Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
Michał 42
Posty: 42
Rejestracja: 29 kwie 2022, 21:25
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Michał 42 »

Ja mam zamówienie z 09 21 a propozycji 5os nie dostałem. Ale i tak nie wchodzi w rachubę. 5 os. Mogłem mieć rav4 w grudniu 2021
nagdob
Posty: 1124
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: nagdob »

Michał 42 pisze: 26 paź 2022, 19:37 Ja mam zamówienie z 09 21 a propozycji 5os nie dostałem. Ale i tak nie wchodzi w rachubę. 5 os. Mogłem mieć rav4 w grudniu 2021
Nie "obrażaj" Sorento. RAV 4 to Sportage. ;)
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Lunar GT
Posty: 1137
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Lunar GT »

nagdob pisze: 26 paź 2022, 19:55 RAV 4 to Sportage. ;)
Nie obrażaj Sportage.
nagdob
Posty: 1124
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: nagdob »

Lunar GT pisze: 26 paź 2022, 21:27
nagdob pisze: 26 paź 2022, 19:55 RAV 4 to Sportage. ;)
Nie obrażaj Sportage.
W sumie masz rację ;)
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
paboGliwice
Posty: 47
Rejestracja: 24 maja 2022, 09:15
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: paboGliwice »

nagdob pisze: 27 paź 2022, 07:41
Lunar GT pisze: 26 paź 2022, 21:27
nagdob pisze: 26 paź 2022, 19:55 RAV 4 to Sportage. ;)
Nie obrażaj Sportage.
W sumie masz rację ;)
Dziś otrzymałem tel z salonu, orzeł wylądował w PL, ma być w przyszłym tygodniu u nich.

Auto z czerwca 2021.

Teraz się zastanawiam nad oponami całorocznymi, ale to na inny wątek. Z jednej strony oszczędności i 5 tys zł, ale z drugiej jakby coś się stało, to by sobie człek nie wybaczył. Odziwo, podobno całoroczne gorzej radzą sobie w lecie, przy wysokich temp.
inquis
Posty: 1260
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Całoroczne to tylko jak bedziesz jeździł po mieście. Jaką dostałeś rekompensatę za opóźnienie w realizacji zamowienia? Niech Ci dadzą zimówki w gratisie, albo za pół ceny. Ja dostałem ekstrasów na prawie 8 tys, ale to też za wtope z nowym autem, ktore stalo prawie dwa tygodnie w serwisie. Ale opony za 2 tys dostalem od razu...
PanTomek
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2022, 08:45

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: PanTomek »

Kurde, jak tak czytam, że macie zamówienia z sierpnia czy września 2021 to moje z końca listopada 2021 jawi się jako coś, co wyląduje u mnie pod domem w drugiej połowie 2023.

Sorento to był u mnie najrozsądniejszy wybór przy trójce rosnących coraz bardziej dzieci. Trzy rzędy foteli, rozsądna jakość, długa gwarancja. I teraz czasem wieczorem jak mnie silny stan wzburzenia złapie to albo wchodzę tu na forum szukając jakichś informacji o ludziach, którzy odebrali swoje auto albo przeglądam oferty używanych Volvo XC 90 albo próbuje znaleźć informacje kiedy Mazda CX-80 będzie dostępna w Europie :)
inquis
Posty: 1260
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Sprawdź X-traila, ma 7 miejsc, hybryde i naped na 4 koła.
paboGliwice
Posty: 47
Rejestracja: 24 maja 2022, 09:15
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: paboGliwice »

inquis pisze: 27 paź 2022, 12:55 Całoroczne to tylko jak bedziesz jeździł po mieście. Jaką dostałeś rekompensatę za opóźnienie w realizacji zamowienia? Niech Ci dadzą zimówki w gratisie, albo za pół ceny. Ja dostałem ekstrasów na prawie 8 tys, ale to też za wtope z nowym autem, ktore stalo prawie dwa tygodnie w serwisie. Ale opony za 2 tys dostalem od razu...
To ciekawe co piszesz.
Ja na razie o pieniądzach nie rozmawiałem. Jak będzie do odbioru w salonie, to na pewno to poruszę.

Tak naprawdę jako klienci nie mamy żadnej karty przetargowej, jeśli nic nie zaproponują, to nic nie ugramy. Przecież nie zrezygnuję z zamówienia :)
inquis
Posty: 1260
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

paboGliwice pisze: 28 paź 2022, 09:49
inquis pisze: 27 paź 2022, 12:55 Całoroczne to tylko jak bedziesz jeździł po mieście. Jaką dostałeś rekompensatę za opóźnienie w realizacji zamowienia? Niech Ci dadzą zimówki w gratisie, albo za pół ceny. Ja dostałem ekstrasów na prawie 8 tys, ale to też za wtope z nowym autem, ktore stalo prawie dwa tygodnie w serwisie. Ale opony za 2 tys dostalem od razu...
To ciekawe co piszesz.
Ja na razie o pieniądzach nie rozmawiałem. Jak będzie do odbioru w salonie, to na pewno to poruszę.

Tak naprawdę jako klienci nie mamy żadnej karty przetargowej, jeśli nic nie zaproponują, to nic nie ugramy. Przecież nie zrezygnuję z zamówienia :)
Wszystko zależy od dobrej woli sprzedawcy. Jak porozmawiasz po ludzku, to spora szansa, że coś ugrasz, a już pakiet dywaników guma-welur plus mata bagażnika to bez łaski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”