Kia w reklamie

Coś dla zabicia czasu - zjawiska śmieszne i ciekawe.
dossier
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2011, 18:39

Kia w reklamie

Post autor: dossier »

jak w temacie - jakie widzieliście reklamy Kia, które na was zrobiły wrażenia, przeraziły poziomem absurdu etc. Linkujcie więc !!! ;)
leonidas
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2011, 15:13

Re: Kia w reklamie

Post autor: leonidas »

Kia Soul jest niezla, zresztą Michelle też ;)

Awatar użytkownika
mwpol
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:35

Re: Kia w reklamie

Post autor: mwpol »

Przekazem reklama jak najbardziej ok. Szkoda że nie ma porywającej muzyki, o której potem dyskutuje się na forum pisząc "co to za muzyka z tej reklamy Kia?"
Czasem potrzeba tony wiedzy, by zmienić uncję przekonań
Awatar użytkownika
Micz
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:53
Lokalizacja: słoneczny patrol

Re: Kia w reklamie

Post autor: Micz »

Fajna azjatka tak jak każda KIA

tu masz fajną muzyczkę

A God Among Man :)
Awatar użytkownika
KiaFUN
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2012, 20:10
model samochodu: Rio

Re: Kia w reklamie

Post autor: KiaFUN »

Awatar użytkownika
mwpol
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:35

Re: Kia w reklamie

Post autor: mwpol »

W reklamie Kia Venga najprawdopodobniej zastosowano autorski utwór wykonany tylko na potrzeby reklamy i to w prawdziwie zachodnim stylu.
Warto wspomnieć, że obecnie koncerny samochodowe przeznaczają takie budżety na reklamę, że standardem stało się opracowywanie krótkich utworów przeznaczonych tylko i wyłącznie do reklamy

Co do reklamy Kia Picanto co do wyłączności piosenki tylko do celów reklamy nie jestem pewien. Widać, jednakże po tonie utworu że jest ona skierowana głównie na azjatycki rynek. Słuchając go odnosi się wrażenie, że wykonuje ją zespół z pokroju "Girls Generation" (cieszącego się dużym powodzeniem w Japonii i wschodniej Azji)

Jeśli ma ktoś więcej informacji niech mnie uzupełni :) Zobaczymy czy udało mi się przedstawić trafną analizę socjologiczną
Czasem potrzeba tony wiedzy, by zmienić uncję przekonań
coffeenka
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2012, 21:35
model samochodu: citroen

Re: Kia w reklamie

Post autor: coffeenka »

Moim zadaniem reklamy Kia mają ciekawą wpadająca w ucho muzykę np Ever fallen in love w reklamie Kia Sid. Zresztą większość reklam samochodowych mają ciekawe podkłady muzyczne.
Awatar użytkownika
Drifter
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2012, 16:31

Re: Kia w reklamie

Post autor: Drifter »

Ale fabularnie najciekawsze dla mnie reklamy francuzów, po prostu fajne, ciekawe i zazwyczaj dowcipne historyjki :) Konkretów nie podam, ale chyba nie ma takiej, ktorą uznałbym za słabą, ostatnia która zapadła mi w pamięć reklama citroena z pneumatycznym zawieszeniem, hałas i dynamika na zewnatrz, a w środku elegancko spi sobie pani :D
Samochód – pojazd mechaniczny z własnym napędem i źródłem energii, dwu – lub trzyśladowy, na trzech lub więcej kołach (najczęściej 4), przeznaczony do przewozu osób, ładunków itp. i mający zdolność poruszania się w dowolnym kierunku (...)
Megan

Re: Kia w reklamie

Post autor: Megan »

niektóre reklamy są beznadziejne,niewiele maja wspólnego z autem.
wafel33
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2013, 16:02
model samochodu: KIA

Re: Kia w reklamie

Post autor: wafel33 »

Megan pisze:niektóre reklamy są beznadziejne,niewiele maja wspólnego z autem.
Ale tylko niektóre. Po prostu chodzi o to, żeby wyjść poza ramy takich stereotypowych reklam aut.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po godzinach”