Czas oczekiwania na odbiór w salonie

forum użytkowników modelu Ceed
nesek
Posty: 18
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:41

Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: nesek »

Witajcie,
ile czasu mniej więcej czekaliście na odbiór zamówionego samochodu w salonie? Dostaliście od razu informację mniej więcej kiedy będzie do odebrania?
Czekam miesiąc od zamówienia i nie dostałem informacji kiedy samochód będzie gotowy.

Pozdrawiam wszystkich
Nesek
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Piotrek »

Oczekiwanie na nowego ceeda zgłoszonego do produkcji to około 3 miesiące.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
darek byd
Posty: 36
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:20
model samochodu: PROCEED GT

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: darek byd »

nesek pisze: 06 cze 2019, 12:43 Witajcie,
ile czasu mniej więcej czekaliście na odbiór zamówionego samochodu w salonie? Dostaliście od razu informację mniej więcej kiedy będzie do odebrania?
Czekam miesiąc od zamówienia i nie dostałem informacji kiedy samochód będzie gotowy.

Pozdrawiam wszystkich
Nesek
Ja zamówiłem Proceeda GT w pierwszym tygodniu lutego- auto odebrałem 15 kwietnia (w umowie wpisany planowany odbiór 15 czerwca) więc czekałem nieco ponad dwa miesiące.
Od dealera informację o planowanej dacie "wyprodukowania" otrzymałem jakoś po 2-3 tyg od zamówienia.
maveric
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2019, 21:45
model samochodu: PROCEED GT

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: maveric »

Darku skąd jesteś. Może ze Śląska? Jak wrażenia z jady. masz manuala czy automat. Jaki kolor?
Tomasz
sylwester
Posty: 11
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:06

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: sylwester »

dwa miesiące,kia patecki
gru
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2021, 16:40

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: gru »

Odświeżę temat - ktoś zamawiał w 2021r i chciałby się podzielić ile czekał?

Ja zamawiałem na koniec marca i nawet jeszcze nie dostałem planowanej daty produkcji...
lethaljelly
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2020, 19:46
model samochodu: Proceed GT MY24 AEB+PRE+Orange Fusion

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lethaljelly »

gru pisze: 15 cze 2021, 16:44 Odświeżę temat - ktoś zamawiał w 2021r i chciałby się podzielić ile czekał?

Ja zamawiałem na koniec marca i nawet jeszcze nie dostałem planowanej daty produkcji...
Ja zamówiłem w połowie kwietnia i po 2 miesiącach dostałem informację że nie wyrobią się i będzie nowy odświeżony model 2022 z nowym znaczkiem kia w wrześniu
KIA pokrywa różnice w cenie ~3k
Niedługo mają być nowe cenniki
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Sid »

Znajomy Hyundai i20 zamówił tydzień temu. Termin odbioru XI/XII. Podobno dilerom zamówione auta na lipiec, przesuneli o 4/5 miesięcy?
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
lethaljelly
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2020, 19:46
model samochodu: Proceed GT MY24 AEB+PRE+Orange Fusion

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lethaljelly »

raczej to nie będzie powiązane, Ceed jest robiony na słowacji a i20 w turcji, pozatym opóźnienia Ceeda są związane z liftingiem całej gamy (przynajmniej tak można przypuszczać) a hyundaj swoje liftingi juz porobił
gru
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2021, 16:40

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: gru »

lethaljelly pisze: 15 cze 2021, 18:09 Ja zamówiłem w połowie kwietnia i po 2 miesiącach dostałem informację że nie wyrobią się i będzie nowy odświeżony model 2022 z nowym znaczkiem kia w wrześniu
KIA pokrywa różnice w cenie ~3k
Niedługo mają być nowe cenniki
No to mi dałeś zagadkę... Pogooglałem trochę i rzeczywiście są jakieś zdjęcia szpiegowskie wersji poliftingowej, która ma się pojawić po wakacjach. Wygląda nawet dużo lepiej. Jest też nadzieja, że wraz z liftingiem poprawią też parę niedociągnięć jak z wygłuszeniem albo dodadzą bezprzewodowe Android Auto (w Rio już jest).
I teraz zamiast się denerwować, że się przeciąga to zaczynam się denerwować, że się nie przeciągnie i dostanę jeden z ostatnich przedliftowych egzemplarzy :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”