montaż CBradia

forum użytkowników modelu Ceed
tadzionowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 cze 2021, 19:08
model samochodu: Kia ceed sw

montaż CBradia

Post autor: tadzionowy »

Minęło już 9 miesięcy od zakupu Ceed SW i mam wyjęte z poprzedniego auta dobrej jakości Presidenta i zamontowałbym aby za bardzo nie ingerować w wiercenie czy nacinanie ,może ktoś ma zamontowane , jakie miejsce wybrał ,wezmę kiedyś przy czasie radio i poprzymierzam czy jest miejsce do CB ,auto w automacie
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: montaż CBradia

Post autor: Blues Brothers »

Wytrzymałeś 9 m-cy , nie przeszło Ci. ?
tadzionowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 cze 2021, 19:08
model samochodu: Kia ceed sw

Re: montaż CBradia

Post autor: tadzionowy »

troche juz zapomniałem tematu ale brakuje tego klimatu CBradiowców tym bardziej że nie był to szumofon ,bede miał czasu pokombinuje może da sie gdzieś umieścić aby nie zawadzało
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: montaż CBradia

Post autor: Marcin_1976 »

Najmniej inwazyjnie to włożyć między fotel pasażera a tunel. Nie we wszystkich da się, ale miejsce bardzo praktyczne i bezinwazyjne.
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: montaż CBradia

Post autor: Blues Brothers »

Trochę się grzeje i głośnik skutecznie wytłumiony. Miejsce dobre, byle nie ruszać fotela ;)
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: montaż CBradia

Post autor: Marcin_1976 »

Z tym grzaniem to bez przesady. :D jak nie wciśniesz za gleboko to też daje radę. Problem faktycznie jak często jeździ pasażer i jeździ fotelem.

Teraz mam w Hyundai i30 zamontowane jak na zdjęciu. Dwa wkręty w zaślepkę gdzie jest gniazdo OBD. Zawsze można zaślepkę za parę złotych dokupić bez dziur, chociaż tego i tak nie widać.

Odbiorę ProCeeda, to też będę kombinował, gdzie zamontować :D
Załączniki
IMG_20220620_091830.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”