Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

forum użytkowników modelu ProCeed
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: ProCee_d56 »

Tomasz_Aleksander pisze: 18 wrz 2023, 09:02
Impress pisze: 18 wrz 2023, 06:39 To forum staje się aczytalne...
To prawda, rak straszny, w porównaniu z forami innych marek. Nadzieja jednak w użytkowniku karlik, że wprowadzi na forum moderatorów bo w wiekszości tematów sieje toksyczność tylko jeden typ, którego posty powinny być oznaczane jako sponsorowane.
Tak, to prawda, tylko tych typów jak ich określasz, jest więcej. Pewnie masz na myśli tych kilku, którzy zachowują się jak trolle, negujące tak dużo w samochodzie, że aż niezrozumiałe jak mogą nim jeździć. Jednak jak widać, nie wszyscy ulegają ich działaniom i frustracjom.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2023, 09:30 przez ProCee_d56, łącznie zmieniany 1 raz.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
Niko123
Posty: 519
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: Niko123 »

ProCee_d56 pisze: 18 wrz 2023, 09:04
Impress pisze: 18 wrz 2023, 06:39 To forum staje się aczytalne...
To prawda, że od długiego czasu tak jest, ponieważ jest tu kilka osób, których samochody Proceed mają same wady, usterki, niedoróbki i ASO nic nie robiące.
Ci ludzie zdominowali to forum do tego stopnia, że ciężko albo wcale, można poczytać komentarze tych, którym wszystko działa, mają przyjemność z jazdy tym samochodem, a ASO naprawia to, co zgłosili.
W przypadku tych pierwszych aż dziw bierze, że ich Proceedy jeżdżą (może tylko na lawecie :) ), zamiast ciągle stać w serwisie albo w garażu lub na parkingu.
Sory to do tego jest forum.
Na forum wpada sie by rozwiązać problem lub komus cos doradzic a nie wypisywac jakie to wspaniałe auto kupilem.
Teraz cie drażni ze ludzie wypisuja usterki w kia ale dla ciebie to nie mozliwe bo auto jest bez wad- dramat 🤦🤦
MarRa
Posty: 280
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: MarRa »

Polecam utwór zespołu Queen "I'm in love with my car". Koniecznie z tłumaczeniem na polski.
To wiele wyjaśni :D
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: Lunar GT »

Niko123 pisze: 18 wrz 2023, 09:30 Teraz cie drażni ze ludzie wypisuja usterki w kia ale dla ciebie to nie mozliwe bo auto jest bez wad- dramat
Problem w tym że nie są to najczęściej faktyczne usterki lecz czyjeś ubzdurane, wydumane widzimisię wynikające z niewiedzy motoryzacyjnej, niewiedzy co do funkcjonowania pojazdu czy też niewiedzy co się kupiło bo przecież takie czasy że nie ma możliwości obejrzenia samochodu w salonie czy nawet kilkukrotnego sprawdzenia go w czasie jazdy. Jak ktoś taki popełnił błąd to musi to zrozumieć a nie wyżalać się na własną głupotę doszukując się czyjejś winy.
MarRa
Posty: 280
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: MarRa »

Zgadzam się z przedmówcą o tyle, że jest takie powiedzenie "widziały gały co brały".
Ale w tej prowadzącej do nikąd dyskusji w tym wątku nie chodzi o to, czy ktoś tu słusznie czy niesłusznie wylewa swoje żale albo nie doczytał manuala, ale o to, że dla Pana Proceed56 opłacanymi przez konkurencję trollami , głupkami, frustratami i nie wiem kim tam jeszcze, są nawet ci, którzy piszą, że auto jest generalnie o.k., są z niego zasadniczo zadowoleni i prawdopodobnie kupiliby je ponownie.
Ich trollowanie wynika z chyba tego, że w ich ocenie auto nie jest perfekcyjnie idealne, a dla Proceeda56 jest.
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: ProCee_d56 »

MarRa pisze: 18 wrz 2023, 14:16 Zgadzam się z przedmówcą o tyle, że jest takie powiedzenie "widziały gały co brały".
Ale w tej prowadzącej do nikąd dyskusji w tym wątku nie chodzi o to, czy ktoś tu słusznie czy niesłusznie wylewa swoje żale albo nie doczytał manuala, ale o to, że dla Pana Proceed56 opłacanymi przez konkurencję trollami , głupkami, frustratami i nie wiem kim tam jeszcze, są nawet ci, którzy piszą, że auto jest generalnie o.k., są z niego zasadniczo zadowoleni i prawdopodobnie kupiliby je ponownie.
Ich trollowanie wynika z chyba tego, że w ich ocenie auto nie jest perfekcyjnie idealne, a dla Proceeda56 jest.
Jeżeli zgadzasz się, jak to określiłeś, z przedmówcą, to powinieneś rozumieć o czym ja piszę w swoich postach.
Jeżeli ktoś nie czyta instrukcji, to jest głupkiem, bo od tego zawsze się zaczyna użytkowanie sprzętu i szukanie w razie czego potwierdzenia usterki.
Nie zmuszaj mnie abym powiedział do czego są zdolni użytkownicy czegokolwiek, w tym samochodów i co o nich sądzę.
W żadnym ze swoich postów nie napisałem o tym, że Proceed GT jest samochodem perfekcyjnym. Powielasz jakiegoś głupka pisząc to.
To prawda, zgadzając się z niektórymi na tym forum, nie lubię głupków, nieudaczników i braku obiektywizmu.
Nie lubię też wiecznych filozofów, którzy na wszystkim się znają, nie znając się na niczym.
Ty natomiast nie lubisz szczęściarzy, którym wszystko działa, wszystko odpowiada i cieszą się tym co mają.
Tobie i Tobie podobnym właśnie to przeszkadza.
Ale ja mam własne zdanie na temat Proceeda i tylko tym będę się kierować. Bez względu na Wasze upodobania lub oczekiwania.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
MarRa
Posty: 280
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: MarRa »

ProCee_d56 pisze: 18 wrz 2023, 14:56
MarRa pisze: 18 wrz 2023, 14:16
Jeżeli zgadzasz się, jak to określiłeś, z przedmówcą, to powinieneś rozumieć o czym ja piszę w swoich postach.
Jeżeli ktoś nie czyta instrukcji, to jest głupkiem, bo od tego zawsze się zaczyna użytkowanie sprzętu i szukanie w razie czego potwierdzenia usterki.
Nie zmuszaj mnie abym powiedział do czego są zdolni użytkownicy czegokolwiek, w tym samochodów i co o nich sądzę.
W żadnym ze swoich postów nie napisałem o tym, że Proceed GT jest samochodem perfekcyjnym. Powielasz jakiegoś głupka pisząc to.
To prawda, zgadzając się z niektórymi na tym forum, nie lubię głupków, nieudaczników i braku obiektywizmu.
Nie lubię też wiecznych filozofów, którzy na wszystkim się znają, nie znając się na niczym.
Ty natomiast nie lubisz szczęściarzy, którym wszystko działa, wszystko odpowiada i cieszą się tym co mają.
Tobie i Tobie podobnym właśnie to przeszkadza.
Ale ja mam własne zdanie na temat Proceeda i tylko tym będę się kierować. Bez względu na Wasze upodobania lub oczekiwania.
Zatem spokojnie i bez emocji.
Skąd wniosek, że Ci czegoś zazdroszczę ? W szczególności bezawaryjnej eksploatacji samochodu ? Mam swoje życie i swoje sprawy i na prawdę nie cieszy mnie to, że "sąsiadowi krowa zdechła"
Piszesz, że masz swoje zdanie i nie obchodzi CIę zdanie innych, ale w rzeczywistości jest inaczej. Ty po prostu oczekujesz akceptacji i denerwuje Cię to, że ktoś ma inne zdanie na temat samochodu. Nawet jak jest z niego zadowolony, to według Twojej logiki jest zadowolony za mało, bo nie potwierdza Twoich słów że KIA jest super.
Każda negacja Twojego zdania musi spotkać się z kontrą, w której używasz sformułowań o trollach, głupkach i frustatach,
Naprawdę ciekawe zachowanie jak dla kogoś, kto nie liczy się ze zdaniem innych.
I jeszcze jedno.
Jestem użytkownikiem Kia nieprzerwanie od 2007 roku. Teraz mam auto numer 3 i 4 tej marki. Kijankami zrobiłem dotychczas jakieś 350 tyś km . Jest naprawdę fajnie ale nie darzę samochodu jakimś głębszym uczuciem, co i pod Twoją rozwagę poddaję. To tylko przedmiot. Ważny, ale jednak przedmiot.
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: ProCee_d56 »

MarRa pisze: 18 wrz 2023, 16:23
ProCee_d56 pisze: 18 wrz 2023, 14:56
MarRa pisze: 18 wrz 2023, 14:16
Jeżeli zgadzasz się, jak to określiłeś, z przedmówcą, to powinieneś rozumieć o czym ja piszę w swoich postach.
Jeżeli ktoś nie czyta instrukcji, to jest głupkiem, bo od tego zawsze się zaczyna użytkowanie sprzętu i szukanie w razie czego potwierdzenia usterki.
Nie zmuszaj mnie abym powiedział do czego są zdolni użytkownicy czegokolwiek, w tym samochodów i co o nich sądzę.
W żadnym ze swoich postów nie napisałem o tym, że Proceed GT jest samochodem perfekcyjnym. Powielasz jakiegoś głupka pisząc to.
To prawda, zgadzając się z niektórymi na tym forum, nie lubię głupków, nieudaczników i braku obiektywizmu.
Nie lubię też wiecznych filozofów, którzy na wszystkim się znają, nie znając się na niczym.
Ty natomiast nie lubisz szczęściarzy, którym wszystko działa, wszystko odpowiada i cieszą się tym co mają.
Tobie i Tobie podobnym właśnie to przeszkadza.
Ale ja mam własne zdanie na temat Proceeda i tylko tym będę się kierować. Bez względu na Wasze upodobania lub oczekiwania.
Zatem spokojnie i bez emocji.
Skąd wniosek, że Ci czegoś zazdroszczę ? W szczególności bezawaryjnej eksploatacji samochodu ? Mam swoje życie i swoje sprawy i na prawdę nie cieszy mnie to, że "sąsiadowi krowa zdechła"
Piszesz, że masz swoje zdanie i nie obchodzi CIę zdanie innych, ale w rzeczywistości jest inaczej. Ty po prostu oczekujesz akceptacji i denerwuje Cię to, że ktoś ma inne zdanie na temat samochodu. Nawet jak jest z niego zadowolony, to według Twojej logiki jest zadowolony za mało, bo nie potwierdza Twoich słów że KIA jest super.
Każda negacja Twojego zdania musi spotkać się z kontrą, w której używasz sformułowań o trollach, głupkach i frustatach,
Naprawdę ciekawe zachowanie jak dla kogoś, kto nie liczy się ze zdaniem innych.
I jeszcze jedno.
Jestem użytkownikiem Kia nieprzerwanie od 2007 roku. Teraz mam auto numer 3 i 4 tej marki. Kijankami zrobiłem dotychczas jakieś 350 tyś km . Jest naprawdę fajnie ale nie darzę samochodu jakimś głębszym uczuciem, co i pod Twoją rozwagę poddaję. To tylko przedmiot. Ważny, ale jednak przedmiot.
Ja też jestem użytkownikiem KIA nie od dzisiaj, więc odpuść swoje osądy.
Nie każda negacja mojego zdania lub mojej wypowiedzi spotyka się z reakcją z mojej strony, przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi z forum, wypisz sobie ataki na te wypowiedzi i może wtedy coś dostrzeżesz. Mam nadzieję.
To, że Ty nie darzysz czegoś lub kogoś swoim uczuciem, nie jest żadnym drogowskazem lub wskazówką, którą inni lub ja powinni brać pod uwagę.
I dlaczego ma być negowanie mojego zdania, jeżeli podobno każdy ma do niego prawo.
Moja ocena foteli Proceeda, które dla mnie są świetne, wywołała burzę. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz.
Kto ciągle atakuje za każdą pozytywną ocenę Proceeda? Tylko umniejszacz albo troll. I dlaczego to robi? Sam sobie odpowiedz.
Komu przeszkadza, że nic mi się nie psuje w samochodzie? Przeszukaj forum i sam sobie odpowiedz. Znajdź też powód.
Jeżeli ja napisałem, że fotele są świetne, to od razu jest reakcja, bo nie są wentylowane i za wysokie. A dlaczego w Proceed takie mają być? Bo chce tego przysłowiowy Kowalski z Malinowskim? Sam przyznasz, że to śmieszny powód.
Mnie nie są potrzebne ani wentylowane ani niżej opuszczane fotele.
Ogarniasz to?
Piszesz o poradach. Jakie porady, wskaż mi te porady. Jest ich takie zatrzęsienie, że człowiek nie ma kiedy ich wszystkich przeczytać.
Jedni na tym forum wypisują, że mają wszystko popsute w samochodzie, inni wypisują co ten samochód powinien mieć a nie ma, czyli koncert życzeń, a jeszcze inni negują i atakują każdą pozytywną opinię dotycząca Proceeda.
Ogarniasz to?
Rzetelna ocena, uczciwość, obiektywizm, zacznij od tego, a później wrócimy do rozmowy na forum. Bez tego ciężko będzie rozmawiać obiektywnie.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
MarRa
Posty: 280
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: MarRa »

ProCee_d56 pisze: 18 wrz 2023, 17:50
MarRa pisze: 18 wrz 2023, 16:23
ProCee_d56 pisze: 18 wrz 2023, 14:56

Jeżeli zgadzasz się, jak to określiłeś, z przedmówcą, to powinieneś rozumieć o czym ja piszę w swoich postach.
Jeżeli ktoś nie czyta instrukcji, to jest głupkiem, bo od tego zawsze się zaczyna użytkowanie sprzętu i szukanie w razie czego potwierdzenia usterki.
Nie zmuszaj mnie abym powiedział do czego są zdolni użytkownicy czegokolwiek, w tym samochodów i co o nich sądzę.
W żadnym ze swoich postów nie napisałem o tym, że Proceed GT jest samochodem perfekcyjnym. Powielasz jakiegoś głupka pisząc to.
To prawda, zgadzając się z niektórymi na tym forum, nie lubię głupków, nieudaczników i braku obiektywizmu.
Nie lubię też wiecznych filozofów, którzy na wszystkim się znają, nie znając się na niczym.
Ty natomiast nie lubisz szczęściarzy, którym wszystko działa, wszystko odpowiada i cieszą się tym co mają.
Tobie i Tobie podobnym właśnie to przeszkadza.
Ale ja mam własne zdanie na temat Proceeda i tylko tym będę się kierować. Bez względu na Wasze upodobania lub oczekiwania.
Zatem spokojnie i bez emocji.
Skąd wniosek, że Ci czegoś zazdroszczę ? W szczególności bezawaryjnej eksploatacji samochodu ? Mam swoje życie i swoje sprawy i na prawdę nie cieszy mnie to, że "sąsiadowi krowa zdechła"
Piszesz, że masz swoje zdanie i nie obchodzi CIę zdanie innych, ale w rzeczywistości jest inaczej. Ty po prostu oczekujesz akceptacji i denerwuje Cię to, że ktoś ma inne zdanie na temat samochodu. Nawet jak jest z niego zadowolony, to według Twojej logiki jest zadowolony za mało, bo nie potwierdza Twoich słów że KIA jest super.
Każda negacja Twojego zdania musi spotkać się z kontrą, w której używasz sformułowań o trollach, głupkach i frustatach,
Naprawdę ciekawe zachowanie jak dla kogoś, kto nie liczy się ze zdaniem innych.
I jeszcze jedno.
Jestem użytkownikiem Kia nieprzerwanie od 2007 roku. Teraz mam auto numer 3 i 4 tej marki. Kijankami zrobiłem dotychczas jakieś 350 tyś km . Jest naprawdę fajnie ale nie darzę samochodu jakimś głębszym uczuciem, co i pod Twoją rozwagę poddaję. To tylko przedmiot. Ważny, ale jednak przedmiot.
Ja też jestem użytkownikiem KIA nie od dzisiaj, więc odpuść swoje osądy.
Nie każda negacja mojego zdania lub mojej wypowiedzi spotyka się z reakcją z mojej strony, przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi z forum, wypisz sobie ataki na te wypowiedzi i może wtedy coś dostrzeżesz. Mam nadzieję.
To, że Ty nie darzysz czegoś lub kogoś swoim uczuciem, nie jest żadnym drogowskazem lub wskazówką, którą inni lub ja powinni brać pod uwagę.
I dlaczego ma być negowanie mojego zdania, jeżeli podobno każdy ma do niego prawo.
Moja ocena foteli Proceeda, które dla mnie są świetne, wywołała burzę. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz.
Kto ciągle atakuje za każdą pozytywną ocenę Proceeda? Tylko umniejszacz albo troll. I dlaczego to robi? Sam sobie odpowiedz.
Komu przeszkadza, że nic mi się nie psuje w samochodzie? Przeszukaj forum i sam sobie odpowiedz. Znajdź też powód.
Jeżeli ja napisałem, że fotele są świetne, to od razu jest reakcja, bo nie są wentylowane i za wysokie. A dlaczego w Proceed takie mają być? Bo chce tego przysłowiowy Kowalski z Malinowskim? Sam przyznasz, że to śmieszny powód.
Mnie nie są potrzebne ani wentylowane ani niżej opuszczane fotele.
Ogarniasz to?
Piszesz o poradach. Jakie porady, wskaż mi te porady. Jest ich takie zatrzęsienie, że człowiek nie ma kiedy ich wszystkich przeczytać.
Jedni na tym forum wypisują, że mają wszystko popsute w samochodzie, inni wypisują co ten samochód powinien mieć a nie ma, czyli koncert życzeń, a jeszcze inni negują i atakują każdą pozytywną opinię dotycząca Proceeda.
Ogarniasz to?
Rzetelna ocena, uczciwość, obiektywizm, zacznij od tego, a później wrócimy do rozmowy na forum. Bez tego ciężko będzie rozmawiać obiektywnie.
No cóż szanowny Panie, wymiękam. Z Tobą nie da się rozmawiać obiektywnie.

To że ktoś chciałby przysłowiowe "wentylowane fotele" nie ma znaczenia. Ważne jest to, że Ty ich nie masz i Tobie są niepotrzebne.

Jesteś jak wytrawny czekista, który do skutku będzie udowadniał innym, że nie mają racji, bo racje masz Ty i partia (czytaj KIA i ASO).

Wiem po co założyłeś ten wątek. Po to żeby tropić wrogów KIA. Rozpoznanie a potem akcja dywersyjna zakończona unieszkodliwieniem.

Po prostu poddaję się. Udowodniłeś mi, że od 16 lat z tą marką łączy mnie "syndrom sztokholmski".

Jesteś moim guru.

Wiem, że jak kiedyś założysz "Kółko wzajemnej adoracji zadowolonych użytkowników KIA", to do niego nie trafię, bo co prawda jestem zadowolony, ale niewystarczająco i dopuszczam, że ktoś może być niezadowolony. A to świadczy o mojej głupocie, frustracji i dowodzi, że jestem płatnym trollem.
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Fotele Proceed 1.6 T-GDI bardzo komfortowe

Post autor: ProCee_d56 »

MarRa pisze: 18 wrz 2023, 18:13
No cóż szanowny Panie, wymiękam. Z Tobą nie da się rozmawiać obiektywnie.

To że ktoś chciałby przysłowiowe "wentylowane fotele" nie ma znaczenia. Ważne jest to, że Ty ich nie masz i Tobie są niepotrzebne.

Jesteś jak wytrawny czekista, który do skutku będzie udowadniał innym, że nie mają racji, bo racje masz Ty i partia (czytaj KIA i ASO).

Wiem po co założyłeś ten wątek. Po to żeby tropić wrogów KIA. Rozpoznanie a potem akcja dywersyjna zakończona unieszkodliwieniem.

Po prostu poddaję się. Udowodniłeś mi, że od 16 lat z tą marką łączy mnie "syndrom sztokholmski".

Jesteś moim guru.

Wiem, że jak kiedyś założysz "Kółko wzajemnej adoracji zadowolonych użytkowników KIA", to do niego nie trafię, bo co prawda jestem zadowolony, ale niewystarczająco i dopuszczam, że ktoś może być niezadowolony. A to świadczy o mojej głupocie, frustracji i dowodzi, że jestem płatnym trollem.
Ty naprawdę niczego nie ogarniasz. Wczytaj się w swoją wypowiedź - przecież to Ty mnie atakujesz za wątek o fotelach w Proceed. Ja jedynie bronię się, ponieważ uleganie takim osobnikom jak Ty, prowadzi wyłącznie do dalszej eskalacji z ich strony.
Przestań się pieniaczyć i przeczytaj raz jeszcze cały temat. Wpis o fotelach spowodował atak na mnie, bo fotele są b. wygodne.
Tak zachowuje się troll, bo komu innemu może przeszkadzać wpis o czymś, co jest dobre. Nie chcę tego klasyfikować, ale masz jakieś problemy z postrzeganiem rzeczywistości, dlatego wymiana z Tobą (i Tobie podobnym), jakichkolwiek uwag, jest bezsensowna.
Najlepiej trzymaj się ode mnie z daleka, nie musisz komentować moich wypowiedzi na forum.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”