Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Deluxe
Posty: 39
Rejestracja: 29 kwie 2022, 19:44
model samochodu: Kia Sportage V 1.6 150KM ver. M + Smart

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Deluxe »

W zasadzie od 21 kwietnia do 21 czerwca to 2 miesiące :) a jest dopiero 10 czerwiec
nagdob
Posty: 1123
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: nagdob »

Wczoraj już mała desperacja, a dzisiaj :) telefon, że jest VIN. Uff. Auto do odbioru będzie w ciągu 2 do 3 tygodni, czyli zmieści się w terminie "do 6 miesięcy". Oby, bo dopóki go nie odbiorę doputy będzie jakaś obawa.
Zamówienie: 18.01.2022, wersja: BL HEV AWD 6AT + wszystkie opcje, kolor dark penta metal.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
granat
Posty: 35
Rejestracja: 21 maja 2022, 13:53

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: granat »

zamówione 12.05. teraz w produkcji, odbiór do końca czerwca.
kukuku2
Posty: 127
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kukuku2 »

granat pisze: 10 cze 2022, 14:55 zamówione 12.05. teraz w produkcji, odbiór do końca czerwca.
To nic nie mówi napisz jaka wersja jaka skrzynia jakie dodatki , a jak wzioles bieda wersję to pewnie jest szybko
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
granat
Posty: 35
Rejestracja: 21 maja 2022, 13:53

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: granat »

wziąłem biedę bo zależało mi właśnie na szybkości. Wersja L MT.

Dealer obiecywał 2 miesiące i jak widać się spełniło
Elemele
Posty: 24
Rejestracja: 28 mar 2022, 23:25
model samochodu: Sportage V 1.6 T-GDi HEV 230KM 6AT 2WD, Business Line + PNS + AE+, Sparkling Silver

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Elemele »

Sportage V 1.6 T-GDi HEV 230KM 6AT 2WD, Business Line + PNS + AE+, Sparkling Silver

01.04.2022 zamówiony (trafił do kolejki, bo nic takiego nie było aktualnie w produkcji)
09.06.2022 telefon, że maszyna wyprodukowana i być może jest już nawet w PL :)

Teraz tylko czekam, aż KMP wystawi dealerowi fakturę, by można było pchać sprawy dalej
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: wlodio5 »

Mój egzemplarz jest wyfakturowany i czekamy na dostarczenie do salonu. Ale teraz dla odmiany są problemy z transportem bo firma Kia za mało mało płaci polskim przewoźnikom :D
TomanBVB
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2022, 10:10
model samochodu: Kia Stonic (2018-2022) Kia Sportage V (2022- …)

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: TomanBVB »

Witam,
Zarejestrowałem się na forum bo bardzo pomocne jest to miejsce i umila czekanie na zamówiony samochód :)
Moja historia zamówień zaczęła się 6 listopada od zamówienia Ceed HB GT-line 7DCT z terminem na marzec. W kwietniu sprzedawca mnie poinformował, że raczej będzie problem z wyprodukowaniem Ceed więc złożyliśmy nowe zamówię na Sportage BL 150KM 7DCT, AEB, Dark Penta Metal. Zamówienie z 20 kwietnia, ale na auto z planem produkcji - brałem to co było na liście widoczne. Od 3 tygodni w kraju było, jednak przez problemy z firmą transportową floty Kia (ponoć sporo kierowców to byli Ukraińcy którzy wrócili do kraju) wczoraj dopiero odbiór.
Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne bałem się hałasu ale w porównaniu z Stonic (wiem, że to nie ta klasa samochodu) jest niebo :) W porównaniu z Ceed HB jest głośniej dopiero powyżej 110 km/h, ale to wysoka buda więc spodziewałem się takiego efektu.
Z ciekawostek, sprzedawca mówił mi, że włączył asystenta parkowania w testowej V.. u mnie nie działa to zgodnie z informacjami Kia, ale za to jest otwieranie i zamykanie szyb z kluczyka co mnie ucieszyło:)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2022, 14:29 przez TomanBVB, łącznie zmieniany 1 raz.
zaspany
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2022, 16:20
model samochodu: Sportage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: zaspany »

TomanBVB pisze: 11 cze 2022, 10:19 Witam,
Zarejestrowałem się na forum bo bardzo pomocne jest to miejsce i umila czekanie na zamówiony samochód :)
Moja historia zamówień zaczęła się 6 listopada od zamówienia Ceed HB GT-line 7DCT z terminem na marzec. W kwietniu sprzedawca mnie poinformował, że raczej będzie problem z wyprodukowaniem Ceed więc złożyliśmy nowe zamówię na Sportage BL 150KM 7DCT. Zamówienie z 20 kwietnia, ale na auto z planem produkcji - brałem to co było na liście widoczne. Od 3 tygodni w kraju było, jednak przez problemy z firmą transportową floty Kia (ponoć sporo kierowców to byli Ukraińcy którzy wrócili do kraju) wczoraj dopiero odbiór.
Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne bałem się hałasu ale w porównaniu z Stonic (wiem, że to nie ta klasa samochodu) jest niebo :) W porównaniu z Ceed HB jest głośniej dopiero powyżej 110 km/h, ale to wysoka buda więc spodziewałem się takiego efektu.
Z ciekawostek, sprzedawca mówił mi, że włączył asystenta parkowania w testowej V.. u mnie nie działa to zgodnie z informacjami Kia, ale za to jest otwieranie i zamykanie szyb z kluczyka co mnie ucieszyło:)
A z jakimś pakietami?
TomanBVB
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2022, 10:10
model samochodu: Kia Stonic (2018-2022) Kia Sportage V (2022- …)

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: TomanBVB »

zaspany pisze: 11 cze 2022, 14:09
TomanBVB pisze: 11 cze 2022, 10:19 Witam,
Zarejestrowałem się na forum bo bardzo pomocne jest to miejsce i umila czekanie na zamówiony samochód :)
Moja historia zamówień zaczęła się 6 listopada od zamówienia Ceed HB GT-line 7DCT z terminem na marzec. W kwietniu sprzedawca mnie poinformował, że raczej będzie problem z wyprodukowaniem Ceed więc złożyliśmy nowe zamówię na Sportage BL 150KM 7DCT. Zamówienie z 20 kwietnia, ale na auto z planem produkcji - brałem to co było na liście widoczne. Od 3 tygodni w kraju było, jednak przez problemy z firmą transportową floty Kia (ponoć sporo kierowców to byli Ukraińcy którzy wrócili do kraju) wczoraj dopiero odbiór.
Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne bałem się hałasu ale w porównaniu z Stonic (wiem, że to nie ta klasa samochodu) jest niebo :) W porównaniu z Ceed HB jest głośniej dopiero powyżej 110 km/h, ale to wysoka buda więc spodziewałem się takiego efektu.
Z ciekawostek, sprzedawca mówił mi, że włączył asystenta parkowania w testowej V.. u mnie nie działa to zgodnie z informacjami Kia, ale za to jest otwieranie i zamykanie szyb z kluczyka co mnie ucieszyło:)
A z jakimś pakietami?
Fakt, zapomniałem:) AEB
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”