Szarpanie przy 50km, na 4 biegu

forum użytkowników modelu ProCeed
baxter2222
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2023, 18:01
model samochodu: kia proceed 2023

Re: Szarpanie przy 50km, na 4 biegu

Post autor: baxter2222 »

ProCee_d56 pisze: 11 kwie 2024, 20:16 Z tym opisem ,,jak się jeździ tym autem", to ostrożnie.
Kiedy ja tak zrobiłem i pochwaliłem np. fotele, to niektórzy rzucili się na mnie jak piranie na żer. Lepiej żebyś miał ,,negatywne odczucia". To bardziej się podoba. :D . Poczytaj różne wpisy...
..a to akurat mam w nosie..pisze jak mysle i tyle..fajne autko ale musze sie z nim oswoic..mysle że zostaniemy przyjaciołmi..a fotele wydaja sie wygodne..jednak przejechalem tylko 70 km..pozdrawiam
ProCee_d56
Posty: 526
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Szarpanie przy 50km, na 4 biegu

Post autor: ProCee_d56 »

baxter2222 pisze: 12 kwie 2024, 17:24
ProCee_d56 pisze: 11 kwie 2024, 20:16 Z tym opisem ,,jak się jeździ tym autem", to ostrożnie.
Kiedy ja tak zrobiłem i pochwaliłem np. fotele, to niektórzy rzucili się na mnie jak piranie na żer. Lepiej żebyś miał ,,negatywne odczucia". To bardziej się podoba. :D . Poczytaj różne wpisy...
..a to akurat mam w nosie..pisze jak mysle i tyle..fajne autko ale musze sie z nim oswoic..mysle że zostaniemy przyjaciołmi..a fotele wydaja sie wygodne..jednak przejechalem tylko 70 km..pozdrawiam
Ja też mam w nosie te ,,naskakiwania na mnie", ponieważ mam własne zdanie, własne oceny i własne spostrzeżenia.
Te fotele są faktycznie wygodne, świetnie też jest wykonany wieniec kierownicy, obszyty perforowaną skórą.
Lubię wiele rozwiązań w tym samochodzie i wybór tego samochodu z mojej strony, uważam za bardzo dobry... Pozdrawiam
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
baxter2222
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2023, 18:01
model samochodu: kia proceed 2023

Re: Szarpanie przy 50km, na 4 biegu

Post autor: baxter2222 »

ProCee_d56 pisze: 12 kwie 2024, 18:01
baxter2222 pisze: 12 kwie 2024, 17:24
ProCee_d56 pisze: 11 kwie 2024, 20:16 Z tym opisem ,,jak się jeździ tym autem", to ostrożnie.
Kiedy ja tak zrobiłem i pochwaliłem np. fotele, to niektórzy rzucili się na mnie jak piranie na żer. Lepiej żebyś miał ,,negatywne odczucia". To bardziej się podoba. :D . Poczytaj różne wpisy...
..a to akurat mam w nosie..pisze jak mysle i tyle..fajne autko ale musze sie z nim oswoic..mysle że zostaniemy przyjaciołmi..a fotele wydaja sie wygodne..jednak przejechalem tylko 70 km..pozdrawiam
Ja też mam w nosie te ,,naskakiwania na mnie", ponieważ mam własne zdanie, własne oceny i własne spostrzeżenia.
Te fotele są faktycznie wygodne, świetnie też jest wykonany wieniec kierownicy, obszyty perforowaną skórą.
Lubię wiele rozwiązań w tym samochodzie i wybór tego samochodu z mojej strony, uważam za bardzo dobry... Pozdrawiam
nie bierz tak tego do siebie..to po prostu polemika..a ze ludziska sa różni to wiesz..to tylko pisanie..nie widzisz mimiki twarzy,nie słyszysz głosu,nie widzisz człowieka..tylko literki ktore czytasz..a ta cała reszta której nie ma,czytajac ..jest wazniejsza niz tekst..być może..
mij2007
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2024, 15:38
model samochodu: Kia Pro Ceed

Re: Szarpanie przy 50km, na 4 biegu

Post autor: mij2007 »

Koledzy odnosnie informacji z ASO w Szczecinie, pod hasłem Tunap które zostało mi zaproponowane kryje się czyszczenie łupinami orzecha, ponoć wrzuca się je do środka a po czyszczeniu odsysa.
AnonimowyAlkoholik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sty 2024, 13:27
model samochodu: XCeed

Re: Szarpanie przy 50km, na 4 biegu

Post autor: AnonimowyAlkoholik »

Super że ASO ma to w ofercie. Moim zdaniem najlepsze mało inwazyjne rozwiązanie na czyszczenie nagaru w dolocie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”