Otwieranie szyb z kluczyka w Xceed

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Otwieranie szyb z kluczyka w Xceed

Post autor: Dominik21 »

Witam, wiem, że temat już był ale nie znalazłem nadal odpowiedzi na pytanie.

Czy komuś udało się rozpracować otwieranie szyb z kluczyka w Xceed? Zamykanie szyb dziala bez najmnieszego problemu natomiast przy przytrzymaniu otwierania na kluczyku brak reakcji szyb. W ustawieniach też nie znalazłem żadnej opcji do odblokowania takiego otwierania. Xceed Prestige line rok modelowy 2022
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Szyby xceed

Post autor: Fred.X »

Piszę po ra kolejny : W ŻADNEJ WERSJI NIE MA OTWIERANIA SZYB Z KLUCZYKA JEST TYLKO FUNKCJA DOMYKANIA !!!!
Aviator
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2022, 20:45

Re: Szyby xceed

Post autor: Aviator »

Fred.X pisze: 12 cze 2022, 21:25 Piszę po ra kolejny : W ŻADNEJ WERSJI NIE MA OTWIERANIA SZYB Z KLUCZYKA JEST TYLKO FUNKCJA DOMYKANIA !!!!
Domykania tez nie ma - phev L/BL
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Szyby xceed

Post autor: Liquid »

Aviator pisze: 13 cze 2022, 13:32
Fred.X pisze: 12 cze 2022, 21:25 Piszę po ra kolejny : W ŻADNEJ WERSJI NIE MA OTWIERANIA SZYB Z KLUCZYKA JEST TYLKO FUNKCJA DOMYKANIA !!!!
Domykania tez nie ma - phev L/BL
W mojej (wersja Prestige Line) jest domykanie szyb. Trzeba na kluczyku wcisnąć i przytrzymać przycisk zamykania pojazdu.
Jacek_Do
Posty: 58
Rejestracja: 18 mar 2022, 11:54
model samochodu: Kia xCeed

Re: Szyby xceed

Post autor: Jacek_Do »

Potwierdzam w PHEV BL nie ma domykania szyb.
Fajnie było by mieć, ale bez tego też można żyć.
AdiCeed
Posty: 17
Rejestracja: 27 kwie 2022, 14:01
model samochodu: Kia Ceed

Re: Szyby xceed

Post autor: AdiCeed »

A domykają się wszystkie 4 szyby?
Niedawno odebrałem Ceed'a w wersji L, wczoraj włączyłem w opcjach sterowanie szybami z pilota. Zamykają się i otwierają, ale tylko przednie. Tylne nie reagują. Myślałem, że tylne nie działają po zablokowaniu z przycisku dla dzieci, ale po odblokowaniu, nadal tylko działa na przednich.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Otwieranie szyb z kluczyka w Xceed

Post autor: shider »

W ceed po lifcie otwierają się i zamykają z kluczka wyłącznie szyby z automatem (dwustopniowy przycisk). Na naszym rynku są to wyłącznie przednie szyby. Na rynku niemieckim można kupić wersję GT Line z dodatkowymi pakietami, w których automatyczne są wszystkie szyby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”