Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Lunar GT »

Daydream pisze: 03 lis 2022, 19:46 Czy ja dobrze widzę,
Źle widzisz, cały czas jest HEV i PHEV również w wersji GT-Line
kamszym
Posty: 12
Rejestracja: 07 mar 2022, 09:59

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kamszym »

Ile czekaliście od informacji o nadaniu vin do odbioru samochodu w salonie? I kiedy to było, bo pamiętam że był okres w którym były jakieś przestoje logistyczne..
sizar
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2022, 13:04
model samochodu: Kia Sportage 1,6 T-GDi MHEV 180KM FWD, 7DCT, Business Line, LTH, HAR, AEB, AE+, Yucca Steel Gray

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: sizar »

kamszym pisze: 03 lis 2022, 20:00 Ile czekaliście od informacji o nadaniu vin do odbioru samochodu w salonie? I kiedy to było, bo pamiętam że był okres w którym były jakieś przestoje logistyczne..
Ja niecałe 3 tygodnie. Całość zamknęła się w Październiku, ale przyznam, że po otrzymaniu informacji, że auto jest już w Polsce bardzo szybko i sprawnie zadziałał dealer. Auto było u niego w środę do południa, a w czwartek po południu było już wydane (rejestracja przez leasing).
Jarek suchy
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2022, 20:56
model samochodu: Kia sportage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Jarek suchy »

sizar pisze: 04 lis 2022, 13:03
kamszym pisze: 03 lis 2022, 20:00 Ile czekaliście od informacji o nadaniu vin do odbioru samochodu w salonie? I kiedy to było, bo pamiętam że był okres w którym były jakieś przestoje logistyczne..
Ja niecałe 3 tygodnie. Całość zamknęła się w Październiku, ale przyznam, że po otrzymaniu informacji, że auto jest już w Polsce bardzo szybko i sprawnie zadziałał dealer. Auto było u niego w środę do południa, a w czwartek po południu było już wydane (rejestracja przez leasing).
Panowie jesteście szczęściarzami mi leci 9 miesiąc i o moim mhevie zero informacji
Rozbojnik
Posty: 11
Rejestracja: 23 mar 2022, 19:37
model samochodu: KIA SPORTAGE V - L | MHEV | FWD | 180KM | Yucca steel grey

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Rozbojnik »

Gdzie zamawiałeś? U mnie również 9 miesiąc… i cisza… EuroKas
kukuku2
Posty: 127
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kukuku2 »

Też mam w EuroKas, i po ośmiu miesiącach w zeszłym tygodniu dostałem info że jest na liście do produkcji i w 14 dni wyprodukują
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
Jarek suchy
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2022, 20:56
model samochodu: Kia sportage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Jarek suchy »

Rozbojnik pisze: 04 lis 2022, 15:55 Gdzie zamawiałeś? U mnie również 9 miesiąc… i cisza… EuroKas
Ja zamówiłem Kia w Autopol Toruń ale salon Bydgoszcz
henrysto
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2022, 16:38
model samochodu: SPO RTAGE 1.6 GDI FWD 150 KM 7SCT

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: henrysto »

Witam taką odpowiedz otrzymałem od KIA PL . Jest to już 9 miesięcy od złożenia zamówienia . Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, że Pańskie zamówienie jest nadal monitorowane jednak samochód nie trafił na linię produkcyjną.
Z wyrazami szacunku,
Samochód został zamówiony 3.02.2022
Kia Sportage 1,6 GDI 150 KM 7DCI MHEW wersja M+SMT
`
Norbi1150
Posty: 35
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:43
model samochodu: Sprtage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Norbi1150 »

Witam taka sama konfiguracja,zamawiany 20.01.22 nadal czekam ,jeszcze nie trafił do produkcji.😡
kemotl
Posty: 171
Rejestracja: 11 paź 2022, 13:00
model samochodu: Kia Sportage V MHEV 180KM 7DCT L+AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kemotl »

Dla mnie to wygląda na celowe opóźnianie w związku z tym że sporo podrożały może klient zrezygnuje. Warto by zainteresować tym UOKiK bo to już nie poważne ze strony KIA że samochody o takich samych konfiguracjach później zamawiane sa już u klientów a nasze wiszą nie wiadomo dlaczego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”