Aktualizacja systemu przez OTA

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Cocosh
Posty: 261
Rejestracja: 10 gru 2022, 18:54

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: Cocosh »

Szkoda czasu na aktualizację. Po jej instalacji nie widzę anj jednej zmiany poprawiającej komfort, wygląd itp.
radier
Posty: 119
Rejestracja: 08 gru 2022, 15:43
model samochodu: Niro MY23 HEV L

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: radier »

Przecież masz opisane szczegółowo wszystkie zmiany w sofcie. Czego ponad to się spodziewałeś? Poza tym to też aktualizacja map.
Cocosh
Posty: 261
Rejestracja: 10 gru 2022, 18:54

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: Cocosh »

radier pisze: 06 lis 2023, 17:09 Przecież masz opisane szczegółowo wszystkie zmiany w sofcie. Czego ponad to się spodziewałeś? Poza tym to też aktualizacja map.
„Przecież” to opisałem, że te „przecież zmiany” nic nie wnoszą, więc nie rozumiem czym się irytujesz?
radier
Posty: 119
Rejestracja: 08 gru 2022, 15:43
model samochodu: Niro MY23 HEV L

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: radier »

Sam nie wiesz co piszesz. Nie musiałeś instalować by doszukiwać się zmian. One zostały szczegółowo opisane.
dam9an
Posty: 364
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: dam9an »

Zmiany sa chocby map i dźwięków natury ktora puszczam dzieciom zamiast radia
pingwin
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2022, 19:54
model samochodu: KIA XCEED model 2023

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: pingwin »

U nie też nie widać zasadniczych zmian,a w dźwiękach natury nie mam "Zwiastun wiosny", "Letnia noc" itd
amilmar
Posty: 81
Rejestracja: 12 gru 2022, 10:01
model samochodu: Kia Xceed 1.6 T-GDI 7DCT Prestige Line MY22

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: amilmar »

A ja się ucieszyłem na początku tygodnia, że już OTA weszło, a to jakaś wrześniowa aktualizacja. Są teraz 2? Mała z mapą i potem duża z funkcjami?
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: shider »

amilmar pisze: 10 lis 2023, 10:09 Są teraz 2? Mała z mapą i potem duża z funkcjami?
To właśnie aktualizacja z mapą jest tą dużą aktualizacją (co pół roku). Pomiędzy mogą pojawić się aktualizacje z poprawkami. OTA z kolei działa z dużym opóźnieniem i jak widać można otrzymać jeszcze poprzednią mała aktualizację gdy już pojawia się ta duża.
pingwin pisze: 09 lis 2023, 20:16 U nie też nie widać zasadniczych zmian,a w dźwiękach natury nie mam "Zwiastun wiosny", "Letnia noc" itd
Bo pewnie patrzysz na małą aktualizacje OTA a nie na duża (jeszcze nie w OTA), która wyszła 6 listopada (wersja oprogramowania z 2 listopada).
Kateti
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2023, 19:48
model samochodu: Xceed phev BL 2023

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: Kateti »

a pojawiła wam się opcja domykania szyb w tunelu w panelu klimatyzacja... bo u mnie wszystkie zmiany są oprócz tej jednej (PHEV 2023 BL)
Hornet
Posty: 57
Rejestracja: 01 kwie 2023, 03:36

Re: Aktualizacja systemu przez OTA

Post autor: Hornet »

Czy aktualizacje można przeprowadzić przez USB-C, pytam bo dziś jak wkładałem pendrive to moje gniazdo USB-A wpadło do środka deski rozdzielczej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”