Android Auto wireless - moduł

forum użytkowników modelu ProCeed
Awatar użytkownika
KoLoLoLo
Posty: 293
Rejestracja: 03 mar 2020, 10:38
model samochodu: KIA OPTIMA 2017 1.7 CRDI 141KM 6MT ON
Lokalizacja: Niebocko

Re: Android Auto wireless - moduł

Post autor: KoLoLoLo »

Szkoda.
To za tą kasę wolę wkładać kabelek skoro nie daje to Nsm nic więcej z funkcjonalności.
#K#o#L#o#L#o#L#o#
megowski
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2022, 16:22
model samochodu: Kia ProCeed gt-line

Re: Android Auto wireless - moduł

Post autor: megowski »

omar77 pisze: 28 kwie 2022, 12:14 No i dotarł :) Urządzenie wysyłane jest z Niemiec. Skanujemy kod z pudełka, pobieramy aplikację, parujemy urządzenie i wszystko pięknie hula. O to mi właśnie chodziło. Pudełeczko jest naprawdę malutkie, można położyć na dnie zamykanego schowka i zapomnieć ;)
W Google maps (w trakcie nawigacji) przez aawireless też tobie mówi w jakimś innym języku, czy tylko ja tak mam?
sielik
Posty: 36
Rejestracja: 02 wrz 2021, 13:03
model samochodu: Kia CEED III SW 1.5 T-GDI 7DCT

Re: Android Auto wireless - moduł

Post autor: sielik »

omar77 pisze: 28 kwie 2022, 12:14 No i dotarł :) Urządzenie wysyłane jest z Niemiec.
Cześć
Po jakim czasie od złożenia zamówienia otrzymałeś moduł? Ja czekam już dwa tygodnie i póki co cisza. Cobtribution locked, taki jest status od 4 dni.
omar77
Posty: 72
Rejestracja: 31 maja 2021, 17:07

Re: Android Auto wireless - moduł

Post autor: omar77 »

Musisz się uzbroić w cierpliwość. Kilka razy mi napisali że wysyłka będzie opóźniona z powodu braku czegoś tam, już nie pamiętam czego. Koło 1.5 miesiąca czekałem. Jak pisze locked to znaczy że nie możesz już zmienić adresu wysyłki czyli niedługo powinni wysłać.
codeer
Posty: 30
Rejestracja: 12 mar 2022, 14:23

Re: Android Auto wireless - moduł

Post autor: codeer »

Ja zamówiłem AAWireless 28 maja, akurat 30 maja nadawali z Niemiec, wczoraj otrzymałem paczkę, więc dość szybko. Przy okazji, ta strona która miała pokazywać status paczki dalej mi pokazuje "No Estimated Delivery Date" mimo że już odebrana, więc jak macie już numer paczki to pewnie 2-3 tyg i powinna być u was. Można sprawdzić ten numer paczki na stronie poczty polskiej i tam pokazuje normalnie jej status: https://emonitoring.poczta-polska.pl/ mimo że niby nadane przez "DHLGermany" to doszło pocztą polską.
sielik
Posty: 36
Rejestracja: 02 wrz 2021, 13:03
model samochodu: Kia CEED III SW 1.5 T-GDI 7DCT

Re: Android Auto wireless - moduł

Post autor: sielik »

Dotarł po ok 3 tygodniach od złożenia zamówienia. Działa idealnie, ale o dziwo tylko na kablu z zestawu, na 2 innych nie widzi adaptera.
Niestety mój nie najnowszy już Note 10 mocno się nagrzewa w trakcie takiej pracy, pewnie męczy go WIFI 5GHz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”