Czas oczekiwania na Xceeda.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
dragonn
Posty: 92
Rejestracja: 28 mar 2022, 09:22
model samochodu: XCeed PHEV

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: dragonn »

Hookie pisze: 01 cze 2022, 08:14 Że też się nie boicie brać demo carów i to z takim przebiegiem...podziwiam.
Z czystej ciekawości, jakie są obawy w tym przypadku? Obiło mi się o uszy że takie auta są "źle traktowane", z czym dokładnie się to wiąże?
Fenix
Posty: 94
Rejestracja: 03 kwie 2022, 07:26
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Fenix »

dragonn pisze: 01 cze 2022, 08:18
Hookie pisze: 01 cze 2022, 08:14 Że też się nie boicie brać demo carów i to z takim przebiegiem...podziwiam.
Z czystej ciekawości, jakie są obawy w tym przypadku? Obiło mi się o uszy że takie auta są "źle traktowane", z czym dokładnie się to wiąże?
Może to jeden z tych niby klientów co bierze wszędzie jazdy próbne żeby sobie driftować😉
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Hookie »

dragonn pisze: 01 cze 2022, 08:18
Hookie pisze: 01 cze 2022, 08:14 Że też się nie boicie brać demo carów i to z takim przebiegiem...podziwiam.
Z czystej ciekawości, jakie są obawy w tym przypadku? Obiło mi się o uszy że takie auta są "źle traktowane", z czym dokładnie się to wiąże?

Z pałowaniem na zimnym głównie. Akurat w tym przypadku przypadku o nic innego bym się nie bał. ;)
Fenix
Posty: 94
Rejestracja: 03 kwie 2022, 07:26
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Fenix »

Hookie pisze: 01 cze 2022, 08:30
dragonn pisze: 01 cze 2022, 08:18
Hookie pisze: 01 cze 2022, 08:14 Że też się nie boicie brać demo carów i to z takim przebiegiem...podziwiam.
Z czystej ciekawości, jakie są obawy w tym przypadku? Obiło mi się o uszy że takie auta są "źle traktowane", z czym dokładnie się to wiąże?

Z pałowaniem na zimnym głównie. Akurat w tym przypadku przypadku o nic innego bym się nie bał. ;)
Akurat w tym konkretnym modelu nie ma turbiny także ryzyko mniejsze
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Liquid »

Nie demonizujcie ze złym traktowaniem aut demo. Do rzadkości należy użyczanie takich pojazdów klientom gdzie sprzedawca nie ma nad nim kontroli. A szczególnie jak zadzwoni lub przyjedzie do salonu jakiś chłystek z żądaniem użyczenia. Dealerzy próbują sprzedawać te samochody jako "prawie nówki" stąd bardzo niewielkie przebiegi rzędu 2500 km w półrocznym aucie i dbałość o ich stan wizualny. Wiem z doświadczenia, przynajmniej z innej marki.
Fenix
Posty: 94
Rejestracja: 03 kwie 2022, 07:26
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Fenix »

Tak dla informacji xceed 1.5 prestige line AEB 7 dct zamówienie 18.01.22, dzisiaj info od dealera że nadano vin
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Blues Brothers »

Liquid pisze: 01 cze 2022, 09:15 Nie demonizujcie ze złym traktowaniem aut demo. Do rzadkości należy użyczanie takich pojazdów klientom gdzie sprzedawca nie ma nad nim kontroli.
Ja miałem jazdy solo, co prawda silnik traktowałem umiarkowanie, ale zawieszenie testowałem na drogach polnych , bo na tym mi zależało. Wcześniej gdy testowałem Mazdę, sprzedawca pchał mnie w krzaki, choć go ostrzegałem że lakier ucierpi :lol: dawno temu, sprzedawca Fiata też usilnie pchał mnie w głębokie koleiny gdzie tarłem podwoziem. Tak więc, ufaj i kontroluj.
dragonn
Posty: 92
Rejestracja: 28 mar 2022, 09:22
model samochodu: XCeed PHEV

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: dragonn »

Fenix pisze: 01 cze 2022, 09:06 Akurat w tym konkretnym modelu nie ma turbiny także ryzyko mniejsze
Do tego silnik w PHEV w teorii musi być bardziej przystosowany do jazdy na zimno. Ale rozumiem co macie na myśli, sam stałem przed tym wyborem i stwierdziłem że te z demo dla mnie nie są na tyle tańsze żeby było warto ryzykować.
echo
Posty: 13
Rejestracja: 01 cze 2022, 09:47

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: echo »

Fenix pisze: 01 cze 2022, 09:19 Tak dla informacji xceed 1.5 prestige line AEB 7 dct zamówienie 18.01.22, dzisiaj info od dealera że nadano vin
O i to jest ciekawa, pozytywna informacja. Chyba pierwsza informacja o produkcji z 2022 którą osobiście widzę :) Sam mam nieanulowane (do tej pory) zamówienie na Proceeda z początku lutego i czekam na jakiekolwiek info.
Fenix
Posty: 94
Rejestracja: 03 kwie 2022, 07:26
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Fenix »

echo pisze: 01 cze 2022, 09:54
Fenix pisze: 01 cze 2022, 09:19 Tak dla informacji xceed 1.5 prestige line AEB 7 dct zamówienie 18.01.22, dzisiaj info od dealera że nadano vin
O i to jest ciekawa, pozytywna informacja. Chyba pierwsza informacja o produkcji z 2022 którą osobiście widzę :) Sam mam nieanulowane (do tej pory) zamówienie na Proceeda z początku lutego i czekam na jakiekolwiek info.
Brzydko może to zabrzmi więc wybaczcie ale szczęście (moje) w nieszczęściu (wielu którym anulowano) że auto otrzymam w terminie lub ciut wcześniej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”