Przegląd na 90 tys.

forum użytkowników modelu ProCeed
tomaszko
Posty: 115
Rejestracja: 05 cze 2023, 22:40
model samochodu: 159

Re: Przegląd na 90 tys.

Post autor: tomaszko »

lukgor pisze: 14 wrz 2023, 11:07 Ogólnie jestem zniesmaczony serwisem Gezet w Gorzowie, spychologia totalna, ostatnio na raporcie odhaczyli serwis szyberdachu którego nie posiadam, pali sie co jakis czas pomarańczowa lampka silnika komputer stwierdził jakis czujnik -niepamiętam ale kazali przyjechac dopiero ja bedzie ciagle palił, tragedia
Przegląd lakieru i tak najlepszy. Zawsze ok, chyba że pokażesz palcem wtedy magicznie pojawi się adnotacja. Ciekawe czy ktoś z zabiurka chociaż rzuci okiem, po szyberdachu wnioskuje, że różnie z tym może być :)
twar
Posty: 11
Rejestracja: 03 wrz 2023, 10:57

Re: Przegląd na 90 tys.

Post autor: twar »

Marcin_1976 pisze: 14 wrz 2023, 14:53
twar pisze: 14 wrz 2023, 10:43
lukgor pisze: 14 wrz 2023, 09:31 ... i usłyszałem kwotę 2800 zł ...
Nie wiedząc co tam trzeba będzie zrobić/wymienić już potrafią powiedzieć ile to będzie kosztować? xD
Nawet jak nic nie trzeba robić to też 2,8k będzie to kosztowało?

A może byłeś już u nich i mają zdiagnozowane co jest do zrobienia? :)
Te 2800 to jest za to według harmonogramu wynikające z gwarancji co mają zrobić. Jak coś wyjdzie to zapłacisz ekstra, jak będziesz chciał :D
No to nieźle, jeżeli ktoś nie przejechał tych 90k km w rok to chyba opłacalniej jest po prostu zapłacić za jakiś przegląd który nie jest przeglądem 90k km i 2,5k zatrzymać w kieszeni. xD
Jak kupowałem swojego civic'a to w ASO "przegląd przed zakupem" kosztował 300 plnow i wylistowali mi wszystko co jest nie tak z samochodem i ile będzie kosztować naprawa. Oczywiście według ASO miało to być coś koło 2.000 plnow według ichniejszego cennika, w rzeczywistości kosztowało to coś około 240 plnow bo tyle właśnie kosztowały nowe świece, które podobno nie były do wymiany według mojego mechanika gdyż były wymieniane ale jak to ASO musi głupców postraszyć aby zarobić. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”