Czas oczekiwania na Xceeda.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
roca
Posty: 19
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:50

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: roca »

Przez kilka dni jeździłem nowym Golfem, właśnie z tym "okropnym", dotykowym panelem klimatyzacji. Jak pierwszy raz wsiadłem i zobaczyłem "toto", to aż mnie oczepało. Jednak okazało się, że jest bardzo łatwy i przyjazny w użytkowaniu, wystarczyła tylko chwila i go obsługiwałem bez żadnych problemów, a po kilku dniach przestałem go w ogóle postrzegać jako "dotykowy". Dzisiaj, właśnie ten z VW (nie wiem jak w innych markach) zupełnie nie stanowi dla mnie problemu i właściwie traktuję go równoważnie z tymi starszymi panelami, z pokrętłami.
Niko123
Posty: 517
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Niko123 »

W nocy tez nie ma problemu ? Jest podświetlanny ten pasek co sie zmienia temp albo muzyke ?
Ostatnio zmieniony 03 cze 2022, 08:26 przez Niko123, łącznie zmieniany 1 raz.
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: kogi »

Sportage czy nowe niro tez maja nowe dotykowe panele klimatyzacji, ale są one osobno i nie maja nic wspólnego z panelem multimediów. To o wiele bardziej ergonomiczne rozwiązanie.
Najgorsze w tym wszystkim, że te dotykowe panele potrafią się zawieszać i na to narzeka wielu użytkowników vw, skody czy seata. Mam wrażenie ze grupa vw już z tego rezygnuje wypuszczając np taigo z normalnym kokpitem.
Golfa tez rozważałem ale to strasznie nudne auto i czas oczekiwania to około rok…
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Hookie »

Niko123 pisze: 03 cze 2022, 08:15 W nocy tez nie ma problemu ? Jest podświetlanny ten pasek co sie zmienia temp albo muzyke ?
Nie jest. W formentorze też nie jest i doprowadza do szału. :D
roca
Posty: 19
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:50

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: roca »

kogi pisze: 03 cze 2022, 08:22 Sportage czy nowe niro tez maja nowe dotykowe panele klimatyzacji, ale są one osobno i nie maja nic wspólnego z panelem multimediów. To o wiele bardziej ergonomiczne rozwiązanie.
Najgorsze w tym wszystkim, że te dotykowe panele potrafią się zawieszać i na to narzeka wielu użytkowników vw, skody czy seata. Mam wrażenie ze grupa vw już z tego rezygnuje wypuszczając np taigo z normalnym kokpitem.
Golfa tez rozważałem ale to strasznie nudne auto i czas oczekiwania to około rok…
W VW jest osobny panel, tylko do sterowania klimą i nie ma nic do multimediów. A czy podświetlany - nie pamiętam, to było tylko kilka dni...
Niko123
Posty: 517
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Niko123 »

14:20 filmu - konkternie to nazwał.....
https://www.youtube.com/watch?v=XX2Zv9AxzPg&t=1451s
Trebor
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2022, 20:33
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Trebor »

Witam . " Mój" xceed zamówiony 4 listopada automat w diesel z pakietem Smart , nie został anulowany nie jest w produkcji , w salonie mówią żeby czekać że może wyprodukują , jak jest u Was ja mam dosyć czekania .Dziękuję za informacje
Greggregor
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2022, 11:27
model samochodu: Kia Proceed GT

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Greggregor »

Zamówienie z 02.10.2021 Proceed GT auto nie zostało anulowane, widnieje jako w produkcji ,info od dilera auta schodzą tylko że wolniej .
piniu
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:56
model samochodu: Mitsubishi L200, Honda Jazz, Fiat Ducato 130 Multi jet

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: piniu »

Witam. Dzisiaj info z salonu że moje auto juz jest . W środe może odbiór. Xceed Prestige line 1.5 160km. 7dct. Biały perłowy.Zamówiony 29 .01 22.czyli odbiór przed terminem. jedyny minus .że nie mieli niby części do AEB i zrobili bez tego. to i tak domawiałem dodatkowo /sianko 2500 pln =zwrócili. cena auta to 127 500 PLN. Pozdrawiam.
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Blues Brothers »

Wszyscy którym cofnięto rezerwację na DCT, cieszą się Twoim szczęściem :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”