Typowe usterki i niedoróbki Kia ProCeed

forum użytkowników modelu ProCeed
waciach
Posty: 175
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:24
model samochodu: ProCeed 1.4 2019

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: waciach »

Ja mam de luxe white i brudzi się dokładnie tak samo jak każdy inny kolor 8-)
Lukaszc
Posty: 47
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:06

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Lukaszc »

waciach pisze: 22 lut 2022, 17:29 Ja mam de luxe white i brudzi się dokładnie tak samo jak każdy inny kolor 8-)
Pokażesz na zdjęciu jak się prezentuje? :) Robiłeś ceramikę? Zadowolony z koloru? :D
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Hookie »

goldenguti pisze: 22 gru 2021, 17:38 Polactwo myśli, że jak wyda 30 tysięcy euro na auto to powinno mieć perforowane skóry z przeszyciami, wygłuszenie bentleya, spasowanie audi no i wiadomo, osiągi Tesli S Plaid, a spalanie yarisa w hybrydzie. Ogólnie w mojej branży (sprężarki powietrza) idzie zauważyć trend, że im ktoś ma mniejszą maszynę tym bardziej polaczkowaty jest, więcej jest "ja żądam, to ma być natychmiast zrobione, ja mam produkcję proszę pana", a im ktoś jest majętniejszy tym ma trochę więcej pojęcia o świecie :) W samochodach widać takie podejście się potęguje, w końcu każdy Polak zna się na samochodach i mechanice lepiej od producentów i mechaników :D
W sumie typowo polackie to jest akurat twoje podejście. Dawać się dymać przez korpo i jeszcze mówić, że tak może być, bo się zapłaciło X, a nie X+1. Wiadomo, tańszy produkt może być bylejaki. xD W mojej branży tech to akurat zawsze beka z pożytecznych, którzy w ogień idą z korporacją i usprawiedliwiają bylejakość produktów. Potem korpo stwierdza, że po co coś dopracować, skoro "jakoś to będzie", a przecież znajdą się ludzie, którzy stwierdzą, że "jak się chciało idealnie, trzeba było dopłacić". No i potem chop dopłaca kupuje Maczka albo Ajfon, a tu obudowa puchnie, tam ekran przebarwiony. :lol: Wiadomo, "mógł dopłacić", pytanie brzmi: do czego. :mrgreen:
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: goldenguti »

Hookie pisze: 05 kwie 2022, 11:33
goldenguti pisze: 22 gru 2021, 17:38 Polactwo myśli, że jak wyda 30 tysięcy euro na auto to powinno mieć perforowane skóry z przeszyciami, wygłuszenie bentleya, spasowanie audi no i wiadomo, osiągi Tesli S Plaid, a spalanie yarisa w hybrydzie. Ogólnie w mojej branży (sprężarki powietrza) idzie zauważyć trend, że im ktoś ma mniejszą maszynę tym bardziej polaczkowaty jest, więcej jest "ja żądam, to ma być natychmiast zrobione, ja mam produkcję proszę pana", a im ktoś jest majętniejszy tym ma trochę więcej pojęcia o świecie :) W samochodach widać takie podejście się potęguje, w końcu każdy Polak zna się na samochodach i mechanice lepiej od producentów i mechaników :D
W sumie typowo polackie to jest akurat twoje podejście. Dawać się dymać przez korpo i jeszcze mówić, że tak może być, bo się zapłaciło X, a nie X+1. Wiadomo, tańszy produkt może być bylejaki. xD W mojej branży tech to akurat zawsze beka z pożytecznych, którzy w ogień idą z korporacją i usprawiedliwiają bylejakość produktów. Potem korpo stwierdza, że po co coś dopracować, skoro "jakoś to będzie", a przecież znajdą się ludzie, którzy stwierdzą, że "jak się chciało idealnie, trzeba było dopłacić". No i potem chop dopłaca kupuje Maczka albo Ajfon, a tu obudowa puchnie, tam ekran przebarwiony. :lol: Wiadomo, "mógł dopłacić", pytanie brzmi: do czego. :mrgreen:
co ma niby wspólnego to co napisałeś z tym co ja napisałem? Jestem jednym z większych wrogów korporacji i ich praktyk biznesowych, nie zauważyłeś chyba jednej rzeczy, że nie ma prywatnego rynku prywatnych producentów samochodów na tyle wielkiego, żeby korzystać z ich usług ;) Czaisz, nie ma "X-1" ;)
Lukaszc
Posty: 47
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:06

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Lukaszc »

Hookie pisze: 05 kwie 2022, 11:33
goldenguti pisze: 22 gru 2021, 17:38 Polactwo myśli, że jak wyda 30 tysięcy euro na auto to powinno mieć perforowane skóry z przeszyciami, wygłuszenie bentleya, spasowanie audi no i wiadomo, osiągi Tesli S Plaid, a spalanie yarisa w hybrydzie. Ogólnie w mojej branży (sprężarki powietrza) idzie zauważyć trend, że im ktoś ma mniejszą maszynę tym bardziej polaczkowaty jest, więcej jest "ja żądam, to ma być natychmiast zrobione, ja mam produkcję proszę pana", a im ktoś jest majętniejszy tym ma trochę więcej pojęcia o świecie :) W samochodach widać takie podejście się potęguje, w końcu każdy Polak zna się na samochodach i mechanice lepiej od producentów i mechaników :D
W sumie typowo polackie to jest akurat twoje podejście. Dawać się dymać przez korpo i jeszcze mówić, że tak może być, bo się zapłaciło X, a nie X+1. Wiadomo, tańszy produkt może być bylejaki. xD W mojej branży tech to akurat zawsze beka z pożytecznych, którzy w ogień idą z korporacją i usprawiedliwiają bylejakość produktów. Potem korpo stwierdza, że po co coś dopracować, skoro "jakoś to będzie", a przecież znajdą się ludzie, którzy stwierdzą, że "jak się chciało idealnie, trzeba było dopłacić". No i potem chop dopłaca kupuje Maczka albo Ajfon, a tu obudowa puchnie, tam ekran przebarwiony. :lol: Wiadomo, "mógł dopłacić", pytanie brzmi: do czego. :mrgreen:
Korzystałeś z "ajfona"? Ja przez lata byłem użytkownikiem androida i niedawno przesiadłem się na apple - teraz wiem, za co się płaci. Mam nadzieję, że Ty również taką wiedzę posiadasz i nie uprawiasz spiskowego bełkotu tylko dla samego gadania - bo wiesz, szkoda energii ;D.
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Hookie »

Lukaszc pisze: 06 kwie 2022, 11:06 Korzystałeś z "ajfona"? Ja przez lata byłem użytkownikiem androida i niedawno przesiadłem się na apple - teraz wiem, za co się płaci. Mam nadzieję, że Ty również taką wiedzę posiadasz i nie uprawiasz spiskowego bełkotu tylko dla samego gadania - bo wiesz, szkoda energii ;D.
Korzystałem z "ajfona" i praktycznie każdego nowego telefonu na rynku. Podobnie jak laptopów, procesorów i innej elektroniki, bo na tym polega moja praca. Mam nadzieję, że masz co najmniej takie same doświadczenia i nie stawiasz się na pozycji eksperta, bo masz dowód anegdotyczny w postaci swojej osoby i swojego bardzo ukochanego i równie jednostkowego telefonu. ;)
Yamamoto
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2022, 11:57
model samochodu: proceed GT (still waiting)

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Yamamoto »

idźcie chłopaki do Hydeparku, bo z tematem nie ma to nic wspólnego
Lukaszc
Posty: 47
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:06

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Lukaszc »

Lukaszc pisze: 23 lut 2022, 13:50
waciach pisze: 22 lut 2022, 17:29 Ja mam de luxe white i brudzi się dokładnie tak samo jak każdy inny kolor 8-)
Pokażesz na zdjęciu jak się prezentuje? :) Robiłeś ceramikę? Zadowolony z koloru? :D
Jak mi tylko przyjdzie - zrobię zdjęcia i wrzucę. Do miesiąca powinienem mieć. Ceramikę będę robił :)
siwy2907
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2020, 20:11
model samochodu: KIA PRO CEED 1.6

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: siwy2907 »

Jak ustawić zwykły tempomat w proceed? Na tym zbliżeniowym nie da się jeździć, kiedyś coś na klikałem i był normalny zwykły tempomat ale nie pamiętam jak to zrobić
sebaseba
Posty: 86
Rejestracja: 01 lis 2021, 20:08
model samochodu: Kia

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: sebaseba »

siwy2907 pisze: 06 kwie 2022, 20:58 Jak ustawić zwykły tempomat w proceed? Na tym zbliżeniowym nie da się jeździć, kiedyś coś na klikałem i był normalny zwykły tempomat ale nie pamiętam jak to zrobić
Przytrzymaj guzik tempomatu dluzej. Wlaczy sie zwykly.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”