Kia Sportage V zakup

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
krzylab
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2023, 07:40
model samochodu: Sportage

Kia Sportage V zakup

Post autor: krzylab »

Dzień dobry,
Chce kupić indywidualnie kia Sportage V w wersji jubileuszowej. Czy ktoś może się podzielić informacja na jaki rabat, upust można liczyć. Z pierwszej wizyty w salonie i rozmowy z sprzedawcą mowa była o 4%. Czy taki upust jest wyjściowy czy warto negocjować w przedziale 7% może jakoś to uargumentować???
jaskier
Posty: 315
Rejestracja: 18 paź 2022, 11:04
model samochodu: sportage v mhev 180 BL AE+

Re: Kia sportage v zakup

Post autor: jaskier »

podzwoń, popisz maile do kilkunastu salonów w Polsce. Nikt Ci tu raczej nie powie na jaki upust można liczyć bo to kwestia indywidualna, mogą też dawać większy upust ale za cenę leasingu przez nich (który z kolei może być droższy niż leasing zewnętrzny). Sportage w Polsce sprzedaje się bardzo dobrze więc i o dobry rabat trudno ;)
krzylab
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2023, 07:40
model samochodu: Sportage

Re: Kia sportage v zakup

Post autor: krzylab »

Kia sportage V zamówiona w wersji anniversary, czas oczekiwania 2-2,5 tygodnia 😁czyli 4 Listopad. Zobaczymy czy tak będzie 🤔
aherok
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2023, 20:47

Re: Kia sportage v zakup

Post autor: aherok »

krzylab pisze: 22 paź 2023, 17:10 czyli 4 Listopad.
i jak? i jak? 😏
krzylab
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2023, 07:40
model samochodu: Sportage

Re: Kia sportage v zakup

Post autor: krzylab »

Dokumenty odebrane 31 października
2 listopad - rejestracja pojazdu + polisa
6-7 listopad - montaż elektrycznej klapy + koła zimowe
8 listopad - odbiór auta z salonu 😁
kakaka
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2023, 10:07

Re: Kia sportage v zakup

Post autor: kakaka »

krzylab pisze: 10 lis 2023, 09:04 Dokumenty odebrane 31 października
2 listopad - rejestracja pojazdu + polisa
6-7 listopad - montaż elektrycznej klapy + koła zimowe
8 listopad - odbiór auta z salonu 😁
Ile policzyli sobie za klapę?
krzylab
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2023, 07:40
model samochodu: Sportage

Re: Kia sportage v zakup

Post autor: krzylab »

Standardowo 3900 ale co najważniejsze warto brać to od razu przy kupnie auta bo rabat jest naliczany od całości
Loocas91
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2023, 23:45
model samochodu: Kia Sportage V

Re: Kia sportage v zakup

Post autor: Loocas91 »

krzylab pisze: 10 lis 2023, 09:04 Dokumenty odebrane 31 października
2 listopad - rejestracja pojazdu + polisa
6-7 listopad - montaż elektrycznej klapy + koła zimowe
8 listopad - odbiór auta z salonu 😁
Witam, kolego. Jestem właśnie na etapie wyboru oferty i chciałbym złożyć zamówienie bądź kupić gotowe auto jeszcze w tym miesiącu. Ile policzyli Ci za koła zimowe? Rozumiem, że sam dodatkowy komplet opon? Ja dostałem od dealera zniżkę 5% z racji wyboru finansowania KIA leasing na firmę. Ale wysłałem tę ofertę do innego dealera, to zjechał mi jeszcze 1500 złotych od tej ceny. Mowa o wersji Anniversary. Dzisiaj dowiedziałem się, że ta wersja nie ma elektrycznej klapy i że mogę ją dobrać dodatkowo.
krzylab
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2023, 07:40
model samochodu: Sportage

Re: Kia Sportage V zakup

Post autor: krzylab »

Też mam wersję anniversary, dodatkowo brałem klapę bagażnika z tego co mi mówili to w dowolnym momencie można ją założyć. Ja brałem na początku żeby upust był od całości.
Koła zimowe kupiłem w salonie z oponami Falken. Za taki zestaw 6600. Brałem 17 na zimę żeby większy profil był. Bo na lato są 19.
nagdob
Posty: 1124
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Kia Sportage V zakup

Post autor: nagdob »

krzylab pisze: 27 lis 2023, 12:37 Też mam wersję anniversary, dodatkowo brałem klapę bagażnika z tego co mi mówili to w dowolnym momencie można ją założyć. Ja brałem na początku żeby upust był od całości.
Koła zimowe kupiłem w salonie z oponami Falken. Za taki zestaw 6600. Brałem 17 na zimę żeby większy profil był. Bo na lato są 19.
A sprawdziłeś w kwitach, czy twój egzemplarz ma homologację na felgi 17 calowe? Bo rozumiem, że fabrycznie masz 19-stki.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”