Przednia podgrzewana szyba

forum użytkowników modelu Kia XCeed
JanuszWyklety
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2019, 21:28

Przednia podgrzewana szyba

Post autor: JanuszWyklety »

Czy potwierdzacie, że druciki w przedniej podgrzewanej szybie są mocno widoczne i przeszkadzają w komfortowej jeździe? Ktoś ma już taki egzemplarz i może podzielić się wrażeniami?
Ryba
Posty: 125
Rejestracja: 20 paź 2019, 00:04
model samochodu: proceed

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: Ryba »

Nie potwierdzamy. Po tygodniu jeżdżenia nawet nie będziesz o tym myślał.
andriu23
Posty: 63
Rejestracja: 01 paź 2019, 04:55
model samochodu: XCeed 1.6 T-GDI 204KM
było KIA SPORTAGE
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: andriu23 »

Trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć. Praktycznie jak w każdym samochodzie z podgrzewaną szybą.
Pinio
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:39
model samochodu: Xceed 1.4 T-GDI 6MT L+BL QUANTUM YELLOW

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: Pinio »

Witam serdecznie,od tygodnia jeżdżę xceed 1.4 TGDI wersja L +BL 6MT.Paski na szybie widzę tylko jak o tym pamiętam , lecz nie przeszkadzają mi podczas jazdy wcale.Pozdrawiam Wesołych Świąt.
luk2asz
Posty: 28
Rejestracja: 31 gru 2019, 00:36

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: luk2asz »

Przesadzacie. Na co dzień jeżdżę samochodem bez podgrzewania. Co kilka dni wsiadam do xCeeda i muszę szukać tych lameli, co jak piszecie, Wam przeszkadzają.
Może po prostu patrzcie przed siebie, a nie na szybę. Będzie bezpieczniej ;-)
Awatar użytkownika
matrixzoo
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2019, 11:14
model samochodu: KIA XCEED

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: matrixzoo »

W nocy i deszczu jazda z tą szybą bardzo niekomfortowa
BoB
Posty: 49
Rejestracja: 03 sty 2020, 19:05
model samochodu: XCEED 1.6 7DCT XL + AEB

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: BoB »

Mam w Mondeo, i nigdy mi nie przeszkadzała, a podczas przymrozków jest niezastąpiona, włączam, czekam w aucie i wycieraczki. Poprawia też odparowanie rano.
jedyne co to widać w kamerce zamontowanej na szybie, obraz jest gorszej jakości, szczególnie w nocy, światła się rozmazują.
No i jak zdejmę okulary (mam minusy) to wzrok się na nich ogniskuje i to przeszkadza, ale z takim wzrokiem nie powinno się jeździć, więc może pora na okulistę? 8-)
sojus

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: sojus »

Ale co wy tu porównujecie 2 zupełnie inne szyby... Ford to Ford a Kia to Kia i ja w mondeo znacznie mniej zauważam grzanie niż w Kii - mowa i jazdach testowych w dzień a w nocy to jak sam się ktoś nie przekona to się nie dowie bo każdy ma inny wzrok...
rmk90
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 18:45
model samochodu: Xceed

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: rmk90 »

Witam, myślę że tutaj chodzi o minimalne wady wzroku i przyzwyczajenie się do szyby. W ciągu dnia, moja Żona i ja w ogóle nie zauważamy drucików.
W nocy u mnie dalej spoko a Żonie rozprasza się światło. Przed zakupem należy się zastanowić i sprawdzić czy nie będzie to uciążliwe dla oczu, pakiet zimowy z podgrzewaną kierownicą i wspomnianą szybą dla mnie tylko na plus. Xceedem jeździmy 3 tygodnie.
marimach77
Posty: 169
Rejestracja: 21 wrz 2019, 21:12
model samochodu: Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przednia podgrzewana szyba

Post autor: marimach77 »

Ja też tych drucików nie zauważam już. Przyzwyczaiłem się i mój wzrok totalnie je ignoruje.
Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”