aktualizacja map podczas przegladu

forum użytkowników Kia Niro
marcinos
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2022, 17:49
model samochodu: KIA Niro II 2023 HEV Business Line

Re: aktualizacja map podczas przegladu

Post autor: marcinos »

No tak a w serwisie prawie 4 stówki musisz dać. Doradca w serwisie zresztą sam mnie zniechęcał (kwota padła na samym końcu rozmowy :) ) i twierdził, że takie rzeczy przeciążają im systemy i takie tam. Dobra, można to samemu tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość bo o ile po włożeniu pena do bazy jakoś to idzie o tyle instalowanie wszystkiego na przenośnym dysku jest irytujące i powolne. Jeżeli ktoś chce to robić to niech się zaopatrzy w szybki pendrive, ja specjalnie kupiłem jakiś kingston w Media za 49 zł i sama instalka oprogramowania na nim trwała ze dwie godziny. Później okazało się, że jest chroniony przed zapisem i wszystko w łeb ale nie chciałem tu mięsem rzucać. Jak kupujecie nowy sprzęt do tego celu to upewnijcie się, że zapis jest w miarę szybki i nie jest zablokowane bo trafi Was jak i mnie. O ile pliki na nim, foldery zapisywały się normalnie to programy i pliki instalacyjne już nie co spowodowało, że dodatkowo pół godziny spędziłem przed google szukając sposobu na odblokowanie dziadostwa. No i jak się okazało, gra nie warta świeczki po "zmianach" a jedynym plusem jest to, że jestem bogatszy o nowe doświadczenie i miałem kolejny filmik obejrzany, który podsunął mi @Legal :twisted:
marcinos
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2022, 17:49
model samochodu: KIA Niro II 2023 HEV Business Line

Re: aktualizacja map podczas przegladu

Post autor: marcinos »

No dobra, ostatnio jechałem nad morze i chciałbym powiedzieć, że navi w tych naszych niro jest do dupy. Co z tego, że ostatnio przeprowadziłem aktualizację map skoro navi prowadziła mnie przez rondo, którego nie ma już od 4 lat ? Jestem wiele w stanie zrozumieć no ale litości... :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”