Dostawa polifta

forum użytkowników modelu ProCeed
Fenix
Posty: 94
Rejestracja: 03 kwie 2022, 07:26
model samochodu: Xceed

Re: Dostawa polifta

Post autor: Fenix »

dam9an pisze: 12 sie 2022, 21:14
sztandar pisze: 12 sie 2022, 11:08
Fenix pisze: 05 sie 2022, 17:47 Czy ktoś się orientuje jaki jest teraz umowny czas oczekiwania na proceeda w jedynej wersji GT line?
Ewentualnie czy ma ktoś jakieś info odnośnie kiedy można się spodziewać skrzyń 7 DCT w ofercie?
W umowie mam 180 dni. Ja czekam już 3,5 miesiąca i na razie cisza. Mój deale twierdził, żę najwcześniej w 2024, ale bardziej prawdopodobne, że 2025 wróci wersja GT z automatem do cennika w Polsce ja wziąłem manuala bo i tak oczekiwanie na automat u innych producentów to minimum rok bez gwarancji, że w ogole wyprodukują. Jak wróci automat do cennika to zamówie, a manuala sprzedam, ale podejrzewam, żę najwcześniej to nastąpi za 3 lata.
Za 3 lata to juz nie bedzie tego modelu w produkcji...
Albo będziemy rozglądać się już za czymś bardziej godnego uwagi
emilek
Posty: 84
Rejestracja: 09 paź 2021, 19:46
model samochodu: Ceed GT-Line 1.5 MT Orange Fusion

Re: Dostawa polifta

Post autor: emilek »

Za 3 lata to pewnie wyjdzie nowa generacja Ceed/xCeed/ProCeed więc stawiam że automat będzie w nowej generacji (pewnie tylko już jako hybryda lub elektryk).
sztandar
Posty: 61
Rejestracja: 03 mar 2022, 09:36
model samochodu: Kia Proceed GT (zamówiona)

Re: Dostawa polifta

Post autor: sztandar »

Już teraz bym brał Cupre Leon ale powiedzieli mi 18 miesięcy oczekiwania, fajnie jakby zrobili i30n w kombi.
wO_OjTaS
Posty: 12
Rejestracja: 07 maja 2022, 08:01
model samochodu: Obecnie Cee'd SW 1.6GDI BL MY2016, czekam na -> Prosiak GT 1.6T-GDI 7DCT, AEB+TEC+PRE+PNS (zamówiony 29.10.2021)

Re: Dostawa polifta

Post autor: wO_OjTaS »

A ja sobie nadal czekam. Żadnego info czy auto jest w planach produkcyjnych na sierpień. I tak mija sobie 9,5 miesiąca :lol:
poczekajcie
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2022, 13:36
model samochodu: Proceed

Re: Dostawa polifta

Post autor: poczekajcie »

Dostałem właśnie informację, że Proceed jest wyprodukowany, do odbioru za około miesiąc.
Data zamówienia 4 marca 2022
Konfiguracja Proceed GT+TEC+PRE+AEB+PNS Penta metal
Data odbioru z umowy 2023-01-06 także pozytywne zaskoczenie :)
mario1916
Posty: 8
Rejestracja: 02 cze 2022, 20:26
model samochodu: Ceed

Re: Dostawa polifta

Post autor: mario1916 »

poczekajcie pisze: 16 sie 2022, 13:43 Dostałem właśnie informację, że Proceed jest wyprodukowany, do odbioru za około miesiąc.
Data zamówienia 4 marca 2022
Konfiguracja Proceed GT+TEC+PRE+AEB+PNS Penta metal
Data odbioru z umowy 2023-01-06 także pozytywne zaskoczenie :)
Prawie jak wygrana w totka patrząc na to co się odstawiło. Wiesz może jak to się stało że Twojego zamówienia nie anulowali?
Mifamis
Posty: 42
Rejestracja: 22 kwie 2022, 10:43
model samochodu: ProCeed GT Line MY 2022
Lokalizacja: Małopolska

Re: Dostawa polifta

Post autor: Mifamis »

Mifamis pisze: 29 lip 2022, 17:14 Dzisiaj otrzymałem telefon od dealera, że nadano VIN. Wg zapewnień handlowca powinno być do odbioru do końca sierpnia. Pożyjemy, zobaczymy, ale i tak czas oczekiwania będzie lepszy niż na zamówieniu, na nim miał być najwcześniej na początku listopada, a będzie na początku września.
Moje zamówienie a dnia 03.03.2022: GT Line 7DCT, dark penta metal, dodatkowo AEB.
Dzisiaj kolejny telefon od dealera - samochód stoi na placu u dealera. Jutro jadę go oglądać i zobaczymy czy do końca sierpnia da się go odebrać.
Anamesh
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2022, 10:04

Re: Dostawa polifta

Post autor: Anamesh »

Hey,

u mnie również info w poniedziałek, że samochód jest już wyprodukowany i jest już w kraju, czekamy na transport do dealera. Zamówienie z 9.02.2022, GT orange + TEC , nie mam pojęcia jakim cudem nie został anulowany...
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: Dostawa polifta

Post autor: Marcin_1976 »

Anamesh pisze: 19 sie 2022, 10:05 Hey,

u mnie również info w poniedziałek, że samochód jest już wyprodukowany i jest już w kraju, czekamy na transport do dealera. Zamówienie z 9.02.2022, GT orange + TEC , nie mam pojęcia jakim cudem nie został anulowany...
Może w cenie z lutego opłacało się im go wyprodukować w stosunku do cen z zamówień z zeszłego roku... :D
Daydream
Posty: 56
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:48

Re: Dostawa polifta

Post autor: Daydream »

Zaczynam wierzyć w opowieść, że kacapska bomba spadła na ukraińskie zakłady wytwarzające części do DCT na rynki europejskie, faktycznie dokładnie po takich doniesieniach ta skrzynia po prostu zniknęła z oferty bez żadnych "ale", nawet ze Sportage :P Trudno, ja sobie odpuściłem i poszedłem do konkurencji, choć jak widuję GT na ulicy po lifcie, to spoglądam z zazdrością - właściciele wstrzelili się w półroczne okienko szczęśliwców :D Szerokości!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”