Doposażenie wersji M

forum użytkowników modelu Kia XCeed
motomat
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2023, 08:26
model samochodu: Xceed

Doposażenie wersji M

Post autor: motomat »

Witam. Posiadam Xceed 2022w wersji M + smart + podgrzewane fotele, kierownica oraz szyba.

Jest jakaś opcja uruchomić lub dołożyć coś więcej? Np. uruchomić komouterem jakies ukryte funkcje z wyższych wersji wyposażenia? Pytam bo od lat mam auta grupy VAG i zawsze coś odpalałem dodatkowo. Tak wiem Kia to nie VAG ale może coś się da dołożyć?
Kijankax
Posty: 48
Rejestracja: 11 sty 2023, 14:28

Re: Doposażenie wersji M

Post autor: Kijankax »

Imho za dużo nie dołożysz. To nie vag szeroką możliwością konfiguracji i dokładania komponentów ( zresztą tam też sie to powoli kończy).
Na marginesie dysponujesz interfejsem podobnym do vcds'a? Bawiłeś się w kodowanie?
motomat
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2023, 08:26
model samochodu: Xceed

Re: Doposażenie wersji M

Post autor: motomat »

Mam vcdsa i u siebie w skodzie i audi robilem adaptacje. Tutaj nie posiadam kabla tylko z ciekawosci pytam czy e ogole cos mozna odblokowac/dopisac.
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Doposażenie wersji M

Post autor: Widerski »

Masz vcdsa Ori? Czy ryż?
Jak w każdej marce jest możliwość dobrania dobrego sprzętu, jak zawsze zależy od ceny, pozdrawiam
motomat
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2023, 08:26
model samochodu: Xceed

Re: Doposażenie wersji M

Post autor: motomat »

Ja mam polish olx :D ale daje radę. To co chciałem zrobić w octavi mk3 to uruchomiłem.
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Doposażenie wersji M

Post autor: Widerski »

motomat pisze: 11 lut 2024, 16:11 Ja mam polish olx :D ale daje radę. To co chciałem zrobić w octavi mk3 to uruchomiłem.
Czyli chińczyk:) ważne że zrobilłeś to co chciałeś, tu będzie trudno w k/h.
Trudno nie znaczy niemożliwe, np thindiag2 1000zł i można naprawdę w motoryzacji dużo podziałać.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”