Aktualizacja map i infotainment

forum użytkowników Kia Stinger
Niko123
Posty: 520
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Aktualizacja map i infotainment

Post autor: Niko123 »

Mogli by wprowadzic inwidualny tryb jazdy.
Comfort+ sportowy uk. Kierowniczy
Albo sport ale bez twardego zawieszenia
Mozna sobie poustawiac, ale tylko w USA tam maja chyba.
slwkk
Posty: 131
Rejestracja: 06 sty 2021, 16:02
model samochodu: StingerMy22

Re: Aktualizacja map i infotainment

Post autor: slwkk »

Taka ciekawostka....ja rozumiem, że szukają wszędzie kasy, ale to już przesada, żeby płacić za aktualizacje OTA. To już wolę, żeby udostępnili mi opcję połączenia auta z hotspot z telefonu i niech pobiera używając 'mojego' internetu, jeśli o ceny przesyłu chodzi, choć mam wrażenie, że chodzi wyłącznie o dodatkową kasę dla nich.

Uprzejmie informujemy, że wykorzystał Pan dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury” („over-the-air” lub “OTA updates”), po wykorzystaniu tych dwóch darmowych aktualizacji OTA, kolejne będą płatne dostępne w Kia Connect Store (wkrótce ok. 2-3 tygodni). Jednocześnie informujemy, że nadal może Pan skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej, manualnie dostępnego na stronie https://update.kia.com/EU/PL/Main.

Informujemy również, że Kia Connect Store daje możliwość nabycia dodatkowych funkcjonalności w zależności od posiadanego modelu pojazdu. W przypadku Kia Stinger będzie to możliwość pobrania najnowszej aktualizacji map i systemu multimedialnego poprzez aktualizacje z chmury (OTA) bez konieczności wizyty u dealera lub aktualizacji ręcznej.

Dodatkowo informujemy, że najnowsza aktualizacja oprogramowania jednostki multimedialnej, nie dostarcza bezprzewodowej łączności Android Auto w modelu Kia Stinger.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Aktualizacja map i infotainment

Post autor: GeRRaD »

Trend jest taki, aby sprzedawać pojazdy - "golasy" z opcją kupna/dzierżawy funkcjonalności - tak więc nie ma co się KIi dziwić - choć nie idzie to w dobrą stronę :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”