Leasing KIA FINANCE

forum użytkowników modelu Ceed
Marxoner
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2022, 13:07
model samochodu: KIA CEED BLP 1.5 TGDI 160KM

Leasing KIA FINANCE

Post autor: Marxoner »

Cześć,
Jeśli taki wątek już się pojawił to wybaczcie za moje przeoczenie. Mam pytanie. Właśnie zamówiłem Kię (moje wcześniejsze zamówienie na automata zostało anulowane oczywiście więc wybrałem opcję z manualem).
Tak się zastanawiam- samochód będę brał na leasing na firmę, leasing 5 letni. Pytanie tylko czy jest opcja wzięcia innego leasingodawcy niż tego proponowanego przez KIA FINANCE, czyli BNP Paribas Leasing Services? Łączna suma opłat wychodzi trochę sporo, bo aż 122% wobec czego zastanawiam się nad jakimiś alternatywami.
Pozdrawiam ;)
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Leasing KIA FINANCE

Post autor: Hookie »

Jest taka opcja. Ale istnieje jeszcze lepsza: wylicz sobie gdzieś indziej tani leasing, pokaż go KIA, to najpewniej wyrównają ofertę albo ją przebiją. ;)
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: Leasing KIA FINANCE

Post autor: Grundi »

Ostatnio szukałem auta dostępnego od ręki.

W obecnych czasach zdarza się ze Dealer ( Np dealer Cupra z Białegostoku) posiadajac auto na miejscu u siebie na parkingu powiedział Cena X ( równo katalogowa dla tej konfiguracji) i sprzeda w tej cenie TYLKO przy ICH finansowaniu, ubezpieczeniu, Gapie, i za transport auta do mojego miasta zażyczyli sobie dodatkowe 2200 zł netto, jako ciekawostkę nawet o gotowce nie chcieli słyszeć.

Tak ze w tych czasach machanie ofertami może nie przynieść rzadszego efektu. Ale spróbować zawsze możesz.
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Leasing KIA FINANCE

Post autor: Hookie »

Mój dealer KIA mówi, że nie mają problemów z tym, żeby sięgnąć po inne finansowanie. Tak samo jak mój dealer daje rabaty. Trzeba próbować. Zawsze.
lonewind
Posty: 61
Rejestracja: 15 lis 2021, 23:41

Re: Leasing KIA FINANCE

Post autor: lonewind »

1. Można wybrać finansowanie poza salonem
2. Również polecam pokazanie kontroferty. U mnie zadziałało i została nawet przebita :)
echo
Posty: 13
Rejestracja: 01 cze 2022, 09:47

Re: Leasing KIA FINANCE

Post autor: echo »

Witam.
Podepnę się pod wątek, nie chciałem tworzyć nowego.
Czy ktoś może pochwalić się jaki w ostatnim czasie udało się dostać % i na jakich warunkach (okres, wkład i wykup)?
Jestem w trakcie szukania finansowania leasingu i zastanawiam się jaki jest realny poziom do którego można zejść w tych czasach.. :)

Z mojej strony. Przy warunkach (20% wkł, 20% wyk. i 60msc) dostałem od KIA ofertę na 125%, z innego banku było to 123.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”