2018 Optima L+NAV 2.0 automat, 63kkm, stan idealny

Ogłoszenia sprzedaży i zamiany samochodów.
PiterW
Posty: 159
Rejestracja: 19 kwie 2018, 13:26
model samochodu: Kia Sorento IV PHEV Prestige Line + dach (2022)
Lokalizacja: Gdańsk

2018 Optima L+NAV 2.0 automat, 63kkm, stan idealny

Post autor: PiterW »

Witam,
po 4 latach sprzedaję moją Optimę. Jestem jej pierwszym właścicielem, cały okres eksploatacji bez żadnych szkód, stan moim zdaniem idealny.
Moje różne przemyślenia i doświadczenia z Optimą możecie znaleźć w różnych postach które pisałem na forum podczas eksploatacji.
Przyczyna sprzedaży - lada moment mam odebrać Sorento PHEV Prestige Line :)

Lokalizacja: Gdańsk

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-optim ... ELEg8.html

Opis który umieściłem na Otomoto:
Sprzedam samochód Kia Optima 2.0 benzyna (163KM) z automatyczną skrzynią biegów. Jestem pierwszym właścicielem, samochód zakupiony w Polskim salonie w maju 2018 roku, wszystkie przeglądy w ASO wykonane na czas, samochód jest na gwarancji do maja 2025 roku. Samochód ma obecnie 63 tysiące km przebiegu, jest uywany prywatnie, jest w ciągłej eksploatacji. Samochód w kolorze Snow White Pearl, bezwypadkowy, żaden element nadwozia nie był wymieniany ani ponownie lakierowany, nie ma żadnych rys ani uszkodzeń ani na nadwoziu ani na felgach. Stan samochodu idealny, silnik, skrzynia biegów, zawieszenie pracują jak nowe, nie bierze grama oleju, przez cały okres eksploatacji samochód jest garażowany.

Wersja wyposażenia samochodu to L+NAV, najważniejsze elementy wyposażenia:
- Światła mijania ksenonowe ze statycznym doświetlaniem zakrętów z funkcją samopoziomowania, światła drogowe halogenowe
- Kia Navi System – system nawigacji satelitarnej z obsługą w języku polskim, zintegrowany z usługami Tom Tom, 7-letni plan darmowej aktualizacji map (jest wgrana najnowsza aktualizacja z maja 2022), 8" kolorowy ekran dotykowy, radioodtwarzacz MP3 RDS, port USB oraz złącze AUX
- Zestaw audio firmy "Harman Kardon" z 10 głośnikami, w tym głośnik niskotonowy, 12-kanałowy wzmacniacz o mocy 630 watt
- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa z funkcją automatycznego odparowywania przedniej szyby
- Kia Lane Keep Assist (LKA) - asystent utrzymania pasa ruchu
- Kia Speed Limit Assist (SLA) - system rozpoznawania znaków drogowych
- Kia Smart Key - system otwierania i uruchamiania pojazdu bez użycia kluczyka, funkcja automatycznego odryglowywania zamka pokrywy bagażnika, funkcja zdalnego domykania szyb
- Tempomat z ogranicznikiem prędkości, zdalne sterowanie centralnym zamkiem, składany kluczyk, alarm obwodowy i immobilizer
- Podgrzewana kierownica oraz fotele przednie z 3-stopniową regulacją
- Kamera cofania z dynamicznymi liniami ułatwiającymi parkowanie, funkcją podglądu obrazu z tyłu pojazdu podczas jazdy
- Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
- Ładowarka bezprzewodowa do telefonu
- 7 poduszek powietrznych w tym poduszka kolanowa kierowcy
- Światła do jazdy dziennej LED, tylne lampy wykonane w technologii LED
- Szyby przednie oraz tylne sterowane elektrycznie
- Elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne z funkcją kierunkowskazów w technologii LED
- Fotochromatyczne lusterko wewnętrzne z czujnikiem deszczu
- Skórzane wykończenie kierownicy, drążka zmiany biegów
- Tapicerka typu premium skórzano-materiałowa
- Felgi aluminiowe 17” z oponami Continental 215 / 55 R17

Dodatkowo samochód w momencie zakupu został doposażony o:
- Zestaw kół zimowych na oryginalnych felgach aluminiowych 7.5J x 17 (identycznych jak te z oponami letnimi) z oponami Dunlop Winter Sport (dobre na conajmniej jeszcze jeden zimowy sezon) wraz z oryginalnymi wprogramowanymi czujnikami ciśnienia
- Demontowalny hak holowniczy odczepiany pionowo, po odpięciu kuli w ogóle nie widać żadnych elementów haka. Używany był kilkukrotnie do przewozu rowerów na bagażniku rowerowym oraz jednokrotnie do pociągnięcia przyczepki lekkiej
- Oświetlnie podłogi czerwone z przodu i z tyłu
- Projektory LED w drzwiach
- Komplet dywaników welurowych
- Komplet dywaników gumowych
- Dywanik welurowy bagażnika
- Gniazdo zapalniczki w bagażniku
Kia Sorento IV PHEV Prestige Line + dach, 2022
była: Kia Optima 2.0 DOHC + automat, L + NAV, snow white pearl, 2018
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam samochód”