Jak długo czekaliście na odbiór?

forum użytkowników modelu ProCeed
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: rafalg1 »

No to ja też się umowie. Bo jakoś jednak razi oko że każdy element innaczej się schodzi.
marcin-proceed
Posty: 103
Rejestracja: 24 gru 2019, 15:23
model samochodu: Proceed GT
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: marcin-proceed »

rafalg1 pisze: 10 kwie 2020, 23:12 No to ja też się umowie. Bo jakoś jednak razi oko że każdy element innaczej się schodzi.
Przemyśl dwa razy zanim oddasz auto ASO :D

Mnie poprawili błotnik (2 śruby ruszone - te widoczne po otwarciu drzwi) tak, że linia drzwi i błotnika się licuje, niemniej szczelina przy progu i kawałku błotnika jest duuuuża…

Na pytanie czy nie da się tego lepiej Pan kierownik powiedział, że pewnie się da ale trzeba wyjmować lampę i popuszczać wszystkie śruby mocujące więc koniec końców zrezygnowałem w myśl zasady, że lepsze jest wrogiem dobrego... a nóż im coś nie wyjdzie i będzie nierówna szczelina gdzie indzie... :D
Ktkrk
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2020, 23:38

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: Ktkrk »

Witajcie,

Czy wiecie ile aktualnie realnie czeka sie na odbiór samochodu?
Zamówiłem wersje 1.6 GT automat
traceur
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2020, 21:19

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: traceur »

Ja czekam już trochę ponad 1 miesiąc. Auto miało być do końca sierpnia ale z tego co mi mówili w salonie to obecnie dostawy do Polski są opóźnione. Co zrobić, trzeba czekać :D
Adam-K
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2020, 10:40
model samochodu: Kia Proceed

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: Adam-K »

Witam Wszytkich forumowiczów!
Samochód został zamówiony 25 czerwca z terminem odbioru do 10 listopada. Dziś właśnie ( 4 września ) odebrałem wiadomość, że auto jest już do odbioru.
Ktkrk
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2020, 23:38

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: Ktkrk »

Adam-K pisze: 04 wrz 2020, 10:45 Witam Wszytkich forumowiczów!
Samochód został zamówiony 25 czerwca z terminem odbioru do 10 listopada. Dziś właśnie ( 4 września ) odebrałem wiadomość, że auto jest już do odbioru.
Witam
Wie Pan może czy auto było już wcześniej zamówione przez dealera w tej konfiguracji czy było przygotowywane pod Pana zamówienie?
Adam-K
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2020, 10:40
model samochodu: Kia Proceed

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: Adam-K »

Samochód był robiony pod zamówienie. Do Polski trafił 27 sierpnia. Pozostały czas to montaż dodatkowych akcesoriów w serwisie.
Ktkrk
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2020, 23:38

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: Ktkrk »

Adam-K pisze: 04 wrz 2020, 14:36 Samochód był robiony pod zamówienie. Do Polski trafił 27 sierpnia. Pozostały czas to montaż dodatkowych akcesoriów w serwisie.
Dziekuje za informacje. Tak jak czytam ten wątek to sredni czas oczekiwania to 2 miesiace
jezollo
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2020, 21:36

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: jezollo »

Ja zamówiłem pod koniec sierpnia, własna konfiguracja, od razu uświadomiono mnie o terminie w okolicach lutego/marca. W innym temacie na forum ktoś oznajmił, że proceed przejdzie przez facelift w 2021 stąd opóźnienia.

Póki co nie znalazłem żadnego potwierdzenia tej tezy na necie. Same domysły.
Natomiast potwierdzono, że kia zabiera się do zmiany logo, być może zbiegnie się to w czasie ;) szczerze mówiąc, jeśli to prawda to wolałbym poczekać i mieć "nowsze stylistycznie" auto, niż mieć prezent pod choinkę w grudniu np. :)
Gabi
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 18:15
model samochodu: Proceed

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: Gabi »

Jak aktualnie wygląda sytuacja?
Ile czekaliście na odbiór?
Zamówiłam Full wersje 12.01.2021, ostateczny termin to początek maja ale podobno będzie wcześniej ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”