Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Awatar użytkownika
shider
Posty: 524
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: shider »

Od wersji L faktycznie również w Xceed to dodali:
https://www.youtube.com/watch?v=hb6xjcfVTqk
rabi22
Posty: 117
Rejestracja: 14 gru 2021, 06:18
model samochodu: Kia XCeed

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: rabi22 »

Super. Hura
Bartosz
Posty: 120
Rejestracja: 12 mar 2021, 12:07
model samochodu: Xceed prestige 1.5 T-GDI

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Bartosz »

Tylko jest domykanie szyb ,otwieranie szyb z kluczyka nie ma
adam12116
Posty: 135
Rejestracja: 28 paź 2021, 08:05
model samochodu: Xceed 1.6

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: adam12116 »

2021 L+BL nie ma, ale jak masz otwarte okna to nie pozwoli zamknąć wozidła, może i lepiej, miałem civica 9 z 2014 i miał domykanie z kluczyka przy zamykaniu ale tylko jak dłużej przytrzymałeś przycisk zamykania (tak z około 10sek) 1x go zamknąłem i zapomniałem przytrzymać przycisk i zostawiłem z 1 otwartą szybą na cały dzień :shock:, a i kilka razy z niedomkniętymi szybami, bo przy zamykaniu trzeba było pamiętać aby trzymać przycisk zamykania przez kilka sekund, około 6...10sek zanim zamknie szyby, bo jak szybciej puściłeś przycisk na pilocie to pół drogi się zatrzymały :lol: i zostały otwarte, więc i tak trzeba było pilmować :o
Basti1908
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2022, 09:03
model samochodu: Xceed

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Basti1908 »

A znacie sztuczkę jak otworzyć szyby nie uruchamiając silnika?
Mega irytuje to kiedy wsiadam do nagrzanego auta i nie da sie po prostu otworzyć szyb.
bejker1989
Posty: 99
Rejestracja: 27 paź 2021, 23:39
model samochodu: Xceed

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: bejker1989 »

Basti1908 pisze: 08 cze 2022, 10:04 A znacie sztuczkę jak otworzyć szyby nie uruchamiając silnika?
Mega irytuje to kiedy wsiadam do nagrzanego auta i nie da sie po prostu otworzyć szyb.
Tak ja znam, przekrecasz kluczyk na pozycje zaplon (badz uzywasz do tego celu przycisku start/stop jesli masz keyless - w instrukcji masz napisane jak wlaczyc zaplon z przycisku bez odpalania auta). Otwierasz szyby
Basti1908
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2022, 09:03
model samochodu: Xceed

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Basti1908 »

Tez tak myślałem, jednak to nie działa u mnie.

W instrukcji jest jasno napisane, ze szyby działają 10 minut po włączeniu zapłonu.
Zglosze to podczas kolejnej wizyty w ASO, bo z tego co wiem, nie tylko u mnie nie otwieraja sie szyby.
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Deepsea »

Instrukcję bierzcie z przymrużeniem oka, bo tam są czasem takie bzdury opisane przez wielomodelowość, że szkoda gadać.
Aviator
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2022, 20:45

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Aviator »

Mam PHEV wersja L/BL i nie nie ma domykania szyb z pilot jak o otwierania.
Aviator
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2022, 20:45

Re: Otwieranie/Domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Aviator »

adam12116 pisze: 18 lut 2022, 23:52 2021 L+BL nie ma, ale jak masz otwarte okna to nie pozwoli zamknąć wozidła, może i lepiej, miałem civica 9 z 2014 i miał domykanie z kluczyka przy zamykaniu ale tylko jak dłużej przytrzymałeś przycisk zamykania (tak z około 10sek) 1x go zamknąłem i zapomniałem przytrzymać przycisk i zostawiłem z 1 otwartą szybą na cały dzień :shock:, a i kilka razy z niedomkniętymi szybami, bo przy zamykaniu trzeba było pamiętać aby trzymać przycisk zamykania przez kilka sekund, około 6...10sek zanim zamknie szyby, bo jak szybciej puściłeś przycisk na pilocie to pół drogi się zatrzymały :lol: i zostały otwarte, więc i tak trzeba było pilmować :o
Mój L/BL pozwala zamknąć auto przy otwartych szybach wiec nie wiem od czego to zależy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”