Samochody najtańsze czyli budżetowe 2023

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
ProCee_d56
Posty: 529
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Samochody najtańsze czyli budżetowe 2023

Post autor: ProCee_d56 »

Przecież ja podchodzę zupełnie spokojnie do dyskusji.
Jednak słowo budżetowy z czymś się wiąże. Jeżeli samochód wart 170 tyś. i z podanym wyżej wyposażeniem jest teraz budżetowy, to co nim nie jest. Coś za 500 tyś?
Natomiast porównanie Proceed'a z Fokusem STX jest bez sensu.
Proceed 1.6 204 KM nie jest hot hatchem ani samochodem sportowym. To usportowiona rodzinna wersja Ceeda z bardzo dobrym wyposażeniem.
Podany wyżej Fokus to nie moja bajka - jakiś krótki, mały bagażnik, twardy jak decha, głośny jak piła spalinowa i ponury w środku, ponieważ nie można w nim zamontować panoramicznego dachu, który rozświetla wnętrze. A to nie tylko moja opinia. Jest więc poza moim zainteresowaniem. Ale jeżeli ktoś takie lubi, niech kupuje.
Można mieć różne zastrzeżenia do Proceeda, ale nie to, że jest budżetowym samochodem przy swoim wyposażeniu, wykonaniu i cenie.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne, ale pewnie lepsze by było szare... Są tacy, którzy chcą zmieniać nawet doskonałe rzeczy, niemając o tym pojęcia. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”