uvo

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Smoth
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2020, 12:15
model samochodu: XCeed

Re: uvo

Post autor: Smoth »

nomekop pisze: 13 maja 2020, 08:29 W samochodzie w prawym górnym zasię UVO aktywny jednak nie wyświetla danych o pogodzie i innych informacji on-line. Był okres około 2 tygodni że działało ale przestało. Teraz jak próbuję coś pobrać to Mam komunikat o braku transmisji danych.
Witam,
U mnie mam dokładnie to samo, od 2msc pochodziło jedynie jeden weekend i przestało działać. Czy udało się komuś rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam!
sojus

Re: uvo

Post autor: sojus »

Użyj przycisku resetu - kasiazka mówi - jeśli multimedia nie działają prawidłowo > wykonaj reset
rah
Posty: 100
Rejestracja: 23 lip 2020, 22:08
model samochodu: KIA XCeed 1.6 T-GDI 204KM 7DCT XL

Re: uvo

Post autor: rah »

A jesteś w xceed coś takiego, jak automatyczne powiadomienie służb ratunkowych po wypadku z użyciem poduszek bezpieczeństwa i przycisk sos? W astrze tak mam.
sojus

Re: uvo

Post autor: sojus »

Nie ma systemu Opla w Kia ;) swoją droga powinno to być standardem w jakiejś formie z dodatkowymi czujnikami.
Smoth
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2020, 12:15
model samochodu: XCeed

Re: uvo

Post autor: Smoth »

sojus pisze: 16 sie 2020, 16:34 Użyj przycisku resetu - kasiazka mówi - jeśli multimedia nie działają prawidłowo > wykonaj reset
Faktycznie zadziałało :o jestem ciekaw czy już na stałe... dzięki wielkie :)
sojus

Re: uvo

Post autor: sojus »

Zobaczysz hehe
Smoth
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2020, 12:15
model samochodu: XCeed

Re: uvo

Post autor: Smoth »

'Jeździć, obserwować' :D
kaliniec
Posty: 74
Rejestracja: 25 lut 2020, 19:38
model samochodu: Xceed

Re: uvo

Post autor: kaliniec »

sojus pisze: 16 sie 2020, 20:17 Nie ma systemu Opla w Kia ;) swoją droga powinno to być standardem w jakiejś formie z dodatkowymi czujnikami.
Jakiego Opla? Ecall jest obowiązkowe w autach homologowanych po 04.2018.
Xceed 1.4 T-GDI L+BL copper stone
Smoth
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2020, 12:15
model samochodu: XCeed

Re: uvo

Post autor: Smoth »

sojus pisze: 17 sie 2020, 14:53Zobaczysz hehe
Niestety... po ponownym odpaleniu z powrotem ten sam problem :( Pozostaje chyba jechać na serwis żeby na to zerknęli :/
axa
Posty: 17
Rejestracja: 18 lis 2023, 10:01
model samochodu: X Ceed BL-DTC 160

Re: uvo

Post autor: axa »

Amoze wiecie czy jesli zostawie otwartą szybę to mogę ją zamkąć zdalnie przez ap.?Jak narazie mam tylko zdalne ryglowanie-reszta jest nieaktywna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”