Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Kejton
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V HEV BL AWD

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Kejton »

Ja też zamawiałem auto też w styczniu i wg katalogu miała być 3 strefa i jest. 3 strefa polega na tym, ze pasażerowie z tyłu mogą sobie sami ustawiać wysokość temperatury. Kierowca z przodu ustawia temperaturę stałą dla całego auta (sync) lub zmienną dla siebie i wszystkich pasażerów. Trzecia opcja która ma prowadzący to nawiew tylko dla kierowcy i wyłączone pozostałe nawiewy.
Jarek suchy
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2022, 20:56
model samochodu: Kia sportage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Jarek suchy »

Kejton pisze: 07 lis 2022, 14:20 Ja też zamawiałem auto też w styczniu i wg katalogu miała być 3 strefa i jest. 3 strefa polega na tym, ze pasażerowie z tyłu mogą sobie sami ustawiać wysokość temperatury. Kierowca z przodu ustawia temperaturę stałą dla całego auta (sync) lub zmienną dla siebie i wszystkich pasażerów. Trzecia opcja która ma prowadzący to nawiew tylko dla kierowcy i wyłączone pozostałe nawiewy.
Dzisiaj kolejny telefon do salonu Autopol Bydgoszcz i nadal nic auto zamówione 17 luty 1,6 150km mhev BL czarna perła. Już kończy mi się cierpliwość, może znacie inny sposób żeby dowiedzieć się coś więcej gdzieś indziej
Gregory90
Posty: 26
Rejestracja: 25 lip 2022, 16:47
model samochodu: Sportage GT 1.6 MHEV AEB, AE+, LTH, 2TR

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Gregory90 »

Był tu kiedys taki uzytkownik Adek(?), który miał tam jakiegoś znajomego wysoko postawionego w KIA i sypał czasami jakimiś informacjami ale coś zamilkł ostatnio
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Medcham »

Jarek suchy pisze: 09 lis 2022, 14:14
Kejton pisze: 07 lis 2022, 14:20 Ja też zamawiałem auto też w styczniu i wg katalogu miała być 3 strefa i jest. 3 strefa polega na tym, ze pasażerowie z tyłu mogą sobie sami ustawiać wysokość temperatury. Kierowca z przodu ustawia temperaturę stałą dla całego auta (sync) lub zmienną dla siebie i wszystkich pasażerów. Trzecia opcja która ma prowadzący to nawiew tylko dla kierowcy i wyłączone pozostałe nawiewy.
Dzisiaj kolejny telefon do salonu Autopol Bydgoszcz i nadal nic auto zamówione 17 luty 1,6 150km mhev BL czarna perła. Już kończy mi się cierpliwość, może znacie inny sposób żeby dowiedzieć się coś więcej gdzieś indziej

To oczekiwanie to jest dramat. Ja od listopada czekam na Stonica.... Mamy pełny rok już. Miał być końcem maja...
Jarek suchy
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2022, 20:56
model samochodu: Kia sportage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Jarek suchy »

Medcham pisze: 09 lis 2022, 15:34
Jarek suchy pisze: 09 lis 2022, 14:14
Kejton pisze: 07 lis 2022, 14:20 Ja też zamawiałem auto też w styczniu i wg katalogu miała być 3 strefa i jest. 3 strefa polega na tym, ze pasażerowie z tyłu mogą sobie sami ustawiać wysokość temperatury. Kierowca z przodu ustawia temperaturę stałą dla całego auta (sync) lub zmienną dla siebie i wszystkich pasażerów. Trzecia opcja która ma prowadzący to nawiew tylko dla kierowcy i wyłączone pozostałe nawiewy.
Dzisiaj kolejny telefon do salonu Autopol Bydgoszcz i nadal nic auto zamówione 17 luty 1,6 150km mhev BL czarna perła. Już kończy mi się cierpliwość, może znacie inny sposób żeby dowiedzieć się coś więcej gdzieś indziej

To oczekiwanie to jest dramat. Ja od listopada czekam na Stonica.... Mamy pełny rok już. Miał być końcem maja...
Myślałem że obowiązuje jakaś kolejność zamówień zgodnie z miesiącami ale bardzo się myliłem. A Kia postępuje bardzo bezczelnie z ludźmi którzy im zaufali.
kemotl
Posty: 171
Rejestracja: 11 paź 2022, 13:00
model samochodu: Kia Sportage V MHEV 180KM 7DCT L+AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kemotl »

Rozbojnik pisze: 04 lis 2022, 15:55 Gdzie zamawiałeś? U mnie również 9 miesiąc… i cisza… EuroKas
Czy dowiedziałeś się coś więcej ?? U mnie też już dziewiąty miesiąc i cisza nikt nic nie wie czeski film. Ogólnie byłem w Hyundaiu i powiedzieli mi że u nich standard to rok oczekiwania na MHEV i dziwią się że kia tak poskracała terminy dostaw. Powiedzieli też że tymczasowo nie ma wogóle możliwości zamawiania czegokolwiek z automatem (nawet HEV). Poprostu za dużo przyjęli zamówień i nie wyrabiają. Innych powodów nie ma ... . Tu chociaż prosto z mostu powiedzieli w czym problem.
kukuku2
Posty: 127
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kukuku2 »

Dziś zarejestrowany w piątek odbiór EuroKas , no ale to zamówienie z 22 lutego
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
Gregory90
Posty: 26
Rejestracja: 25 lip 2022, 16:47
model samochodu: Sportage GT 1.6 MHEV AEB, AE+, LTH, 2TR

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Gregory90 »

kukuku2 pisze: 15 lis 2022, 13:20 Dziś zarejestrowany w piątek odbiór EuroKas , no ale to zamówienie z 22 lutego
To zamówiony miesiąc później od mojego :D a u mnie cisza kompletna
Rozbojnik
Posty: 11
Rejestracja: 23 mar 2022, 19:37
model samochodu: KIA SPORTAGE V - L | MHEV | FWD | 180KM | Yucca steel grey

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Rozbojnik »

kemotl pisze: 15 lis 2022, 09:54
Rozbojnik pisze: 04 lis 2022, 15:55 Gdzie zamawiałeś? U mnie również 9 miesiąc… i cisza… EuroKas
Czy dowiedziałeś się coś więcej ?? U mnie też już dziewiąty miesiąc i cisza nikt nic nie wie czeski film. Ogólnie byłem w Hyundaiu i powiedzieli mi że u nich standard to rok oczekiwania na MHEV i dziwią się że kia tak poskracała terminy dostaw. Powiedzieli też że tymczasowo nie ma wogóle możliwości zamawiania czegokolwiek z automatem (nawet HEV). Poprostu za dużo przyjęli zamówień i nie wyrabiają. Innych powodów nie ma ... . Tu chociaż prosto z mostu powiedzieli w czym problem.
Problem z półprzewodnikami… bez zmian. Na pytanie dlaczego samochody są produkowane w niezrozumiałej kolejności sami nie wiedzą dlaczego tak jest. Jak co miesiąc dziś znów wysłałem zapytanie na @ sales. I czekam na odpowiedz czy coś się ruszyło.
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Lunar GT »

Wasze zapytania i wszystko co z tym związane nie ma sensu, wrzućcie na luz i czekajcie albo zrezygnujcie (innego wyjścia nie macie) bo jak już wcześniej napisałem
Lunar GT pisze: 14 paź 2022, 09:06 Nie wiesz i nie będziesz wiedział, panuje nad tym sztuczna, koreańska inteligencja i tylko ona zna klucz przydziału do produkcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”