Jak długo czekaliście na odbiór?

forum użytkowników modelu ProCeed
sojus

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: sojus »

Jeśli fabryka stoi i dopiero wróci na 2 zmiany tylko to jak może iść wszystko normalnie?
piomic
Posty: 55
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:53
model samochodu: ProCeed
Lokalizacja: Kielce

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: piomic »

Normalnie: będzie mniej zamówień to i na pół gwizdka dadzą radę zaspokoić popyt.
sojus

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: sojus »

Weź pod uwagę zamówienia które czekają. Nie będzie normalnie. Będzie na tyle ile na ten moment dadzą radzę ale od normalności będzie odbiegało znacznie. Z czasem wróci do normy ale kwestia jak będzie z dostępem do części. Jeśli to będzie trwało zaczną się problemy większe jak się skończy będzie powoli wracać do normy
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: kon »

Życzę wam, żeby w tym czerwcu jedynym waszym zmartwieniem był odbiór samochodu w terminie.
piomic
Posty: 55
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:53
model samochodu: ProCeed
Lokalizacja: Kielce

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: piomic »

kon pisze: 05 kwie 2020, 11:21 Życzę wam, żeby w tym czerwcu jedynym waszym zmartwieniem był odbiór samochodu w terminie.
Dokładnie. Dlatego się wyrobią bo nie będzie nowych zamówień a i z tych już złożonych ludzie/firmy będą się wycofywać.
lojak
Posty: 74
Rejestracja: 15 gru 2019, 19:45
model samochodu: ProCeed GT 20 FULL
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: lojak »

Siedzę sobie w salonie w Wawie w ASO i handlowcy tu mówili, że te auta, które w fabryce mają VIN mają wyjazd z fabryki na dzień dzisiejszy 20.04 a te które nie mają VIN to najwcześniej czerwiec o ile nie załapią się na inwentaryzację roczną wtedy miesiąc dłużej.
Pozdrawiam Lojak

:arrow: Instagram |Facebook
marcin-proceed
Posty: 103
Rejestracja: 24 gru 2019, 15:23
model samochodu: Proceed GT
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: marcin-proceed »

Im dłużej poczekacie - tym więcej spokoju od stukającej kalpy, zje..chanej geometrii, rezonujących boczków, trzeszczących podłokietników i kilku innych drobiazgów... :D :D :D
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: rafalg1 »

M
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2020, 20:50 przez rafalg1, łącznie zmieniany 1 raz.
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: rafalg1 »

No nie byłbym tego tak pewien :D . Ja na razie daje sobie z tym spokój ale wkurza mnie klapa bagażnika. Nie dość że jak radio nie gra to stuka,. To jeszcze jak patrzę na tył samochodu to wygląda jak "Janusz" naprawiał. Klapa i błotniki i zderzak wogole się nie zgrywa. Jak po jakimś dzwinie.
marcin-proceed
Posty: 103
Rejestracja: 24 gru 2019, 15:23
model samochodu: Proceed GT
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak długo czekaliście na odbiór?

Post autor: marcin-proceed »

rafalg1 pisze: 07 kwie 2020, 20:49 No nie byłbym tego tak pewien :D . Ja na razie daje sobie z tym spokój ale wkurza mnie klapa bagażnika. Nie dość że jak radio nie gra to stuka,. To jeszcze jak patrzę na tył samochodu to wygląda jak "Janusz" naprawiał. Klapa i błotniki i zderzak wogole się nie zgrywa. Jak po jakimś dzwinie.
oj tam oj tam :D mnie tylko prawy przedni błotnik odstawał tak, że myślałem, że z lawety spadł... ale pan w aso mnie uspokoił, że to nie pierwszy taki już u niech do poprawy przyjechał...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”