Dostawa polifta

forum użytkowników modelu ProCeed
mario1916
Posty: 8
Rejestracja: 02 cze 2022, 20:26
model samochodu: Ceed

Re: Dostawa polifta

Post autor: mario1916 »

Grundi pisze: 10 cze 2022, 09:44
Popieram. Po tym wszystkim ja bym nie zamówił u nich nawet jak by mi zaoferowali samochód za darmo. To trzecia marka po Polsacie i PZU, która trafiła u mnie na "czarna listę". A mam trzy kie w posiadaniu.
[/quote]

Zawsze się zastanawiam co takiego osoba po drugiej monitora myśli pisząc takie słowa. Wyjaśnij mi to proszę kolego,

Obraziłeś się na Polsat i Psu, teraz się obrazisz na Kia, myślisz że ktoś sobie zrobi coś z twojego obrażeni? Bareja kiedyś w jednym swoich filmów miał taki tekst, " Panie Kierowniku, on się na wszystkie sklepy obraża.... Do bydgoszczy będę jeździł a tu nie kupię." i serio myślisz że ktoś się przejmie takim jednym Tobą? oczywiście nie neguję twojej wartości jako człowieka... znam mnóstwo takich przykładów, wyobraź sobie że jednej z dużych korporacji anulowano ponad 800 aut, oni może coś wskurają, ale Ty jak się obrazisz na nich to wybacz, ale jesteś na samym dolej tej excelowej tabelki, o ile w ogóle jesteś tam Ty a nie twój dealer :-)

więc jeżeli któryś z kolegów lub koleżanek "obrażalskich" będzie chciał się podzielić konstruktywnie swoim podejściem to ja chętnie wysłucham...
[/quote]

Myślę to że wydaje swoje pieniądze tam gdzie chcę. Tylko tyle i aż tyle. Nigdzie nie napisałem że się obraziłem.
echo
Posty: 13
Rejestracja: 01 cze 2022, 09:47

Re: Dostawa polifta

Post autor: echo »

Cisza w temacie wątku. Czy ktoś może jakieś nowe info otrzymał (inne niż anulowane zamówienie) czy wszystko stoi? :?
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: Dostawa polifta

Post autor: kogi »

Na razie ludzie z uśmiechem odbierają manuale, niektóre w cenie zamówionych automatów :)
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: Dostawa polifta

Post autor: Marcin_1976 »

Marcin_1976 pisze: 23 maja 2022, 10:49 Wracając do głównego wątku. Po mojej anulacji Ceeda SW w dieslu z lutego 2022 zamówiłem w czwartek Proceeda GT Line . W trakcie zamawiania dealer sprawdził czy był jakiś w kolorze białym do produkcji. Były tylko w perle, więc dopłaciłem. Sprzedawca powiedział, że nie da mi gwarancji, że akurat jeden z 5 do produkcji uda mi złapać i nie może mi tego obiecać. Inaczej do 180 dni zgodnie z zapisami umowy. W czwartek zamówienie, w sobotę potwierdzenie, że moje auto zostało wyprodukowane.

Cena z maja. Wysokość rabatu z lutego + welur dywaniki, mata do bagażnika i podświetlenie wnęk na nogi.
Trwa rejestracja auta i formalności z leasingiem. Auta jeszcze fizycznie nie ma w salonie. Odbiór pod koniec czerwca
Mifamis
Posty: 42
Rejestracja: 22 kwie 2022, 10:43
model samochodu: ProCeed GT Line MY 2022
Lokalizacja: Małopolska

Re: Dostawa polifta

Post autor: Mifamis »

No to chyba rekord w szybkości produkcji i dostawy w obecnym czasie. Rozumiem, że ten zamówiony Proceed 1,5 GT Line, to był ze skrzynią manualną.
Awatar użytkownika
KaReS
Posty: 156
Rejestracja: 07 lip 2020, 09:51
model samochodu: Proceed GT '20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dostawa polifta

Post autor: KaReS »

echo pisze: 16 cze 2022, 20:02 Cisza w temacie wątku. Czy ktoś może jakieś nowe info otrzymał (inne niż anulowane zamówienie) czy wszystko stoi? :?
Wg info od Kia Motors UK Ltd, na tamtejszym rynku GT nie będzie mógł być zamawiany do końca tego roku. Powodem jest brak półprzewodników, których dostawa dla modelu GT przewidziana jest w Q4 2023r.
echo
Posty: 13
Rejestracja: 01 cze 2022, 09:47

Re: Dostawa polifta

Post autor: echo »

KaReS pisze: 17 cze 2022, 14:08
echo pisze: 16 cze 2022, 20:02 Cisza w temacie wątku. Czy ktoś może jakieś nowe info otrzymał (inne niż anulowane zamówienie) czy wszystko stoi? :?
Wg info od Kia Motors UK Ltd, na tamtejszym rynku GT nie będzie mógł być zamawiany do końca tego roku. Powodem jest brak półprzewodników, których dostawa dla modelu GT przewidziana jest w Q4 2023r.
Widziałem właśnie te posty na grupie. Kiepsko.. :(
Ciekawi mnie natomiast czy nieanulowane zamówienia zostały ujęte w jakimś szerszym planie produkcyjnym na podstawie części które posiadają w danym momencie (lub przedziale czasu) czy jest to taka bardziej improwizacja - kiedy coś dostaniemy, dopiero ruszymy i może to być za rok.
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: Dostawa polifta

Post autor: Marcin_1976 »

Mifamis pisze: 17 cze 2022, 10:39 No to chyba rekord w szybkości produkcji i dostawy w obecnym czasie. Rozumiem, że ten zamówiony Proceed 1,5 GT Line, to był ze skrzynią manualną.
Tak
Greggregor
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2022, 11:27
model samochodu: Kia Proceed GT

Re: Dostawa polifta

Post autor: Greggregor »

Auto zamówione 02.10.2021 kia Proceed GT. +Pakiet technologiczny .Info od dilera z dnia 20.06.22 auto widniej jako do produkcji.

Samochody się produkują. Nie jest to takie tempo jak wcześniej
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: Dostawa polifta

Post autor: Marcin_1976 »

Marcin_1976 pisze: 17 cze 2022, 01:40
Marcin_1976 pisze: 23 maja 2022, 10:49 Wracając do głównego wątku. Po mojej anulacji Ceeda SW w dieslu z lutego 2022 zamówiłem w czwartek Proceeda GT Line . W trakcie zamawiania dealer sprawdził czy był jakiś w kolorze białym do produkcji. Były tylko w perle, więc dopłaciłem. Sprzedawca powiedział, że nie da mi gwarancji, że akurat jeden z 5 do produkcji uda mi złapać i nie może mi tego obiecać. Inaczej do 180 dni zgodnie z zapisami umowy. W czwartek zamówienie, w sobotę potwierdzenie, że moje auto zostało wyprodukowane.

Cena z maja. Wysokość rabatu z lutego + welur dywaniki, mata do bagażnika i podświetlenie wnęk na nogi.
Trwa rejestracja auta i formalności z leasingiem. Auta jeszcze fizycznie nie ma w salonie. Odbiór pod koniec czerwca
Dziś auto zarejestrowane. Jutro tablice w salonie. Tylko nie ma ich do czego przykręcić :D Salon napisał do Kia, kiedy do nich dojedzie i czeka na info. W myśl powiedzenia z filmu Bareji nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”