Pierwszy przeglad roczny kia xceed

forum użytkowników modelu Kia XCeed
csNE00
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2023, 17:12
model samochodu: xceed

Re: Pierwszy przeglad roczny kia xceed

Post autor: csNE00 »

Cocosh pisze: 24 lut 2024, 22:33
csNE00 pisze: 24 lut 2024, 19:02 no stalo sie, pogadamy w nastepnym roku przy przegladzie mechanicznym. Nie dosc ze mi przeglad nadwozia zrobia za darmo (pewnie w ogolnie nie zrobia) to jeszcze rabat zarzadam za zrobienie mnie w chuja i naciągniecie na nie potrzebne koszta przy pierwszym przegladzie

Na fakturze mam napisane przeglad powłoki lakierniczej, czyli to ten przeglad nadwozia tak?
„W chuja” bezbłędnie, ale nad „rządaniem” trzeba popracować :lol: :lol: 8-)
mialem w głowie zarządze i zażądam xd
kynios1 pisze: 24 lut 2024, 23:04 Już widzę jak kto ktokolwiek chodził w koło i oglądał lakier w twoim samochodzie , po prostu przytulili stówkę za free i tyle , za rok zrobią to samo bo przegląd mechaniczny na 24-miesiące tego wymaga i znowu zapłacisz .Po prostu naciągacze i tyle . Trzeba patrzeć im na ręce co piszą za nim się zapłaci . Pozdro.
No wlasnie trzeba uczyc sie na bledach. To byla moja pierwsza stycznosc z przegladem rocznym w salonie aso więc nie bylem swiadom ze moze wyniknac taka nieprzyjemna sytuacja ze strony pracownikow kia, ze korzystajac z niewiedzy naciagna mnie na kase.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2024, 08:31 przez csNE00, łącznie zmieniany 1 raz.
AnonimowyAlkoholik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sty 2024, 13:27
model samochodu: XCeed

Re: Pierwszy przeglad roczny kia xceed

Post autor: AnonimowyAlkoholik »

To nawet nie pytałeś przed usługą ile ona będzie Cię kosztować?
csNE00
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2023, 17:12
model samochodu: xceed

Re: Pierwszy przeglad roczny kia xceed

Post autor: csNE00 »

AnonimowyAlkoholik pisze: 25 lut 2024, 11:58 To nawet nie pytałeś przed usługą ile ona będzie Cię kosztować?
Sam mowił ile ale koncowa kwota i tak byla wyzsza, ceny uslug w salonach sie róznia.
Sama wymiana oleju z tymi dodatkami z tym zwiazanymi, to 720 zlotych
Plus wymiana wycieraczek 133 i ten przeglad lakieru 114. Ale ja nie wiedzialem na tamten moment ze nie musza mi go robic przy 15k
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”