AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
jarmk
Posty: 312
Rejestracja: 09 wrz 2022, 19:26
model samochodu: Już nie KIA z wadliwym GPF-em..

AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: jarmk »

Kilka dni temu postanowiłem sprzedać swoją KS V.
Od momentu wystawienia ogłoszenia na OTOMOTO, miałem kilka telefonów od pracowników AAA AUTO, namawiających mnie do odsprzedania im swojego auta, zapewniając przy okazji, że jeśli z autem będzie wszystko w porządku, tak jak w ogłoszeniu, są w stanie mi za nie zapłacić mniej więcej tyle ile chce..
Przed chwilą właśnie dzwoniła miła pani, tłumacząc zasady tej firmy i namawiając do przyjazdu do ich oddziału do Gdańska (bo mieszkam w okolicy).
"Googlając" w necie widzę, że jest to duża sieć autohandli, nie tylko w Polsce i mają różne opinie..
W związku z powyższym chciałbym spytać, czy ktoś z Was miał może styczność z tą firmą..? Czy można im zaufać..? Nie chcę na darmo jechać do nich 70 km, a oni zaproponują mi śmieszne pieniądze...
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: Lunar GT »

Takie tam, może będzie OK a może nie, to co słyszałem o nich raczej nie było pochlebne
Załączniki
AAA.jpg
jarmk
Posty: 312
Rejestracja: 09 wrz 2022, 19:26
model samochodu: Już nie KIA z wadliwym GPF-em..

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: jarmk »

Dzięki, no tego właśnie się obawiam.. niby widzeli moje ogłoszenie, a ja chce za auto jakieś ok. 137000 zł. i niby się zagadzają jeśli będzie ok... :)
Babka wypytywała o naprawy, wypadki, malowanie auta...
A to moje ogłoszenie.. i nie wiem co robić, czy jechać do nich czy nie...
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/k ... 0123130132
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: Lunar GT »

Może będzie dobrze ale pewnie będą ściemniać żeby urwać jak najwięcej i możesz tylko stracić czas i nerwy. Twój wybór.
Klimton
Posty: 32
Rejestracja: 10 lut 2022, 07:53

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: Klimton »

Dziwne, że akurat teraz o tym piszesz. Jest kara dla nich w ostatnich dniach. Więcej np tutaj
https://www.money.pl/gospodarka/72-mln- ... 7152a.html
jarmk
Posty: 312
Rejestracja: 09 wrz 2022, 19:26
model samochodu: Już nie KIA z wadliwym GPF-em..

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: jarmk »

Klimton pisze: 25 sty 2024, 20:46 Dziwne, że akurat teraz o tym piszesz. Jest kara dla nich w ostatnich dniach.
Czemu dziwne..?
Widziałem te info o karze dla nich "Googlając" wszelakich info o tej firmie... czeskiej zresztą firmie..
inquis
Posty: 1258
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: inquis »

Na Twoim miejscu zaczekalbym tydzień- dwa na "normalnego" klienta, a dopiero potem bawił się w czeskie wynalazki... Inna sprawa jak szybko chcesz sprzedać auto.
MARCO46
Posty: 291
Rejestracja: 17 cze 2022, 16:15
model samochodu: KIA SPORTAGE V, L, MHEV, 150 KM, 2023, Blue Flame

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: MARCO46 »

Ponoć dostali wielką karę od uokik za nieprawidłowości.

Miałem 2 styczności.
Raz wydzwaniali po mojego forda focusa. Widzieli ogłoszenie, itd. Kwota niby ustalona. Pojechałem czekałem 1,5 godziny po czym usłyszałem kwotę o kilka tysięcy niższą.
3 lata temu pojechałem z Poznania do Łodzi po forda ka dla kobiety.
Kłamcy , matacze. Mało co się zgadzało. Gdybym był sam to pewnie bym komuś przypierd...ł. Aż mną telepało. Zmarnowane pół dnia i 500 zł.

Czekaj na klientów z ogłoszenia. Poprzedniego focusa , kt miał 4 lata , stan naprawdę igła. Przebieg 44 tys km, serwisowany. Wykupiona dłuższa gwarancja itd. Sprzedawałem 3x w różnych okresach. Finalnie dostałem ciut więcej niż za niego zapłaciłem.
A może zostaw w rozliczeniu?

Ten syfiasty AAA odradzam w 1 000 000 %.
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 612
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: Tolinek »

Będę chcieli dać Ci max 70% wartości rynkowej pojazdu. Liczą na desperatów. Nie warto wogóle zaprzątać sobie nimi głowy.
Krych86
Posty: 84
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:48
model samochodu: KIA Sportage V HEV BL AWD

Re: AAA AUTO - opinie - odsprzedaż Kia Sportage V

Post autor: Krych86 »

Przy sprzedazy poprzedniego auta tez mialem od nich telefony. Jako, że nie miałem daleko, a nikt inny nie dzwonil, to podjechalem. Auto posprawdzali, zgadzalo sie, wiec chcieli kupic. Jak przyszlo co do kasy to ich pierwsza oferta była około 20% mniej od ceny z mojego ogłoszenia. Oczywiście sie nie zgodzilem, ale po negocjacjach stanelo mniej wiecej na 90% tego co chcialem. Cos tam wlasnie przebakiwali o oplatach dodatkowych, ale powiedzialem na koniec ile musi byc dla mnie do kieszeni i odpuscili. Ja sie zdecydowalem i sprzedalem im auto. Czy to byla dobra decyzja, to nie wiem. Ale kasa byla szybko na koncie i temat zamkniety. Warto miec na uwadze, ze jesli masz cene mniej wiecej rynkowa, to na pewno zaproponuja sporo mniej, bo jednak musza zarobic. Ale tez mozna ponegocjowac w razie co 😉 A jeśli nie tajemnica, czemu sie rozstajesz ze Sportage?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”