Ulepszenia do KIA SORENTO 2023

forum użytkowników modelu Sorento
Bunio
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2024, 08:37
model samochodu: Kia sorento

Ulepszenia do KIA SORENTO 2023

Post autor: Bunio »

Samochód jest wyposażony we wszystkie opcje kamer 360 itp. Jeździ sam z pilota czyli do przodu i do tyłu.
Ale wróćmy do tematu. Po zainstalowania kia connect pojawiły się ulepszenia parkowania samoczynnego. Okazało się, że dla mojego modelu są one niedostępne. Może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego!!!
KIA już odpowiedziała, że są tylko dostępne w samochodach Ev6....Salon KIA też jest bezradny.
Myślę, że to trochę absurdalne nie móc kupić tego dla siebie. Może ktoś już się boryka z tym problemem.
Pozdrawiam.
Lunar GT
Posty: 1137
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ulepszenia do KIA SORENTO 2023

Post autor: Lunar GT »

Bunio pisze: 08 kwie 2024, 10:47 Samochód jest wyposażony we wszystkie opcje kamer 360 itp. Jeździ sam z pilota czyli do przodu i do tyłu.
Ale wróćmy do tematu. Po zainstalowania kia connect pojawiły się ulepszenia parkowania samoczynnego. Okazało się, że dla mojego modelu są one niedostępne. Może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego!!!
KIA już odpowiedziała, że są tylko dostępne w samochodach Ev6....Salon KIA też jest bezradny.
Myślę, że to trochę absurdalne nie móc kupić tego dla siebie. Może ktoś już się boryka z tym problemem.
Pozdrawiam.
Tu nie ma żadnego problemu czy absurdalności, jest tylko Twoje "widzi mi się".
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Ulepszenia do KIA SORENTO 2023

Post autor: Widerski »

A ja bym się pokusił o załączenie tej opcji, jeżeli oczywiście jest to sprawa oprogramowania, i nie trzeba dokładać modułów, wiązek itp, może być taka sama sytuacja co z znakami drogowymi, producent blokuje tą opcje i nie chce załączyć, chociaż może to zrobić. Spojrzałem na przykładowe sorento,wygląda na to że jest taka opcja, muszę mieć auto żeby dokładnie powiedzieć, inaczej nie widze konfiguracji danego sterownika. Nie chcę pisać więcej, żeby nie dawać pożywki pracownikom aso, będących tu na forum, tym co piszą na mnie do kia motor Poland, że robę pierwsze przeglądy itp.
Załączniki
Sorento forum kia!.png
Sorento forum kia!.png (75.68 KiB) Przejrzano 269 razy
Sorento forum kia!!.png
Sorento forum kia!!.png (36.09 KiB) Przejrzano 269 razy
Bunio
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2024, 08:37
model samochodu: Kia sorento

Re: Ulepszenia do KIA SORENTO 2023

Post autor: Bunio »

Czyli widzę, że muszę zostawić ten problem bo nikt mi nie może wyjaśnić dlaczego. Ale dziękuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”