rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

forum użytkowników Kia Stinger
pekeć
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:39
model samochodu: Stinger GT

rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

Post autor: pekeć »

Niestety mój Stinger dostał poważnego strzała w tylne koło. Błotnik zerwany, tylni zderzak zerwany, koło urwane, kurtyna i poduszka z fotela wystrzeliły. Na granicy szkody całkowitej. Mam autokasko, ale teraz wszystko zależy od warsztatu. Szukam rzetelnego warsztatu. Kocham to autko i chcę dla niego jak najlepiej ale nie za miliony. Może Panowie i Panie znają w Polsce fachowców którzy uratowali by życie mojego Stingera. Będę dozgonnie wdzięczny za polecenie warsztatu. Pozdrawiam.
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

Post autor: Genocider »

PM Classic ul. Modlińska w Warszawie.
https://www.google.com/search?q=PM+clas ... e&ie=UTF-8

Widnieje 'chwilowo zamknięte" bo mają bardzo dużo roboty, polecam polecić się na ' Mateusza od rudej Zety" i będzie inna rozmowa :)
Jeśli chcesz mieć zrobione dobrze - to nie masz po co szukać innych.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

Post autor: GeRRaD »

Przy dużych naprawach z Ac robiłybym w ASO - powinni mieć największą wiedzę co do modelu i oczywiście oryginalne, legalne części ;)
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

Post autor: Marcin_1976 »

GeRRaD pisze: 06 gru 2022, 08:57 Przy dużych naprawach z Ac robiłybym w ASO - powinni mieć największą wiedzę co do modelu i oczywiście oryginalne, legalne części ;)
A potem okazuje się, że dla ASO robi podwykonawca firma X czy Y. :D
saron22
Posty: 631
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

Post autor: saron22 »

Marcin_1976 pisze: 06 gru 2022, 16:34
GeRRaD pisze: 06 gru 2022, 08:57 Przy dużych naprawach z Ac robiłybym w ASO - powinni mieć największą wiedzę co do modelu i oczywiście oryginalne, legalne części ;)
A potem okazuje się, że dla ASO robi podwykonawca firma X czy Y. :D
Dokladnie! U mnie w mieście chyba tylko Mercedes ma swoją blacharnię i lakiernię.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

Post autor: GeRRaD »

...jak robi - to ASO bierze za to odpowiedzialność (oczywiście nie ma reguły że ASO nie spaprze, ale często te warsztaty to raczej nadają się do ulepów - części na trytytki, pasowanie na oko lub własne mieszanie koloru zamiast nabyć odcień producenta) - mam złe doświadczenia i wiem co mówię - na jak chcecie spróbować proszę bardzo ;)
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

Post autor: Marcin_1976 »

GeRRaD pisze: 06 gru 2022, 19:01 ...jak robi - to ASO bierze za to odpowiedzialność (oczywiście nie ma reguły że ASO nie spaprze, ale często te warsztaty to raczej nadają się do ulepów - części na trytytki, pasowanie na oko lub własne mieszanie koloru zamiast nabyć odcień producenta) - mam złe doświadczenia i wiem co mówię - na jak chcecie spróbować proszę bardzo ;)
No u mnie było na odwrót. Serwis blacharski ASO a właściwie jego partner zrobił gorzej niż serwis blacharski, w którym naprawiałem wcześniejsze przygody. Niestety leasing nie wyraził zgody wtedy na naprawę tam gdzie ja chciałem. Więc wszystko zależy od konkretnego ASO, czy warsztatu i należy czytać opinie i zaciągać informacji z różnych źródeł. Nie powinno się z góry zakładać że ASO zrobi najlepiej.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy

Post autor: GeRRaD »

nie zakładam - tylko IMO jest większe prawdopodobieństwo lepszej roboty przy ASO (Stinger nie jest popularnym autem) - ale reguły nie ma ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”