Chlapacze do Sportage v

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Lunar GT
Posty: 1148
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: Lunar GT »

sportageKRK
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2024, 08:36
model samochodu: Sportage V BL AE+DWP HEV 2WD 2024r

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: sportageKRK »

opinie mają idealne ;)
draxterix
Posty: 130
Rejestracja: 13 sty 2024, 15:43
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: draxterix »

Chyba w ciula zrobili w tym erli. Nie maja tam nawet telefonu. Kontakt wyłącznie mailowy a na maile nie odpowiadają. Coś mi tu brzydko pachnie… kasa wpłacona wysyłki brak.
sztyk
Posty: 79
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:46
model samochodu: KIA SPORTAGE V 1.6 T-GDI (180) MHEV 7DCT, L + AEB, FWD

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: sztyk »

Bez przesady ..... wyślą pewnie dzisiaj. Co prawda jest przerwa świąteczna więc może się przez to wydłużyć wszystko. Kontakt telefoniczny jest podany tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg (45.51 KiB) Przejrzano 490 razy
draxterix
Posty: 130
Rejestracja: 13 sty 2024, 15:43
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: draxterix »

Od 3 dni dzwonię tam co 2/3h ale nikt nie odbiera. Telefon wyłączony. Co gorsza Kia Gam sie do tego nie przyznaje bo też dzwoniłem. To zupełnie inne miejsce i z Kia Gam ma raczej niewiele wspólnego.
sztyk
Posty: 79
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:46
model samochodu: KIA SPORTAGE V 1.6 T-GDI (180) MHEV 7DCT, L + AEB, FWD

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: sztyk »

też u nich zamówiłem w sobotę i dostaję cały czas powiadomienia na e-mail. Teraz zmienił mi się status, że paczka oczekuje na nadanie (wcześniej było - Przekazano zamówienie do realizacji) . Zobaczymy jak będzie dalej, ale jak dzisiaj wyślą, to może będzie w czwartek najprędzej.
draxterix
Posty: 130
Rejestracja: 13 sty 2024, 15:43
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: draxterix »

sztyk pisze: 30 kwie 2024, 11:33 też u nich zamówiłem w sobotę i dostaję cały czas powiadomienia na e-mail. Teraz zmienił mi się status, że paczka oczekuje na nadanie (wcześniej było - Przekazano zamówienie do realizacji) . Zobaczymy jak będzie dalej, ale jak dzisiaj wyślą, to może będzie w czwartek najprędzej.
Przyszły Ci? U mnie status od 5 dni "w realizacji". Zaczynam się wq. W tym samym czasie zamówiłem siłowniki maski z chin i paczka jest już w PL. W pn planowane doręczenie a chlapaczy brak...
Tomek1317
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2024, 17:49
model samochodu: Sportage V

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: Tomek1317 »

Jak ktoś potrzebuje to mogę za 85 PLN odsprzedać chlapacze chińskie :) przód pasuje idealnie, tył nie pasuje wcale. Wystawię na OLX ze względów bezpieczeństwa ;)
nagdob
Posty: 1134
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: nagdob »

Tomek1317 pisze: 06 maja 2024, 13:06 Jak ktoś potrzebuje to mogę za 85 PLN odsprzedać chlapacze chińskie :) przód pasuje idealnie, tył nie pasuje wcale. Wystawię na OLX ze względów bezpieczeństwa ;)
Mam to samo. Pisałem wcześniej. Założyłem w końcu oryginalne w ASO. I co. Sprzedaż komuś niepasujące? Czy tylko przód.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Tomek1317
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2024, 17:49
model samochodu: Sportage V

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: Tomek1317 »

nagdob pisze: 06 maja 2024, 13:16 Mam to samo. Pisałem wcześniej. Założyłem w końcu oryginalne w ASO. I co. Sprzedaż komuś niepasujące? Czy tylko przód.
Sprzedaje cały komplet i z góry informuję że tył nie pasuje. Nie będę zakładał w ogóle do siebie. Ile kosztuje komplet w ASO?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”