xCeed kamera cofania nie uruchamia się

forum użytkowników modelu Kia XCeed
PanKawowy
Posty: 22
Rejestracja: 06 lis 2023, 19:28
model samochodu: Kia xCeed 1,6 XL BL 2020

xCeed kamera cofania nie uruchamia się

Post autor: PanKawowy »

Miałem przedziwną sytuację, zaparkowałem tyłem wbiłem "P" , a kamerka była dalej włączona. Przestawiłem na "D" , "N" lecz dalej bez rezultatu i ostatecznie wyłączyłem wyświetlacz , a po ponownym uruchomieniu samochodu kamerka już się nie włącza. Czujniki parkowania działają i wyświetlają się na wirtualnym kokpicie, lecz bez odpowiedzi jeżeli chodzi o obraz z kamery cofania?
Ktoś spotkał się już z czymś takim? J
Na szczęście w poniedziałek zmieniam opony w ASO, także przy okazji poproszę o sprawdzenie co jest nie tak...
PanKawowy
Posty: 22
Rejestracja: 06 lis 2023, 19:28
model samochodu: Kia xCeed 1,6 XL BL 2020

Re: xCeed kamera cofania nie uruchamia się

Post autor: PanKawowy »

PanKawowy pisze: 18 lis 2023, 23:10 Miałem przedziwną sytuację, zaparkowałem tyłem wbiłem "P" , a kamerka była dalej włączona. Przestawiłem na "D" , "N" lecz dalej bez rezultatu i ostatecznie wyłączyłem wyświetlacz , a po ponownym uruchomieniu samochodu kamerka już się nie włącza. Czujniki parkowania działają i wyświetlają się na wirtualnym kokpicie, lecz bez odpowiedzi jeżeli chodzi o obraz z kamery cofania?
Ktoś spotkał się już z czymś takim? J
Na szczęście w poniedziałek zmieniam opony w ASO, także przy okazji poproszę o sprawdzenie co jest nie tak...
EDIT: dzisiaj wszedłem do samochodu i kamera cofania uruchamia się bez problemu. Być może był to jakiś zawias.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”