KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

forum użytkowników modelu ProCeed
Awatar użytkownika
Tomasz_Aleksander
Posty: 56
Rejestracja: 09 maja 2023, 00:39
model samochodu: ..............................
Proceed GT 1,6 T-GDI
7DCT MY24
Full: PRE+TEC+AEB+PN
Blue Flame

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Tomasz_Aleksander »

A no tak, że wszelkie zagraniczne firmy uważają polski rynek za niewymagający.
Dlatego jeśli gdzieś ograniczać dostępność, sprzedać drożej lub bez pełnego wyposażenia (np. tylne fotele podgrzewane) to właśnie tutaj.
W lidlach za te same ciastka co w niemczech tutaj się płaci więcej za mniejszą ilość :lol:
ProCee_d56
Posty: 528
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: ProCee_d56 »

Na co sobie Polska i Polacy pozwolili, to mają. Jeszcze więcej unii europejskiej... bo rządzą w niej niemcy. Kto ma oczy to widzi, kto ma uszy to słyszy.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
ProCee_d56
Posty: 528
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: ProCee_d56 »

Marek3003 pisze: 10 sie 2023, 15:18
ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 20:00
Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 19:45

Ale Marek mówi żeby Ci nie wierzyć :D
A dla ciebie ważniejsze są bzdety jakiegoś ,,marka" czy rzeczywistość. Jesteście parą :shock: , że uważasz go za swojego guru?
Zacznij chłopie myśleć samodzielnie. :D :D
Nie jakiegoś. Co to jest? Prywatne forum Pana Procee_d56? Ja imienia się nie wstydzę. Mogłeś pisać Kolega ale po takim chamstwie proszę pisać ewentualnie Pana Marka. Załóż sobie osobny temat i zamknij wreszcie Gt bez znaczka. Ustaliłeś już, że nie ma logo Gt.
Proszę Administratora o utemperowanie Pana autora tematu. Co to za ciagle prywatne wycieczki? Wyrażam swoje zdanie na temat samochodu który użytkuje i mam do tego prawo. Czy ktoś jest głupi czy mądry zostawiam dla siebie.
Ogarnij się i miej pretensję do swojego kolegi, a nie do mnie. To on napisał, żeby wg Ciebie, nie wierzyć mi.
Przeczytaj tamten tekst jeszcze raz i ze zrozumieniem...
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
RobekK4
Posty: 46
Rejestracja: 18 kwie 2022, 12:01
model samochodu: KIA Proceed GT

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: RobekK4 »

ProCee_d56 pisze: 10 sie 2023, 19:16 To on napisał, żeby wg Ciebie, nie wierzyć mi.
Przeczytaj tamten tekst jeszcze raz i ze zrozumieniem...
To było "z przymrużeniem oka" (choć emotka nie do końca właściwa) lub co najwyżej sarkazm - ale zdecydowanie nie było to "na poważnie".
Niepotrzebnie roztrząsacie goovno na atomy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”