Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: marsen »

Patrząc na zdjęcia i ich daty, to taka sytuacja trwa tam od 3 lat więc ta "teoria spiskowa" to po prostu codzienność... :|

Ps. Pewnie auta szukają lawet do zapełnienia :lol:
Adek.Koneksja
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2022, 07:17
model samochodu: 1.6 T-GDI MHEV, BL, AWD

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Adek.Koneksja »

marsen pisze: 13 cze 2022, 22:14
Adek.Koneksja pisze: 13 cze 2022, 14:00
Salon nie wrzucił Twojego zamówienia na ALERT i czeka, aż zapełni się laweta,
:lol: :lol: :lol:
Sorki ale nie często spotykam kogoś, kto chce być "kimś ważnym" :D
Już nie raz chciałem skomentować Twoje newsy od niemieckiego kolegi, wysoko postawionego w KIA, ale co mi do tego. Jednak tym tekstem przebiłeś wszystkie swoje pozostałe i po prostu musiałem :lol:
no to zadzwoń do swojego dealera i spytaj się czy może przy zamówieniu w systemie zaznaczyć jako "pilne" do dostarczenia, tzw. alert - ale jak nigdy nie widziałeś tego na własne oczy to nie uwierzysz, bo jedyna twoja wiedza opiera się na sprzedawcy z salonu.
dario37
Posty: 339
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: dario37 »

Masz rację Adek.Co niektórzy nie mają pojęcia o pewnych sprawach,ale sąsiad lub szwagier słyszał..... :lol:
Michaelo_Angelo
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2022, 12:03
model samochodu: Sportage V

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Michaelo_Angelo »

Witam,
Czy ktoś z forum odebrał już Sportage V 1.6 Crdi MHEV? Ja czekam już 6 m-cy, dokładnie wczoraj minęło i mam tylko jedną informacje od dealera "trzeba czekać", problem z komponentami. Zamówiona Sportage V 1.6 Crdi MHEV 136km automat wersja L kolor yuka steel Grey.
Bugaloo
Posty: 416
Rejestracja: 16 wrz 2021, 18:03

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Bugaloo »

Mnie bardziej zastanawia, dlaczego sprzedawca miałby nie zaznaczyć tej "opcji" (alert/pilne)?
Chyba dlatego, że doskonale rozumie, że to pic na wodę, fotomontaż. Już widzę, jak ma to jakiekolwiek wpływ na "wypychanie" aut z placu :roll:
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: marsen »

Adek.Koneksja pisze: 15 cze 2022, 10:08
no to zadzwoń do swojego dealera i spytaj się czy może przy zamówieniu w systemie zaznaczyć jako "pilne" do dostarczenia, tzw. alert - ale jak nigdy nie widziałeś tego na własne oczy to nie uwierzysz, bo jedyna twoja wiedza opiera się na sprzedawcy z salonu.
Taaa... I nagle cała fabryka staje na baczność bo dealer zaznaczył ALERT :o Specjalnym torem wjeżdża nowa rolka blachy i wszyscy pracownicy lecą klepać ten jeden, jedyny egzemplarz dla jedynego na świecie salonu z opcją ALERT. Bo gdyby było więcej ALERTÓW, to jaki byłby ich sens?? I podstawiają specjalną lawetę, która czeka na takie specjalne auta... I wg tego co napisałeś czeka i czeka i czeka... i zapełnić się nie może....
Historia prawie jak w NFZ z hasłem CITO :lol:
A tak przy okazji... Nie wypowiadam się, jak nie jestem w temacie. Ale tu wystarczy nawet samo logiczne myślenie. A poza tym dla tych, którzy wierzą w Twoje NEWSY od "wysoko postawionego znajomego w KIA GMBH" polecam prześledzić Twoje posty. O dostawie swojego auta nic nie wiedziałeś i czekałeś jak każdy. A wg rewelacji, które piszesz powinieneś mieć najwyższy model i to w 2 tygodnie lub wręcz powinien na Ciebie czekać.

Ps. I w ogóle przeczytaj co napisałeś. Najpierw każesz mi dzwonić do salonu a potem krytykujesz wiedzę tegoż salonu.... :roll:
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: marsen »

Michaelo_Angelo pisze: 15 cze 2022, 12:43 Witam,
Czy ktoś z forum odebrał już Sportage V 1.6 Crdi MHEV? Ja czekam już 6 m-cy, dokładnie wczoraj minęło i mam tylko jedną informacje od dealera "trzeba czekać", problem z komponentami. Zamówiona Sportage V 1.6 Crdi MHEV 136km automat wersja L kolor yuka steel Grey.
20 maja ADEK napisał: "MHEVy od środy produkują się jeden za drugim" oraz "będzie wysyp MHEV'ów teraz, do końca Maja zjedzie ich bardzo dużo" (str. 35 tego tematu). Więc musisz jego pytać :lol: Pewnie Ci powie, że akurat Twój miał jakiś podzespół, którego brakowało w fabryce ;)

Ogólnie kojarzę forumowiczów, którzy odebrali MHEVY. Pamiętam, że pisali o spalaniu - był taki wątek... Ale to było jakiś czas temu... :|
dario37
Posty: 339
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: dario37 »

@marsen,może coś w tym jest.Ponieważ po informacji Adka,że się ruszyło otrzymałem telefon,że pod koniec czerwca odbieram Kijankę.I jak dobrze pamiętam to paru Kolegów z Forum też otrzymało dobrą wiadomośc. ;)
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: marsen »

No to super. To Michaelo_Angelo pytał o te osoby. Więc może i on otrzyma info od dealera.
Adek.Koneksja
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2022, 07:17
model samochodu: 1.6 T-GDI MHEV, BL, AWD

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Adek.Koneksja »

marsen pisze: 16 cze 2022, 00:30
Adek.Koneksja pisze: 15 cze 2022, 10:08
no to zadzwoń do swojego dealera i spytaj się czy może przy zamówieniu w systemie zaznaczyć jako "pilne" do dostarczenia, tzw. alert - ale jak nigdy nie widziałeś tego na własne oczy to nie uwierzysz, bo jedyna twoja wiedza opiera się na sprzedawcy z salonu.
Taaa... I nagle cała fabryka staje na baczność bo dealer zaznaczył ALERT :o Specjalnym torem wjeżdża nowa rolka blachy i wszyscy pracownicy lecą klepać ten jeden, jedyny egzemplarz dla jedynego na świecie salonu z opcją ALERT. Bo gdyby było więcej ALERTÓW, to jaki byłby ich sens?? I podstawiają specjalną lawetę, która czeka na takie specjalne auta... I wg tego co napisałeś czeka i czeka i czeka... i zapełnić się nie może....
Historia prawie jak w NFZ z hasłem CITO :lol:
A tak przy okazji... Nie wypowiadam się, jak nie jestem w temacie. Ale tu wystarczy nawet samo logiczne myślenie. A poza tym dla tych, którzy wierzą w Twoje NEWSY od "wysoko postawionego znajomego w KIA GMBH" polecam prześledzić Twoje posty. O dostawie swojego auta nic nie wiedziałeś i czekałeś jak każdy. A wg rewelacji, które piszesz powinieneś mieć najwyższy model i to w 2 tygodnie lub wręcz powinien na Ciebie czekać.

Ps. I w ogóle przeczytaj co napisałeś. Najpierw każesz mi dzwonić do salonu a potem krytykujesz wiedzę tegoż salonu.... :roll:
Jesteś jakiś inny ? ALERT w przypadku gdy samochód został już wyprodukowany i jest w Polsce, by dostarczyć go do salonu. Są zamówienia pilne, po terminie dostawy lub pod specjalnego klienta np. przetarg z Policji czy innych służb. Nie będę dalej z tobą dyskutował bo uważam cie za osobę niemyślącą z wygórowanym ego. Zazdrościsz znajomości ? co z tego że mam znajomego w KIA GMBH do produkcji na Słowacji ? ja pie*ole, ty nie wiesz jak to odbywa się misiu, skończ już, chciałbyś wiedzieć coś więcej, ale niestety. Dzięki takim osłom jak ty nie będę już podawał żadnych informacji, bo jak widać dupa ci się piecze, czop.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”