Reset systemu multimedialnego na sekundę

forum użytkowników modelu Kia XCeed
amilmar
Posty: 81
Rejestracja: 12 gru 2022, 10:01
model samochodu: Kia Xceed 1.6 T-GDI 7DCT Prestige Line MY22

Re: Reset systemu multimedialnego na sekundę

Post autor: amilmar »

Zależy co autor ma na myśli stosując zwrot "samoistne blokowanie się wskaźników".

Ja jeszcze nadmienię, że zgłaszałem w ASO na 1 i 2 przeglądzie i nie znaleźli nic w komputerze / diagnostyce - wszystko w pełni sprawne, zrobili pomiary aku i jest w znakomitym stanie.
AnonimowyAlkoholik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sty 2024, 13:27
model samochodu: XCeed

Re: Reset systemu multimedialnego na sekundę

Post autor: AnonimowyAlkoholik »

Udało się coś ustalić, czy jak zwykle w Kia, nie ma błędu, nie ma problemu? Mam podobnie, na ułamek sekundy gasną "zegary", nie ma efektu resetu, bardziej jakby ktoś przełączył program w TV, na mniej niż sekundę ekran się wyczernia a następnie włącza jakby nigdy nic
amilmar
Posty: 81
Rejestracja: 12 gru 2022, 10:01
model samochodu: Kia Xceed 1.6 T-GDI 7DCT Prestige Line MY22

Re: Reset systemu multimedialnego na sekundę

Post autor: amilmar »

U mnie ostatni raz wystąpiło jakoś we wrześniu zeszłego roku, przed przeglądem. Od tamtej pory ani razu nic takiego nie miało miejsca, a robiłem scenariusze, w których wcześniej czasami się zdarzało. Kij wie co to jest. Może aktualizacja u mnie coś poprawiła, może faktycznie przy sprawdzaniu aku i bezpieczników (bo zgłaszałem na przeglądzie i obiecali, że przetestują i sprawdzą) wyczyścili styki i już jest OK?
gruchson
Posty: 26
Rejestracja: 22 mar 2022, 14:40

Re: Reset systemu multimedialnego na sekundę

Post autor: gruchson »

U mnie od ostatniej aktualizacji softu od kilku miesięcy jest OK, więc duża szansa, że był to błąd w oprogramowaniu i najnowsza wersja go naprawiła.
AnonimowyAlkoholik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sty 2024, 13:27
model samochodu: XCeed

Re: Reset systemu multimedialnego na sekundę

Post autor: AnonimowyAlkoholik »

Z kiedy ta aktualizacja? Bo aktualizowałem na początku lutego, a gaśnięcie wyświetlacza nadal jest, do tego w słoneczny dzień podświetlenie panelu klimatyzacji się wygasza, tak że prawie nic na nim nie widać...
gruchson
Posty: 26
Rejestracja: 22 mar 2022, 14:40

Re: Reset systemu multimedialnego na sekundę

Post autor: gruchson »

Ciężko mi dokładnie powiedzieć, ale na pewno jeszcze w zeszłym roku, więc jak aktualizowałeś w lutym, to powinieneś mieć najnowszy soft.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”