Android Auto.

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
KrzyKam
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2023, 19:01
model samochodu: Sportage 1,6 T-GDI 230 KM FWD Hybrid Business Line, Pakiet Drive Wise Plus

Android Auto.

Post autor: KrzyKam »

Witam panowie.
Oczywiście sytuacja jest jasna, iż Andoid Auto mamy tylko po kablu. Mi jednak chodzi o inną sprawę.
Nie ma gdzieś w ustawieniach jakiejś opcji, aby mapę z telefonu wyświetlić na pełnym ekranie ? U mnie usilnie wyświetla się
na 2/3. Nie mogę jej wyświetlić na ten mały podzielony kawałek ekranu gdzie można wyświetlać pogodę, kompas itp.
Wszystkie pomysły mi sięwyczerpały, a może ten typ tak ma.
patrykk
Posty: 192
Rejestracja: 03 sty 2023, 09:13
model samochodu: Kia Sportage BL + AEB 150KM 7DCT MHEV

Re: Android Auto.

Post autor: patrykk »

Da sie na spokojnie.
1. Jaka masz wersje oprogramowania obecnie w aucie.
2. Jezeli jakas z 2023 to w ustawieniach projekcji telefonu dla AA trzeba odznaczyc dzielenie ekranu.
dario37
Posty: 339
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Android Auto.

Post autor: dario37 »

Jesli chodzi o AA w Sportage to jest jakiś dramat.Od początku użytkowania auta miałem z AA problem.Mianowicie zaczęło się "niewinnie" przez sporadyczne rozłaczanie(po kablu),następnie coraz częstsze.Bywało też tak ,że jechałem kilkaset kilometrów i było ok.Kupiłem adapter do bezprzewodowego AA,tani z China i o dziwo przez kilka miesięcy działał idealnie.Natomiast kilka tygodni temu zaczął również zrywać transmisję.Jestem umówiony w ASO na ,najprawdopodobniej wymianę portu USB (podobno występują z nim problemy),ewentualnie na jakąś aktualizację multimediów....Nadmienię,że przetestowałem kilkanaście,sic! kabli oraz 4 telefony różnych marek i we wszystkich to samo. :(
Pulcpio
Posty: 90
Rejestracja: 29 mar 2023, 21:23
model samochodu: Kia Sportage 2023 benzyna manual

Re: Android Auto.

Post autor: Pulcpio »

Jeżeli chodzi o AA po kablu w moim samochodzie to nie zanotowałem ani jednego rozłączenie od roku, czyli od odebrania samochodu. Port USB może być luźny, albo pod plastikami jakieś połączenie może nie stykać. Zamiast tutaj dramatyzować i wylewać żale, powinienieś już dawno nachodzić ASO w tej sprawie.
dario37 pisze: 19 lut 2024, 07:43 Jesli chodzi o AA w Sportage to jest jakiś dramat.Od początku użytkowania auta miałem z AA problem.Mianowicie zaczęło się "niewinnie" przez sporadyczne rozłaczanie(po kablu),następnie coraz częstsze.Bywało też tak ,że jechałem kilkaset kilometrów i było ok.Kupiłem adapter do bezprzewodowego AA,tani z China i o dziwo przez kilka miesięcy działał idealnie.Natomiast kilka tygodni temu zaczął również zrywać transmisję.Jestem umówiony w ASO na ,najprawdopodobniej wymianę portu USB (podobno występują z nim problemy),ewentualnie na jakąś aktualizację multimediów....Nadmienię,że przetestowałem kilkanaście,sic! kabli oraz 4 telefony różnych marek i we wszystkich to samo. :(
KrzyKam
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2023, 19:01
model samochodu: Sportage 1,6 T-GDI 230 KM FWD Hybrid Business Line, Pakiet Drive Wise Plus

Re: Android Auto.

Post autor: KrzyKam »

patrykk pisze: 18 lut 2024, 21:59 Da sie na spokojnie.
1. Jaka masz wersje oprogramowania obecnie w aucie.
2. Jezeli jakas z 2023 to w ustawieniach projekcji telefonu dla AA trzeba odznaczyc dzielenie ekranu.
Jutro muszę sprawdzić to o czym mówisz. Wydaje mi się, że popatrzyłem we wszystkie zakamarki oprogramowania, ale widać, że nie.....
dario37
Posty: 339
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Android Auto.

Post autor: dario37 »

@pulpet czy pulpecik dzięki za wkazówkę :P
dario37
Posty: 339
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Android Auto.

Post autor: dario37 »

Jednak uszkodzony port USB.W piątek wymiana,więc poszło szybko :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”