »

Trochę żartowałem bo chciałem wbić kij w mrowisko. Wszyscy tylko dyskutują o oczekiwaniu, nikt o wyglądzie itp. Nie, nie przespałem. Nawet na początku 2020 r.dobrze sprzedałem Rio 3 (od 2011 na rynku). Ale pośrednio czemu? Bo Rio4 jest zachowawcze. I Stonic czy podobne auto - Arona , robią się już nieco nudnawe. Choc ten klasycyzm tez wielu chwali. I Kia jako marka coraz bardziej zyskuje. Idąc tez w stronę taka trochę jak vw czy skoda - ewolucja bez rewolucji.
Jak mówię, chciałem trochę sprowokować do dyskusji na inny temat niż jeden jedyny obecnie - czas oczekiwania :)
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

StonicScross pisze: 03 cze 2022, 13:25 Trochę żartowałem bo chciałem wbić kij w mrowisko. Wszyscy tylko dyskutują o oczekiwaniu, nikt o wyglądzie itp. Nie, nie przespałem. Nawet na początku 2020 r.dobrze sprzedałem Rio 3 (od 2011 na rynku). Ale pośrednio czemu? Bo Rio4 jest zachowawcze. I Stonic czy podobne auto - Arona , robią się już nieco nudnawe. Choc ten klasycyzm tez wielu chwali. I Kia jako marka coraz bardziej zyskuje. Idąc tez w stronę taka trochę jak vw czy skoda - ewolucja bez rewolucji.
Jak mówię, chciałem trochę sprowokować do dyskusji na inny temat niż jeden jedyny obecnie - czas oczekiwania :)
Wiesz co, tez brałem pod uwagę aspekt wizualny, ale nie uważam żeby był warty snucia fantazyjnych wizji. Poza tym ten wątek dotyczy właśnie tematu czasu odbioru i oczekiwania, wiec….
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: StonicScross »

No to oczekujcie na coś co Wam się jakoś ani wielce podoba ani nie podoba. Czyli podobanie się to sprawa babska a pisanie na forum to sprawa tylko męska. To przyjmę taktykę babska i nie będę tracił czasu na pisanie na forum :)
adamo64
Posty: 159
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: adamo64 »

nie będę tracił czasu na pisanie na forum
Uff :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”