Dynamiczne wyważenie kół

forum użytkowników modelu ProCeed
Marek3003
Posty: 609
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Dynamiczne wyważenie kół

Post autor: Marek3003 »

Nie mam wykształcenia technicznego. Jestem idiotą.
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
romanhoks
Posty: 346
Rejestracja: 04 cze 2021, 20:01
model samochodu: Sportage 2.0 CRDI 4x4

Re: Dynamiczne wyważenie kół

Post autor: romanhoks »

Kolego Marek3003 a ubikacja tez musi miec homologacje KIA ? :shock: :shock: :shock: :shock:
Przepraszam za pisownie.Posiadam klawiature norweska.
rafcze1
Posty: 22
Rejestracja: 10 wrz 2022, 21:52
model samochodu: Kia Ceed SW 2020

Re: Dynamiczne wyważenie kół

Post autor: rafcze1 »

ProCee_d56 pisze: 22 gru 2023, 09:44 To niby ,,wyważenie,, wykonałem w Warszawie przy ul. Konwaliowej 5 za całe 220 zł.
Straciłem czas i pieniądze. Nie pojechałem już tam z tzw. reklamacją w obawie, że mogą mi coś zepsuć jeszcze bardziej, skoro tak prosta rzecz sprawiła im trudność.
Dzięki za Twój post! Ja też jestem niezadowolony z Konwaliowej 5 (autoopony.com). Po Twoim wpisie może spróbuję jeszcze wyważenia gdzie indziej. Po zgłoszeniu problemów z drganiem na kierownicy i "niby wyważeniu" przełożyli koła z przodu na . Efekt: bicie nadal poza dopuszczalnym zakresem, tylko że na kołach osi tylnej... :cry: Teraz czuć mniej czuć drgania na kierownicy (nadal nie jest zupełnie ok), ale przy prędkościach autostradowych można pomyśleć, że się jedzie starą, poniemiecką autostradą z płyt pod Wrocławiem - tak fotel "masuje" tyłek do tych wibracji. :x
ProCee_d56
Posty: 531
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Dynamiczne wyważenie kół

Post autor: ProCee_d56 »

rafcze1, czy udało się Tobie znaleźć inny, kompetentny i solidny warsztat, wyważający koła dynamicznie?
Są tacy, którzy chcą zmieniać nawet doskonałe rzeczy, niemając wiedzy i doświadczenia. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”