Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Rossi
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2023, 18:10
model samochodu: Kia Ceed

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: Rossi »

W przyszłym tygodniu odbieram zamówienie z sierpnia. BL 1.5 manualna green.
aherok
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2023, 20:47

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: aherok »

Rossi pisze: 10 lis 2023, 20:47 W przyszłym tygodniu odbieram zamówienie z sierpnia. BL 1.5 manualna green.
Czyli czekasz 3 miesiące?
Ja wyraźnie wskazałem, że auto potrzebuję do stycznia i w salonie zapewniano mnie (nawet pokazywano pismo "z centrali"), że wszystkie auta zamówione do 10 listopada zostaną wyprodukowane do końca roku. A salon twierdzi, że nawet początek/środek grudnia jest bardzo prawdopodobny.
Ciekawe, co z tego wyjdzie...
Rossi
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2023, 18:10
model samochodu: Kia Ceed

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: Rossi »

aherok pisze: 12 lis 2023, 18:11
Rossi pisze: 10 lis 2023, 20:47 W przyszłym tygodniu odbieram zamówienie z sierpnia. BL 1.5 manualna green.
Czyli czekasz 3 miesiące?
Ja wyraźnie wskazałem, że auto potrzebuję do stycznia i w salonie zapewniano mnie (nawet pokazywano pismo "z centrali"), że wszystkie auta zamówione do 10 listopada zostaną wyprodukowane do końca roku. A salon twierdzi, że nawet początek/środek grudnia jest bardzo prawdopodobny.
Ciekawe, co z tego wyjdzie...
Na YouTube jest kanał okiem doradcy KIA i jest krotki film, że zamówienia z 2023 do listopada chyba będą realizowane do końca tego roku. Swoją drogą warto sobie w wolnej chwili obejrzeć propagandę KIA :) na tym kanale.
Czarny_pilot
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2024, 14:55
model samochodu: Kia xCeed

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: Czarny_pilot »

Witam, mam pytanie, bo raczej jestem totalnym nowicjuszem w temacie :) Rozglądałem się za nową Kia xCeed 1.5 160 km wersja M + Smart + A18 w manualu, w salonie dano mi możliwość wyboru dwóch kolorów Lunar Silver i Penta Metal. Czy mam rozumieć, że te auta są gotowe i można się ich spodziewać szybciej (90 dni), czy jednak jest złożenie zamówienia na produkcje, ale wtedy kolor chyba nie ma znaczenia bo furkę składają od początku? Rozumiem dłuższy czas oczekiwania jeżeli wybrałbym sobie jakieś niestandardowe dodatki czy kolor inny niż wskazany przed typa z salonu. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: Lunar GT »

Czarny_pilot pisze: 06 lut 2024, 15:05 Czy mam rozumieć, że te auta są gotowe i można się ich spodziewać szybciej (90 dni),
Dobre pytanie, w salonie byłeś a nas się o to pytasz. Jak proponowali konkretne kolory to pewnie mają je od ręki lub prawie od ręki.
Czarny_pilot
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2024, 14:55
model samochodu: Kia xCeed

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: Czarny_pilot »

Lunar GT pisze: 06 lut 2024, 17:28
Czarny_pilot pisze: 06 lut 2024, 15:05 Czy mam rozumieć, że te auta są gotowe i można się ich spodziewać szybciej (90 dni),
Dobre pytanie, w salonie byłeś a nas się o to pytasz. Jak proponowali konkretne kolory to pewnie mają je od ręki lub prawie od ręki.
Jakby mi odpowiedzieli to bym nie pytał...nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie, które zadałem dokładnie tak samo jak wyżej 🙂 ale dzięki 😌
Fancik
Posty: 48
Rejestracja: 03 sie 2019, 19:24
model samochodu: Kia Ceed 2013 i XCeed 1.5 2022/23 automat

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: Fancik »

Czarny_pilot pisze: 06 lut 2024, 17:52
Lunar GT pisze: 06 lut 2024, 17:28
Czarny_pilot pisze: 06 lut 2024, 15:05 Czy mam rozumieć, że te auta są gotowe i można się ich spodziewać szybciej (90 dni),
Dobre pytanie, w salonie byłeś a nas się o to pytasz. Jak proponowali konkretne kolory to pewnie mają je od ręki lub prawie od ręki.
Jakby mi odpowiedzieli to bym nie pytał...nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie, które zadałem dokładnie tak samo jak wyżej 🙂 ale dzięki 😌
Dziwne To uważasz że tu na forum mamy lepszą wiedzę niż salon w którym jak rozumiem byłeś . Skoro Ci proponowali to trzeba było od razu im zadać to pytanie , a nie tu . Chyba pandemia wszędzie zrobiła braki ............Skoro już jesteś w domu to po prostu zadzwoń do kilku salonów w okolicy i tam zadaj to pytanie ....tak będzie OK .
tomaszko
Posty: 116
Rejestracja: 05 cze 2023, 22:40
model samochodu: 159

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: tomaszko »

Trzeba było podpytać w salonie. Zapewne jest tak, że na takie auta poszły już zlecenia do produkcji, któryś salon zamawiał i nie są jeszcze sprzedane, bedą szybciej niż całkowicie nowe zamówienie.
Czarny_pilot
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2024, 14:55
model samochodu: Kia xCeed

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: Czarny_pilot »

tomaszko pisze: 09 lut 2024, 09:02 Trzeba było podpytać w salonie. Zapewne jest tak, że na takie auta poszły już zlecenia do produkcji, któryś salon zamawiał i nie są jeszcze sprzedane, bedą szybciej niż całkowicie nowe zamówienie.

O i dzięki za normalną odpowiedź 🫡
axa
Posty: 17
Rejestracja: 18 lis 2023, 10:01
model samochodu: X Ceed BL-DTC 160

Re: Czy ktoś zamawiał xceed początku czerwca lub w okolicach?

Post autor: axa »

Ja zamawialem 4 listopada i 2 tygodnie temu dzwonili,że auto jest w salonie.Ciekawe jest,ze na zamówieniu bylo auto z 2023 a przyszlo z 2024.Zobaczymy jak będzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”