Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: shider »

Dla mnie to wygląda cały czas na ten sam problem ze skrzyniami 7DCT, przez który na rynku polskim i brytyjskim nie da się zamawiać takich konfiguracji w CEED i Sportage. Lecą na bardziej priorytetowe pod kątem automatów rynki. Prooceedy i CEEDy, których nie anulowano dostarczane były nawet po 11-12 miesiącach.
kemotl
Posty: 171
Rejestracja: 11 paź 2022, 13:00
model samochodu: Kia Sportage V MHEV 180KM 7DCT L+AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kemotl »

Czyli sprzedajemy tam gdzie nam się bardziej opłaca. Przypomina to kredyt argentyński na początku lat 2000 gdzie co miesiąc losowanie było kto w tym miesiącu dostanie poloneza ... tylko ze tu jest samochód za.gotowke. Żenada ze strony KIA.
dglfci
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2022, 17:41
model samochodu: Kia Sportage 1.6 150KM BL MHEV + AEB, Black Pearl

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: dglfci »

Witam,
Zamówienie z początku marca 2022. W piątek otrzymałem maila od dealera, że auto zostało wyprodukowane i jeszcze w tym miesiącu będzie do odbioru.
kemotl
Posty: 171
Rejestracja: 11 paź 2022, 13:00
model samochodu: Kia Sportage V MHEV 180KM 7DCT L+AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kemotl »

dglfci pisze: 06 lis 2022, 17:04 Witam,
Zamówienie z początku marca 2022. W piątek otrzymałem maila od dealera, że auto zostało wyprodukowane i jeszcze w tym miesiącu będzie do odbioru.
A jaki silnik i wersja wyposażenia ?
dglfci
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2022, 17:41
model samochodu: Kia Sportage 1.6 150KM BL MHEV + AEB, Black Pearl

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: dglfci »

kemotl pisze: 06 lis 2022, 17:07
dglfci pisze: 06 lis 2022, 17:04 Witam,
Zamówienie z początku marca 2022. W piątek otrzymałem maila od dealera, że auto zostało wyprodukowane i jeszcze w tym miesiącu będzie do odbioru.
A jaki silnik i wersja wyposażenia ?
1.6 150KM MHEV, BL + AEB, Black Pearl
Norbi1150
Posty: 35
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:43
model samochodu: Sprtage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Norbi1150 »

dglfci pisze: 06 lis 2022, 17:04 Witam,
Zamówienie z początku marca 2022. W piątek otrzymałem maila od dealera, że auto zostało wyprodukowane i jeszcze w tym miesiącu będzie do odbioru.
Jaka konfiguracja
Zibi76
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2022, 13:36
model samochodu: Kia Sportage V

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Zibi76 »

Otrzymałem identyczną odpowiedź.
Samochód został zamówiony 13.04.2022
Kia Sportage 1,6 GDI 150 KM MHEV 7DCT wersja L.
Loras
Posty: 12
Rejestracja: 17 paź 2022, 10:24

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Loras »

sizar pisze: 28 paź 2022, 13:43 Po 8 miesiącach oczekiwania udało się odebrać auto. Powiem tylko, że termin wyznaczony miałem na 23.06... Także trochę się omsknęło. Z pierwszych spostrzeżeń, mimo zamówienia z lutego nie ma regulacji temperatury nawiewów w 3 strefie i jest problem z lekko niedokładnie spasowanymi drzwiami z lewej strony z tyłu auta. Pamięć foteli została.
Moje auto już w Polsce do odbioru w przeciągu 2 tygodni. Podobno wyprodukowane jest jako rocznik modelowy 22' więc powinienem mieć pamięć foteli. Zastanawiam się natomiast co znaczy, że nie masz regulacji "temperatury w 3 strefie"? Przecież to standard w BL. Możesz coś więcej napisać w tej sprawie i jakie tłumaczenie salonu? Jaki masz rocznik modelowy?
kukuku2
Posty: 127
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kukuku2 »

Co do regulacji temperatury 3 strefy to teraz tylko w GT , nawet jak zamówiłeś BL a była opcja regulacji to podobno wydają bez lub możesz zrezygnować.
A u mnie wreszcie JEST przed chwila telefon samochód czeka w salonie , w środę jadę dogadać dodatki i myślę że po wykendzie odbiór 😆🤪🤣
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
zbigniew312
Posty: 91
Rejestracja: 06 lut 2022, 17:38
model samochodu: Sportage _150 KM MHEW_7 DCT

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: zbigniew312 »

"Co do regulacji temperatury 3 strefy to teraz tylko w GT , nawet jak zamówiłeś BL a była opcja regulacji to podobno wydają bez lub możesz zrezygnować." U mnie było inaczej , wersja GDI 150 KM MHEV 7DCT ,L..Zmówienie 28.01.22 i w trakcie jego przyjmowania sprzedajacy oświadczył że niestety ale kilatyzacji trójsferowej już nie montuja .Ok, odparłem i tak to trwało .Po odbiorze 12.8.22 r nie zwracałem na to uwagi ,dopiero przez przypadek po 2 miesiącach używania sprawdziłęm i okazuje się że trzecia strefa dział zarówno gdy jest skonfigurowana na SYNC , jak i osobno , róznicę temp. można zmieniać niezleżnie od przodu i działa .Nikt nie wie dlaczego tak się stało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”