Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

U mnie wygląda to tak.
pytałem o Pana zamówienie w centrali i niestety nadal na najbliższe 2 tygodnie produkcja nie jest zaplanowana.

Prawdą jest, że produkują się już zamówienia późniejsze.

Jeśli produkcji Pana auta nie będzie na początku listopada to faktycznie może nie dojechać w tym roku.

Ale mamy jeszcze cały październik.


Proszę jeszcze o cierpliwość. Mam nadzieję, że już niedługo otrzymamy informację o produkcji.


Jak u Ciebie Tomku?
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Sprzedawca był u prezesa z zapytaniem . No i kiszka . Przekazali że trzeba uzbroić się w cierpliwość co nie jest moją mocną cechą :lol: :lol: :lol: Ale jestem zawzięty i poczekam na ten samochodzik tyle ile będzie trzeba. Najwyżej kupie inny a ten sprzedam z zyskiem. Wierze jednak że do tego nie dojdzie . Powinni wyczyścić zamówienia z 2021 roku do końca 2022 i na to liczę. Pozdrawiam 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Może się wyprodukuje w tym roku, ale odbiór w 2023.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

W moim salonie zamówienie Rio w automacie z początku grudnia jest już wyprodukowane . Na otomoto jest nowy Kia Stonic 1.O-GDI 100KM 7DCT MY22 L+BL1 za 104.900 pln kolor Sporty Blue 8-) Tylko czy to jest adekwatna cena dla takiego autka ?????????? :roll: 8-)
MarRa
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: MarRa »

tomekjulia pisze: 26 wrz 2022, 19:13 W moim salonie zamówienie Rio w automacie z początku grudnia jest już wyprodukowane . Na otomoto jest nowy Kia Stonic 1.O-GDI 100KM 7DCT MY22 L+BL1 za 104.900 pln kolor Sporty Blue 8-) Tylko czy to jest adekwatna cena dla takiego autka ?????????? :roll: 8-)
I pomyśleć, że za takie pieniądze odebrałem w maju ceeda SW 1-5 TGDI Business Line w manualu z hakiem :shock:
Kia stonic lift
Posty: 9
Rejestracja: 27 wrz 2022, 18:43
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Kia stonic lift »

Oczywiście że cena jest za wysoka za takie małe auto
Info dla czekających:
Czekacie bo dealerzy nie wysyłają zamówień do kia Polska po kilku miesiącach czekania napisałem do kia co z moim zamówieniem okazało się że tam nic nie wiedzą dealer nie przesłał zamówienia mimo że wziął zaliczkę i ja zrezygnowałem z zamówienia a kasę oddał mi dealer a nie Kia Polska..Na stonica nie ma potrzeby czekać tylko dealerzy obracają zaliczkami a jak zbliża się termin realizacji zamówienia to wysyłają zlecenie i w 3 miesiące auto jest w kraju. To oszustwo ale dealerzy nie mają kasy żeby płacić za auta i stąd ta kombinacje.Fakty są takie że popisałem do kilku dealerów i nagle opcja którą zamawialem jest wyprodukowana i już jedzie do Polski mowa o stonic 1.0 tgdi że smartem
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Wpłaciłem zaliczki 2 tysiące. To nie są wielkie pieniądze raczej na dropsy :lol: :lol: :lol: Do KIA Polska piszę co 14 dni i mam odpowiedz co dowodzi że wszystko ze strony salonu jest ok 8-) Jak jest w innych salonach nie wiem . Nie czuje się zwodzony lub oszukany 8-)
Kia stonic lift
Posty: 9
Rejestracja: 27 wrz 2022, 18:43
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Kia stonic lift »

Ja piszę o swoich doświadczeniach nie twierdzę że wszędzie tak jest ale wynika z tego że lepiej zamawiać u dużych dealerów bo są wypłacalni a z tymi mniejszymi bywa różnie tak jak z zaliczkami u jednego 2 tys u innego 3tys za to samo auto
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Rozbawił mnie ostatnio sprzedawca z mojego salonu. Pańskie zamówienie nie jest anulowane . Ma poczucie humoru :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Miałem propozycję kupna automatu M + Smart za 95 tysięcy . Moje zamówienie ma jeszcze pakiet bezpieczeństwa i koszt 80 tysięcy. Sprzedawca zapewnia że będzie wyprodukowany. Jeśli nie będzie nadany VIN w pazdzierniku to słabo to widzę . Moje zamówienie jest z 12 listopada 2021 8-) Medcham co sądzisz ?????? 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”